East 59th

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

East 59th

Post autor: Pink Flamingo »

IT wypuściło nową linię lalek, osadzoną w świecie agencji modelek w latach 50. Na razie dostaliśmy po 2 wydania kluczowych postaci - głównej bohaterki Evelyn Weaverton i jej rywalki Constance Madssen. Później do tej historii dołączy również Victoire Roux.
Lalki mają nowy typ ciałka, ale nogi od kolan w dół dzielą z The Industry i starszym ciałkiem FR Tall Body - IT używa starszych modeli butów, takich w całości z tworzywa obok butów "a'la prawdziwe". Lalki prezentują stylizacje vintage i dzięki sporej ilości akcesoriów mamy kilka możliwości pokazania 1 stroju w różnych odsłonach.
Więcej zdjęć i szczegółów na blogu: https://dutchfashiondollworld.wordpress.com/

Luxurious Leisure Constance Madssen:
Obrazek
Obrazek
https://dutchfashiondollworld.files.wor ... amed-7.jpg

Classic Glamour Evelyn Weaverton:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Glittering Gala Evelyn Weaverton:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Captivating Cocktails Constance Madssen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: jewelsnake »

"Uwielbiam" modę z lat 50'tych więc z tą linią mój portfel jest bezpieczny. Chyba, że pojawi się jakiś interesujący pan.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: Carmazin »

Jakie piękne *-* idealnie trafiają w mój gust, te ubranka są przepiękne, szczególnie stylizacja z futerkiem.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: niemiłamonika »

Ciekawam tej Victorie Roux bo te powyżej do mnie nie przemawiają. Nie moja stylistyka ale wydania ładne i dopracowane.Postarali się.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: Pink Flamingo »

Ja uwielbiam, tak prawdziwie, bez cudzysłowu modę vintage, lat 40, 50, 60 :) Ale moje serce nie zabiło mocniej na widok żadnej z tych pań, aż sam się sobie dziwię. Najbardziej przemawia do mnie Evelyn w wydaniu Glittering Gala - ta buzia tutaj wydaje mi się najbardziej "ludzka" i w jakiś sposób przypomina mi 2 wydanie moldu Veronique Perrin. Jakość ubranek wygląda na naprawdę wysoką, jak zawsze w przypadku IT, doceniam też bardzo pomysł z transformacją tych ciuchów, to świetne zagranie, bo dodaje wartości już i tak bogatym w akcesoria setom.
jewelsnake pisze:Chyba, że pojawi się jakiś interesujący pan.
Ma pojawić się właściciel agencji modelek, Laird Drake.

Awatar użytkownika
PettyDolls
Posty: 7
Rejestracja: 27 lut 2017, 08:19
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: PettyDolls »

Ahhh dla mnie nie najlepsze są takie kobitki. Takie za bardzo poważne... :)
Każdy, nawet głupi może kupić lalkę, ale żeby zostać prawdziwym posiadaczem lalki, musisz coś co niej poczuć.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: Miranda »

Lalki też mnie nie zachwyciły, ale z ciuchy brałabym. :P

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: dollbby »

W nich jest coś tak niesamowicie przyciągającego że można by patrzeć tylko na zdjęcia, a co dopiero mieć taką lalkę... <3

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: East 59th

Post autor: JoannaS »

Lubię modę z lat..właściwie lubię każdą modę (moze oprócz lat 80-tych i ich neonowych strojow sportowych):) Ale tylko stylizacja futrem przypadła mi do gustu, reszty bym nie brała nawet w niskiej cenie, chyba nie lubię satyny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości