Moxie Girlz

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Little-Owl
Posty: 77
Rejestracja: 08 wrz 2012, 09:55
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Moxie Girlz

Post autor: Little-Owl »

Chciałabym przedstawić wam cudowną serię lalek Moxie Girlz.
Nie wiem czy były już na tym forum.
Seria posiada 4 dziewczęta Lexa, Sophina, Avery, i Bria.
Mnie zauroczyła Zielonoka Lexa.
Oprócz lalek oczywiście jest samochód i ubranka do kolorowania oraz głowy do stylizowania.
Ceny wahają się od 30 do 120 zł.
Niestety nie mogę dodać zdjęć na forum (coś się mi popsuło) więc daję link http://www.lalkimoxiegirlz.pl/lalki.html
Zapraszam na mojego bloga o dynioglowkach : http://magic-dal.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Chyba większość z nas zna te laleczki, weszły do sklepów kilka lat temu :)

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: mobe »

Siedzę na forum, szukam tematu i dziwię się, że taki mały odzew. Hm ale nie o tym chciałam. Otóż choć dopiero zaczynam z lalkomanią, to samo kupowanie i podziwianie nie daje mi całkowitej satysfakcji, chciałabym zacząć z repaintingiem i kto wie, może jak mi się powiedzie i włoskami się zajmę? Chciałam zacząć od jakiejś lali, która ma główkę większą od barbiowatych, żeby mieć większe pole manewru. Dzisiaj będąc w supermarkecie przeszukałam dział z zabawkami i znalazłam kilka Moxie w nawet interesującej cenie, jak na moją kieszeń i zamiary w sam raz. Wybrałam Lexę z serii 'Po szkole' bo urzekły mnie jej piękne włosy (które jak się okazało po odpakowaniu są szorstkie od kleju i końcówki strasznie zniszczone :| ) i usteczka. Niestety ich kikuty też nie do końca mi odpowiadają, ale kupiłam lalkę w ramach eksperymentu, zobaczymy, co mi z tego wyjdzie.
Obrazek
Obrazek Lucy z nową koleżanką.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Dodam, że ja mam dwie Moxie i bardzo je lubię, jedyny mankament to te odczepiane stopy i niezbyt dobrej jakości włoski. O ile mój rudzielec ma super włosy, to Sophinie się strasznie puszą i kosmacą końcówki:

Obrazek

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: mobe »

Ruda jest super. Lexa ma to samo z włosami co Twoja Sophine, nie wiem, czy to zależy od serii? Bo z tego co widzę Sophine też jest z 'Po szkole'. Marzę w sekrecie o Avery w wersji Alicji w Krainie Czarów.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Możliwe, że od serii, bo rudzielec ma świetne włoski, ani troszkę się nie puszą. Chociaż "Po szkole" nie było pierwszą serią tych lalek, więc mogli się przyłożyć do niej ciut bardziej... :]

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: nmin »

Nie znam się na lalkach innych, niż z działu Pullipów, i nie odczuwam chęci posiadania ich, ale lubię zawiesić oko na czymś ładnym i dziś w Netto dość długo zawieszałam je na tych pannach:
Obrazek

Była też taka o imieniu Avery w wersji, jak zakładam, podstawowej. Kosztowały 34,99, jeśli to kogoś interesuje.
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: mobe »

Oh to ta! Moxie Alicja <3 I want her so badly. Z tej serii Roszpunka też jest przyjemna. Muszę się wybrać do marketów i porównać ceny.

Awatar użytkownika
Majulika
Posty: 146
Rejestracja: 02 gru 2012, 22:36
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Majulika »

śnieżka z obrazka wyżej u mnie w netto przeceniona na 20 zł, ale po wyjęciu z pudełka rozczarowuje, włosy się natychmiast stroszą,i puszą są sztywne i jakies takie tandetne, poza tym bardzo gumowe i miekkie to ciałko a mało ruchome i patyczakowate, a obrotowe stopy to już nie wiem ? wymienia się buty razem ze stopą? Dałam się naciągnąć dziecku, załuję :/ jedyne co naprawdę mi się podoba to usta z naturalnymi, delikatnymi bruzdami na wargach,

Awatar użytkownika
kiankali
Posty: 32
Rejestracja: 24 lut 2014, 19:26
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: kiankali »

Ja też mam dwie panny. Sophin z edycji świątecznej (aniołek:) ) i Britney Roszpunkę. Roszpunka miała włosy dobrze za pas ale wata się z nich zrobiła i ścięłam. To prawda włosy nie są najlepszej jakości. Wiem, że jest na forum artykuł o lalkach Super Model. Posiadam jedną. Właśnie klona Sophin. Jest dobrze artykułowana(nadgarstki, kolana,kostki,łokcie i wokół własnej osi) ale włosy to tragedia. wypadają strasznie. A i co to posta Majulki. Co to butów tak jest. Można kupić edycję ze strojem kąpielowym i tam są gołe stopy.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Annorelka »

Już dawałam w innym temacie, ale o dziwo przeszło bez echa...
Dla mnie arcydzieło. XD
http://heyitsmuff.blogspot.com/2014/02/ ... s-why.html
A piszę o tym znów, bo pojawiła się nie-recenzja na zdaje się ulubionym blogu forumowiczów:
http://www.toyboxphilosopher.com/2014/0 ... nking.html

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Pupila z takim mechanizmem dostała już kiedyś Barbie z tym, że jej piesek jadł i kupciał czymś, co wyglądało jak kupka :D Z dwojga złego wolę klejnoty :P

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Lacrima »

Te moxie krazyly tu na forum jakis rok temu, w szczegolnosci jednorozec i tecza, wiec pewnie dlatego nikomu sie nie chce tego komentowac juz
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Annorelka »

Ach... wydawało mi się, że to nowość, bo na obu tych blogach jest wspomniane, że dopiero co pojawiły się w sklepach.
Możecie liczyć która to już moja gafa na forum, bo ja się gubię. :rotfl:

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Moxie Girlz

Post autor: Medithanera »

Ich twarze są chyba jeszcze gorsze niż włosy.
Trafiły mi się dwie Lexy (nieoczekiwane) z jednym, wielkim kołtunem. Dały się rozczesać, aktualnie topię je w przeterminowanej odżywce do włosów, ale twarze mają straszne. Usta świetne, ale te oczy...
Czy one się w ogóle niczym od siebie nie różnią? Wszystko seria w serię takie samo?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość