Dylemat początkującego

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

Morrighan, trzeba jakoś oddzielnie, czy też w komentarzu do transakcji przekazac informację o wysyłką pocztą, czy wybór którejś z opcji dostępnych "w standardzie"?
Przepraszam za głupie pytania, ale jeszcze nie zamiawiałam lalek, ani wogóle nic z Chin i trochę się obawiam, właśnie sobie PayPala aktywowałam - kartą trochę się boję płacić w necie...

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Justyna »

Co do skali 1/12, to mam pukipuki Obrazek Jestem zadowolona bo chciałam mieć takiego małego słodziaka, ma ona 11 cm więc jest mniejsza od pukifee na którą czekam. Przez chwilę miałam pod dachem recasta pukifee i powiem Ci szczerze że bardziej odpowiada mi właśnie rozmiar 1/8 i dlatego skusiłam sie ponownie tym razem na oryginał. Co do ubranek, to na pukipuki pasują ubranka i buciki od Kelly, z pukifee jest gorzej, szczególnie z butami.

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

Mają coś w sobie jednak:) To Ante?

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Justyna »

wielka_mama pisze:Mają coś w sobie jednak:) To Ante?
Tak, to Ante, póki co bardzo niedorobiona ale właśnie pojechała na nowy makijaż a jak wróci to będziemy przymierzać wigi :)

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

Coraz więcej modeli mi się podoba... Ratunku :facepalm:

-- 20 lut 2015, o 15:19 --

Morrighan, zastanawiam się nad jednym aspektem zakupów promocyjnych - czy do kwoty 190 usd mozna wliczyc również wig dla lalki gratisowej (alex), tj 88,00x2 (za 2 maluchy 12 cm) + wig dla alex za 20,00?
Niby w opisie jest, że liczą się wszystkie opcje, ale akurat w tym wypadku mam wątpliwości...

Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Morrighan »

Też zadałam te pytanie do Alice :D Narazie czekam na odpowiedź. Jak mi odpowie to napiszę tutaj.

Ante jest śliczna :) Pare razy przymierzała się do jej kupna. Cena spora jak na takie maleństwo więc myślałam o jej recascie. W końcu bałam się zamawiać recasta i w sumie kupowałam co innego. Ona też jest na mojej whisliscie, a ta lista zamiast się zmniejszać to się powiększa :D W końcu kiedyś ją kupie :)

-- 20 lut 2015, o 16:51 --

Tu jest moje maleństwo. Nono z Dollzone. Muszę zmienić jej oczka i wiga i przedewszystkim niedługo pojedzie na makijaż :)
http://s95.photobucket.com/user/Morrigh ... t=3&page=1

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

Oczka faktycznie trochę za duże (źrenice), ale sam maluch fajny:)

Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Morrighan »

Alice odpisała, że makeup, wig i ubranka po dodaniu wliczają się w koszt do promocji.

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

Morrighan - to dobra informacja:) dzięki

Awatar użytkownika
Arszenikk
Posty: 269
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Arszenikk »

Jeśli ktoś by chciał kiedyś recasta to ja służę radą, bo można się łatwo naciąć na niektórych recasterów c:
Z całym szacunkiem do wielbicieli moldu, jest strasznie przereklamowany. Wszędzie jej pełno, tak samo jak mnf Chloe. W pewnym momencie wzbudzają agresję xD
Oh, you can't help that. Most everyone's mad here.

Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Morrighan »

Arszenik a co powiesz o sklepie BJD Schop? Chciałam tam zamówić Lacrimose. Fairyland też mają.

Awatar użytkownika
Arszenikk
Posty: 269
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Arszenikk »

BJD shop to BJD Baby. mają dupną żywicę i często licho zabezpieczają lalki, więc przychodzą często uszkodzone.
Oh, you can't help that. Most everyone's mad here.

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

Ja się szczerze mówiąc zastanawiałam nad zakupem - dla siebie zamówię oryginał, ale córa strasznie prosi (nie jęczy, nie marudzi - prosi;)), że też chciałaby taką do zabawy w domku (te które ma jednak ciężko usadzić na jakiejś kanapie, czy ładnie ustawić - mimo, że pozmieniałam ciałka na ciut bardziej "ruchawe"), a kupowanie dziecku "zabawki" za 200 usd w żadnym razie nie wydaje mi się dobrym pomysłem - w tym wypadku recast wydaje się być sensownym rozwiązaniem.
Zerkałam w ofertę S&L, ale takich tyciaków wogóle w cenniku na stronie nie mają, a na miale nie odpisują:(

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: LolitaDolls »

Recast nawet jeśli jest recastem to nadal delikatna lalka i mi się wydaje słabym pomysłem kupowanie dziecku lalki która nie jest przeznaczona do zabawy nawet jeśli jest to tylko niewinne domkowanie.

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

O to się akurat nie obawiam - mój mały łobuz potrafi być niezwykle delikatny jeśli chodzi o takie rzeczy.
Już około roku bawi się miniaturkami 1/12 i traktuje je z dużym szacunkiem - nic nie zniszczyła, nie połamała, nawet ostatnio koleżance tłumaczyła, że trzeba delikatnie, bo to nie jest zwykły domek, tylko "kokcjonerski";)

-- 21 lut 2015, o 18:22 --

Z innej beczki - czy ktoś się może orientuje jak wygląda sprzedaż w Latidoll?
Konkretnie chodzi mi o dostępność produktów - teraz np. nie ma żadnego z serii white sp (12 cm.), limitowane też wyprzedane, akcesoria w znakomitej większości też:(...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości