Liza

Dział dla lalek made in Poland - i tych fabrycznych, i tych rękodzielniczych.
Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Rudy Królik »

Stary_Zgred pisze:To lalki z mojej młodości, a jestem rocznik 79'. Obstawiam że na rynku pojawiły się około 84 roku.
Ja swoją dostałam w 89tym. Pamiętam na milion i trzy procent, bo to był prezent "z okazji urodzenia się brata" xD

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: dollbby »

Kochani dotarły moje paskudy i zrobiłem szybką recenzję! Zainteresowanych zapraszam ! Pisać spostrzeżenia! :D
http://lalkahalka.blogspot.com/2015/04/ ... -liza.html

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Stary_Zgred »

Misia dała mi znać o czymś niesamowitym - wśród lalek, które mają nowy typ twarzy była też jedna ze starym typem główki (takim, jak pokazywał Dollby na swoim blogu). Czy ktoś chciałby zamówić ze mną takie stare Lizki? Mnie wystarczy jedna, ale że przesyłka jest dość droga, to chyba opłaca się bardziej wziąć kilka. Anyone out there?
Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: dollbby »

tylko to trzebaby zadzwonić do sprzedającego żeby takie wybrał. może bym się skusił.

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Manhamana »

Obawiam się że teraz te potworki mogą kosztować majątek- za 5 sztuk woła 100 PLN :) dobrze że załapałam się jak były za piątaka :)

http://klinikalalek.blogspot.com/2015/0 ... czyli.html

Mój zestaw potworków- Lizę "z palemką" też mam
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)


Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 786
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Lunarh »

Pan sprzedający Lizy osobiście się do mnie zgłosił na maila (i pewnie nie tylko do mnie) z ofertą sprzedaży ;)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Stary_Zgred »

Hehehe, tutaj też pewnie trafi, ale nie wróżę wielkiego powodzenia, bo obecne ceny są za wysokie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Manhamana »

Stary_Zgred pisze:Hehehe, tutaj też pewnie trafi, ale nie wróżę wielkiego powodzenia, bo obecne ceny są za wysokie.
No ba- fajnie było kupować jak potworek kosztował piątaka - nikomu nie było żal "wtopić takiej kasy" w potworka - teraz cena robi się na tyle "poważna" że się normalnie nie opłaca ;) za 100 to ja mam fajną lalkę a nie ciekawostkę vel bubelek kioskowy z czasów PRL-u :) W lalce jedyne co jest porządne to włosy - na tle Joanny wypada już kiepsko :) aż posta napiszę porównawczego :) no i najlepsza jest cena - 30 000 zł- pan widocznie zapomniał o denominacji i obecnie dobra cena za Lizę to 3 PLN :) w stanie pudełkowym trudno trzymać - leżakowanie garażowe przydało im kurzu- mycie konieczne- i benzynowego smrodku.
Trzeba pana na ziemię sprowadzić - ale z tego co wiem pan wyczuł zysk i jest głuchy na racjonalne argumenty - pewnie żałuje ciężko, że za piątaka sprzedawał hyhy
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 786
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Lunarh »

A ja wiedziałam, że tak będzie ;) Życzmy Panu powodzenia, bo nawet za te 5zł byłoby mu ciężko sprzedawać kolejne sztuki. Ci, co koniecznie chcieli mieć Lizy od niego, już je mają, a reszta nacieszy się wpisami na ten temat.

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Manhamana »

Ha ha ha - sprawdziłam pocztę blogową- no ba - mail wisiał, że pan ma kilka sztuk i żeby cenę zaproponować- no to napisałam że swoje już mam i więcej nie chcę - ciekawość zaspokojona. Kurcze w przypadku tych lalek chyba o ciekawość chodziło!
Mnie prawie 30 lat zżerała (ale nie za bardzo) owa ciekawość co to właściwie była za lalka o której czytałam w dodatku do "Magazynu domowego" a nigdzie jej nie było. Po latach to nawet sądzę, że i może ona gdzieś była, tylko jej brzydota sprawiła całkowity brak zainteresowania! Moja Babcia pracowała w kiosku Ruchu i to w "ekskluzywnym" miejscu w Domu Partii - wszystkie dostępne ładne zabawki otrzymywałam z okazji różnych okazji, ale Lizy między nimi nie było. Możliwe że lalka została uznana za paskudztwo :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: dollbby »

To grube szaleństwo pan Adam odwala. U mnie na blogu namiętnie zaspamował :D

Awatar użytkownika
misia27
Posty: 96
Rejestracja: 10 gru 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: misia27 »

co jakiś czas zmienia opis aukcji i teraz doszedł link do blogu Manhamany.

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 786
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Lunarh »

Ja nie kupowałam lalek od Pana, ale mimo to, mój stary wpis o Lizie widnieje u mnie jako najczęściej czytany w tym tygodniu ;)

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Liza

Post autor: Manhamana »

misia27 pisze:co jakiś czas zmienia opis aukcji i teraz doszedł link do blogu Manhamany.
Zaktualizowałam opis a raczej dodałam ogłoszenie ostrzegające przed pazernością pana od lalek, ale z tego co się orientuję to ten kto chciał już kupił :) na moją wiadomość, że już nie chcę lalek i że pan z ceną pojechał po bandzie nie doczekałam się odpowiedzi.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości