Smart doll- Danny Choo.

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Smart doll- Danny Choo.

Post autor: privace »

Co tu dużo opowiadać- japońska lalka-robot sterowana(jakżeby inaczej w dzisiejszych czasach) smartfonem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i możliwości ruchowe https://www.youtube.com/watch?v=atCeltql8Jc

strona firmowa zawiera zdjęcie "bebechów" lalek, czyli śrubki itd.oraz sporo lalkowej golizny (żeby nie było, że nie uprzedzałam) http://www.dannychoo.com/en/post/26957/Smart+Doll.html

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: dollbby »

:O Cuda techniki mnie chyba jeszcze nieraz zaskoczą!! Cudna, i chyba musiałbym wygrac milion w totka żeby kupic ;pp

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Grażyna »

Świetna!
Co prawda część mechaniczna w ogóle mnie nie interesuje, ale taką mangową dziewuszkę z chęcią widziałabym u siebie na półce :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Leela »

Świetna jest! Aż musiałam ją sobie obrzydzić (że za duże cycki i w ogóle) bo naprawdę mogłaby dołączyć do listy skrajnie nierealnych marzeń. Śliczna, ruchoma, sterowana, drukowana na drukarce 3D, no nareszcie XXI wiek. I jak jej się nowe buty nie spodobają to może dać w ryja. Cudo :D

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Stary_Zgred »

Och jej! Lalka + technika. Marzenie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Arisu
Posty: 99
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Arisu »

Jaka śliczna! :slinka: Ciekawe co będzie, jak wejdzie do normalnej sprzedaży. Wiem tyle, że choćbym znalazła na nią fundusze ( :rotfl: ) to mimo ślicznej buźki się u mnie nie znajdzie, roboty są przerażające. Ale będę śledzić co się dzieje na stronie, bo projekt jest genialny.

Awatar użytkownika
Kinguś
Posty: 27
Rejestracja: 02 sie 2013, 12:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Kinguś »

Ciałko, mechanizm :hyhy: :slinka: ale głowa wyleczyła mnie w zupełności :no:
FanPage na FB https://www.facebook.com/pages/Dark-Bea ... 4266351732
Mój blog http://darkbeautydoll.blogspot.com
Flickr http://www.flickr.com/photos/81974816@N02/
Znana wcześniej jako Dark-Beauty
Sorry że się tajniaczyłam.

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: jewelsnake »

Kinguś pisze:Ciałko, mechanizm :hyhy: :slinka: ale głowa wyleczyła mnie w zupełności :no:
Sądzę tak samo, twarz jest okropna, nie znoszę tych mangowych rysów.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Mangalarga »

Nawet gdyby było mnie na nią stać (na pewno będzie horrendalnie droga) to nie wzięłabym właśnie przez te cyce - co jak co, ale takich przerysowanych proporcji nie trawę :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Szklanooka »

Nie interesują mnie lalki, które nie mają dziurek w nosie, więc tylko pochwalę śliczny kaszkiet i aparat (ona ma lepszego Canona niż ja!)
Po za tym uwielbiam Danny'ego. :serducho:

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 827
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: mobe »

mam mieszane uczucia. Nie mam nic do jej buźki, jest całkiem ok. Ale jest robotem i to jest troszkę przerażające. Troszkę bardzo, bo szczerze mówiąc ja się boję nawet tych małych piesków, które chodzą i szczekają, szczególnie, jak się przewrócą. Miałam takiego gdy byłam dzieciakiem małym. Brr.

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: nmin »

Najpierw spojrzałam na zdjęcie i pomyślałam "ale świetnie oddana twarz i jakie ładne oczy!". Potem doczytałam, że to w dodatku jest robot, i już mi słów zabrakło :rotfl:

Mimo to nie dołączy do wishlisty. Chętnie bym ją obejrzała ze zwykłej ciekawości, ale w ogóle nie rusza mnie pod wględem chciejstwa, jest dla mnie jeszcze zbyt abstrakcyjna :P
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Lacrima »

No nie.... Ona jest prześliczna, mangowa i cycata, cos co za mną chodzi od jakiegoś czasu :((
Wie ktos czy jak sprzedam nerkę to będzie mnie na nia stać? 2k bym przełknęła, tyle chcą za byle ślicznego volksa, a to sie do tego rusza !
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Smart doll- Danny Choo.

Post autor: Only NM »

No niesamowite! Już widziałam coś podobnego, ale nie sterowanego telefonem! Kiedyś jakiś lalkarz tak przerobił swoją dollfie dream tylko ona była "okablowana", ta bebechy ma w środku. Po dłuższym namyśle dochodzę do wniosku, że lalka która rusza się za pomocą telefonu po jakimś czasie by mi się znudziła, ja jestem usatysfakcjonowana kiedy pomęczę się i upozuję lalki samodzielnie włożę w to swój wysiłek :) Tak czy inaczej podziwiam tych ludzi którzy ją stworzyli :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Smart Doll - lalki Danny'ego Choo

Post autor: Miranda »

Oczywiście, ekspertem od tych lalek jest u nas Mysha, ale tak sobie pomyślałam, że skoro nie ma wątku o tych lalkach, to warto taki zrobić.

Smart Doll jest nowym standardem w świecie fashion dolls, który umożliwia nie tylko projektantom mody, artystom i fotografom rozszerzać ich kreatywność, ale też pozwala wzbogacać życie ludzi, którzy doceniają nie tylko japońską kulturę, ale też wszystkie urocze rzeczy.

Zaprojektowane przez Danny'ego Choo, lalki Smart Doll obejmują elementy japońskiej kultury takie jak: filozofia projektowania, anime, czy tradycyjną manufakturę Japonii.
źródło

Lalki mają około 60 cm. Można im, oczywiście, dobrać kolor skóry, oczu, odpowiednią perukę.

Obrazek
źródło

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość