Project Mc²

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Soihime »

ja w stacjonarnym widziałam ale te w sukniach jedna z nich miała jako eksperyment robienie brokatowych tatuaży na rękach.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: reiha »

Ner pisze:W polskich internetowych są, ale pierwszej serii już się nie dostanie. Ceny niestety wciąż zabójcze, ja za swoje dałam 120 i 110, a to już i tak było wygrzebane, jako najtańsze...
dzięki! z pierwszej mam tą z sowią bluzką i pikselową, której okulary niechcący wyrzuciłam :( ale nie jestem z nich zadowolona. Ember jest ruda i na zdjęciach wydaje się taaaaka ładna :serducho:

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1627
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

MGA - Project Mc2

Post autor: Czarnab1 »

Nie lubię lalek z dużymi główkami, ale na widok tych serce mi mocniej zabiło i było lekkie WOW. Najbardziej podoba mi się Adrienne z motylkami. Stroje mają cudowne. :serducho: Chciałabym je ukraść dla moich lalek.
Pomysł na naukowe doświadczenia jest super.
Uważam, że jest to fajna alternatywa zamiast tandetnych fashionistas od Mattela i są ładniejsze od Monster High.

Przejdę się do Smyka zobaczyć jak wyglądają w realu.

Poniżej zdjęcia trzech ślicznotek :slinka:

Obrazek zdjęcie ze strony smyk.pl
Obrazek zdjęcie ze strony smyk.pl
Obrazek zdjęcie ze strony smyk.pl

//Połączyłam wątki. Miranda

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: MGA - Project Mc2

Post autor: Ner »

Jest już ten temat na forum, pewnie moderacja zaraz sklei ;)
project-mc-t3921.html?hilit=project%20mc2

Mam Ember z tej serii i jestem nią oczarowana. Piękna buzia z piegami, miękkie włosy (choć musiałam wpierw je rozczesać z odżywką),nawet ten indyjski tatuaż na dłoniach dodaje bardzo dużo uroku. Mniej mi się podobały natomiast buty - takie kowbojskie kalosze :D
Niestety, w tej serii nie ma stojaków.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MGA - Project Mc2

Post autor: Soihime »

Mam 3 lalki z pierwszej serii (min. tą z eksperymentem z wulkanem) wszystkie trzy są bardzo ładnie wykonane, poza tym że artykulacja nie jest zbyt dobra i nie utrzymują pozycji, ale oczy plastikowe oraz te mięciutkie włosy są super. :D Ja te z pierwszej serii kupowałam w TKmaxxie (nadal żałuję, że nie udało mi się dostać ostatniej z kolekcji - rudej), więc były niedrogie po jakieś 40 zł. Niestety te ze zdjęcia już przekraczają mój budżet, bo 120 zł to wole dorzucić 80 i zamówić lalkę z Paraboxu na obitsu...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: MGA - Project Mc2

Post autor: reiha »

no właśnie 120 zł to dla mnie cena nie do przejścia :/ Nie jestem zadowolona z tych lalek, ale hennowa Ember jest tak śliczniutka, że chętnie bym ją przygarnęła, tylko ta cena zabija :( Tak dawno nie widziałam żadnych fajnych lalek w TKMaxxie :( Dzisiaj było pełno Steffi, czasem są sztywne Barbie w zawyżonych cenach, a poza tym nic :( Lubiłam tam chodzić nawet tylko pooglądać zabawki, bo zawsze mieli coś fajnego i często niedostępnego u nas, ale od jakiegoś czasu sekcja z zabawkami się pogorszyła :(

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: MGA - Project Mc2

Post autor: roroDolls »

ja musze koniecznie kiedys dorwac ta puchowke kolorowa...
no i lalka zupelnei w moim typie...

https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1500_.jpg

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MGA - Project Mc2

Post autor: Soihime »

Kurtka zarąbista. :D Dla mojego homolalka bym ją brała.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1627
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MGA - Project Mc2

Post autor: Czarnab1 »

Wszystkie ubranka są ładne w starszych i nowych modelach.
Czy MGA sprzedaje same zestawy ubranek?

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: arigato78 »

Drodzy moi, mam pytanko :-) Czy nowsze wypusty lalek Project Mc2 mają bardziej miękkie głowy? Wczoraj przyszła do mnie Camryn z pisakami (nówka sztuka) i jestem załamany twardością jej głowy (ciężko będzie z rerootem i ewentualną wymianą oczu, poza tym łatwo się to tworzywo rysuje). Lalka jest z 2016 roku. Ciekaw jestem czy nowe wydania się w tej kwestii różnią.
Wiecie może gdzie można w necie znaleźć pełną listę wydań lalek Mc2 (najlepiej chronologicznie)? Byłbym wdzięczny za pomoc :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości