Rainbow High

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: kenereri »

O widzisz, a ja bardzo liczyłam, że jednak będą miały normalny kolor skóry haha. :P

I Shanelle. Buty ma boskie. Ślicznie wygląda w kucyku. Ale ten odcień skóry, eh, nie wiem. W jaki sposób oni to wytłumaczą w bajce?
https://www.youtube.com/watch?v=J6ySxXu ... ombieXCorn

EDIT
HEATHER! Tak, jak czułam, jest cudowna.
https://www.youtube.com/watch?v=0g0gaU1 ... clawdeena9

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Też się nad tym zastanawiałam i wydaje mi się, że po prostu zrobią czarno - białą animację w stylu starych filmów, żeby bardziej oddać klimat tego ''cienia'' i nie będą się zbytnio w to zagłębiać, w sumie taka opcja całkiem by mi pasowała ale kto wie co wymyślą :D Czekam na nowe odcinki bo sam serial może i mało wciągający i typowo dla małych dzieci ale mimo to zawsze fajnie zobaczyć swoje ulubione lalki w zanimowanej wersji, dlatego tak czekam na odcinki z Pacific Coast.
Po obejrzeniu wszystkich unboxingów ze Shadow High u mnie ranking przedstawia się tak (zupełnie inaczej niż na początku):
1. Natasha
2. Luna
3. Heather
4. Shanelle
5. Nicole
Asha liczę osobno, bo trudno mi go zestawić z dziewczynami, jest świetny, dużo lepszy niż dwaj poprzedni ale jednak raczej kupię go dopiero na sam koniec, kiedy skompletuję już wszystkie panny. To jedna z tych linii, w których w sumie trudno jest je ułożyć od najbardziej do najmniej, bo wszystkie są świetne, nie mogę się doczekać. Ciekawa tylko jestem, kiedy będą dostępne chociażby na Amazon, bo np. na Pacific Coast trzeba było bardzo długo czekać, Juniorki za to pojawiły się praktycznie od razu...

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: kenereri »

A widzisz, to jest niezła myśl z biało czarnym filmem. Taki zabieg bardzo tutaj pasuje.
Jeszcze nie obejrzałam wszystkich recenzji i to chyba świadczy o moim podejściu do tych lalek. Są ładne i w ogóle, ale brakuje im tego czegoś. Wydają mi się zbyt mdłe. Ale Heather i Luna podobają mi się najbardziej. Chociaż fakt, te lalki są po prostu dobrze zaprojektowane, więc ciężko stworzyć jakikolwiek ranking. :P

Nie wiem czy dobrze usłyszałam, że mają się pojawić w maju, albo kwietniu? I super, już się cieszę na odkrywanie kolejnych serii, ale jednak ilość tych lalek już powoli mnie przytłacza (finansowo też!). Już teraz wiem, że nie kupię wszystkich, które mi się podobają, bo to dla mnie za dużo, a mimo wszystko czekam z niecierpliwością na kolejne. :facepalm:

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Karo »

Mi się na szczęście nie podobają jakoś zbytnio. Przynajmniej na zdjęciach z grup facebookowych wyglądają mdło i nijako, może w realu będzie lepiej.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Carmazin »

A mnie straszni, okrutnie wręcz kusza, ale obiecałam sobie nie kupować lalek innych niż vintage... Ewentualnie jak jakaś się na mnie rzuci w sklepie albo na targu to wezmę, ale na razie oszczędzam z bólem serca.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Seria 4, prawdopodobnie mają być za miesiąc ale znając życie termin się obsunie w czasie. W ciemnoskórej i blondynce z kwiatuszkami jestem zakochana :]

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Mnie podoba się ta wiśniowobordowa i z okularkami *0* i ta różowa

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

O dziwo najbardziej podoba mi się ta w żółtym. Widziałam ją wczoraj na czyimś filmiku i urzekły mnie jej jasne rzęsy.
Wiśniowobordowa niby fajna ale coś mi nie gra w niej.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: kenereri »

Z kolei dla mnie numerem jeden jest pomarańczowa, ale tylko w swoim drugim inspirowanym Indiami strojem. I oczywiście stokrotka. Do różowej na razie mam mieszane uczucia, zobaczymy jak będą wyglądać naprawdę, mam wrażenie, że te zdjęcia ujmują im urody. Resztę z radością sobie odpuszczę. :P

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

4 seria dostępna już na Allegro, naprawdę nie wiem jakim cudem, podczas gdy na Shadow High tyle się czeka, spodziewałam się jej najwcześniej w lipcu... Cała 6 już zamówiona :D

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Aż poszłam sprawdzić i bach! - Delilah Fields wylądowała w moim koszyku. Bo jest tak śliczna, że złamałam dla niej swoją zasadę, że kupuję tylko fioletowe i różowe Rainbow High (choć różowa z tej serii to mi się niepodoba ani z buzi, ani z outfitu). No cóż, będzie ładnie kontrastować z obiema Violet Willow i Emi Vanda.
Mam tylko nadzieję, że jej włosy będą bardziej jak włosy Emi niż Violet, które moim zdaniem ładny mają tylko kolor, bo w dotyku i zachowaniu (plączą się i wypadają) są koszmarne🤮 Zwłaszcza w porównaniu z włosami Emi, które są po prostu milusie (sypkie, miękkie, ładnie się układają i w ogóle💗).
I wygląda na to, że niedługo będę musiała zorganizować im osobne pudełko😆

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Ja mam już całą swoją szóstkę i chociaż największą słabość mam chyba do Delilah i Coco, to obiektywnie one, Jewel i Mila są dla mnie na równym poziomie, Meena i Lila najsłabiej ale też są piękne, mi jakoś najmniej podpasowały, mimo to cała ta linia to cudo, kolczyki, stroje, makijaże, wszystko na najwyższym poziomie, co seria to lepiej :D

Zapowiedzi Shadow High:

Obrazek

Po tym zdjęciu czuję się trochę rozczarowana, spodziewałam się czegoś więcej ale może jak pokaże się więcej zdjęć to bardziej mi się spodoba.

Obrazek

Bliźniaczki mnie zachwyciły.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: kenereri »

Taaaak, są świetne! Bałam się, że będą słabe biorąc pod uwagę ich modele z animacji, ale mocno się postarali. Już na nie odkładam. Za szybko i za dużo pięknych lalek. :"'D

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

GooliopeJ czy twoja Delilah miała wieszaczki na ubranka? Bo moja nie miała. I tak się zastanawiam czy tylko moja, czy po prostu lalki z tej serii ich nie mają?
BTW, miałam chęć kupić Milę dla tej czarnej bluzeczki z siatki, ale jednak nie kupię xD
Czekam na shadow high, może mnie ktoś zainteresuje :D

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Nie miała, za to Meena i Lila (chyba to były one) miały zapasowe nogi jak te z Pacific Coast :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości