Lammily

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: Miranda »

Jest i on:
Obrazek

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: Soihime »

o wow to to jeszcze jest produkowane? czy to custom?

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: Miranda »

Jest produkowane. Zdjęcie wzięte z oficjalnej strony.

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: miumiu »

o jejku, bidulek, one są słabiutko malowane :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: reiha »

widziałam to zdjęcie na tumblerze, aż musiałam wejść na oficjalną stronę, bo trudno uwierzyć, że to prawdziwy strój. Co ona ma na głowie??
Obrazek
https://lammily.com/product/nurse-lammily/
tylko 19 dolarów!

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1891
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: barbusia77 »

Haha :rotfl: moze ten czepek jest odpiety?
<3

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: lwica »

No za ładna to ona nie jest ale zależy co się komu podoba.A to na głowie to kiedyś pielęgniarki w szpitalu nosiły takie czepki. ;)

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:tylko 19 dolarów!
hym... ze strony wynika, że te 19 dolarów jest za sam strój, bez lalki... :mysli: no nie wiem czy to korzystny interes :rotfl: mam, że się tak wyrażę, daleko idące wątpliwości natury wizualnej :rotfl: A tu człowiek narzeka, że Mattelowe ciuszki drogie :facepalm:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1891
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: barbusia77 »

Ta lekarka wyglada jakby powstrzymywala sie przed wybuchem smiechu :hyhy: :rotfl:
<3

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: Manhamana »

barbusia77 pisze:Ta lekarka wyglada jakby powstrzymywala sie przed wybuchem smiechu :hyhy: :rotfl:
Może postawili ją przed lustrem :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mam jedną i dziękuję za dalsze egzemplarze :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: Miranda »

I wychodzi na to, że Lammily nie zawojowała rynku. Miała być wersja 2.0, ale cuś nie pykło. Strona niby funkcjonuje, ale wiadomości ostatnie to gdzieś z 2018 roku.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: kenereri »

Wydaje mi się, że próbowali wejść z nimi na rynek trochę za późno, kiedy nagonka na zbyt odrealnione proporcje i image lalek już ucichła. Na pewno znalazło się kilkoro rodziców, którzy całym sercem wspierali projekt, ale no właśnie - rodziców. Lammily nie były ani ciekawe, ani fajne, ani ładne. Ot taka ciekawostka, zrobiło się na chwilę głośno i tyle. A przecież mogli pociągnąć pomysł i zrobić z tymi lalkami coś fajnego. Woleli zrobić realną lalkę, która nie dość, że wcale takich realnych proporcji nie ma (coś jak statystyczny Kowalski - nie istnieje), to jeszcze jest tak nudna jak tylko się da. A "Ken" wygląda jakby miał 40 lat. To była lalka stworzona na potrzeby rodziców, a to nie oni bawią się lalkami. No, w większości...

Jeżeli chodzi o alternatywy dla wyuzdanej Barbie w szpilkach, to uważam, że o wiele lepiej zrobiła to Lottie. I wcale nie musiała być drugą, lepszą Barbie.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Lammily

Post autor: Miranda »

Hmmm... Ona weszła na rynek albo ciut przed, albo mniej więcej w tym samym czasie, co te różnorodne Barbie. I dla mnie seria była rozdmuchana pobad miarę, z druguej strony można było sobie wybrać swoją lalkę - z krótkimi, długimi włosami, wyższą, niższą, grubszą, chudszą, itd. A Lammily była jedna i rzeczywiście - dla nastolatek mało atrakcyjna, bo te często wtedy przechodzą okres bezlalkowy. A dla dzieci była nijaka, za przeciętna.
Miała potencjał, ale nie wykorzystano go.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości