Integrity Toys 2016

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Justyna »

Jak ktoś chce to mogę mu klubową Agnes zamówić bo ja dla siebie jej nie będe brała.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: BarbieDream »

Justyna pisze:Jak ktoś chce to mogę mu klubową Agnes zamówić bo ja dla siebie jej nie będe brała.
Ile za nią sobie śpiewają?

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: niemiłamonika »

Tez jestem ciekawa. Mi to i tak zależy tylko na lalce.

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Justyna »

140$ + wysyłka. Wysyłka to koszt ok 60 $. Z tym że teraz wpłaca się depozyt 20$ a zimą resztę. Fajnie bo można sobie odłożyć tą kwotę przez te kilka miesięcy.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Ja celuję właśnie w Dashę - ta buzia jest po prostu niesamowita! Złożyłem preorder, zobaczymy, czy potwierdzą. Kusi mnie też Luchia, bo to kolejna lalka z charakterystyczną urodą, z lekka zalatującą radiową ;) Ale będę polował na nią w wersji nude, bo kiecka nieco szkaradna.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: BarbieDream »

Justyna pisze:140$ + wysyłka. Wysyłka to koszt ok 60 $. Z tym że teraz wpłaca się depozyt 20$ a zimą resztę. Fajnie bo można sobie odłożyć tą kwotę przez te kilka miesięcy.
To jeszcze ostatnie pytania - do kiedy można zamawiać? I kiedy dokładnie zimą się płaci?

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Justyna »

Zamówić można do jutra. Kiedy dokładnie trzeba będzie zapłacić to nie wiem. Po prostu pisze zima 2016.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: niemiłamonika »

A ktoś to widział? Nie wiem czy dobry dział. 2016 Integrity Toys – The <3 MLP™ Collection .Dla fanów kucyków Pony hahah.
Rozwaliły mnie ciuchy.Spodenki w haftowane kwiatki i bluza z kogutem futrzastym.
https://insidethefashiondollstudio.com/ ... ollection/

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: BarbieDream »

Justyna pisze:Zamówić można do jutra. Kiedy dokładnie trzeba będzie zapłacić to nie wiem. Po prostu pisze zima 2016.
Dziękuję za info :) W takim tempie to niestety muszę podziękować, ale na przyszły rok już sama się zapiszę do W-clubu :)

-- 18 sie 2016, o 00:35 --
Dorii.86 pisze:Oooo ! Coś dla fanow poniaków,znalezione na Tumblr !
http://www.integritytoys.com/mlp/
niemiłamonika pisze:A ktoś to widział? Nie wiem czy dobry dział. 2016 Integrity Toys – The <3 MLP™ Collection .Dla fanów kucyków Pony hahah.
Rozwaliły mnie ciuchy.Spodenki w haftowane kwiatki i bluza z kogutem futrzastym.
https://insidethefashiondollstudio.com/ ... ollection/
Dorii już pisała :)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: jewelsnake »

Pink Flamingo pisze: I It wreszcie wypuściło mainline:
http://fashiondollchronicles.blogspot.c ... eveal.html

OMG, palpitacji dostaję. Primo, ze złości, bo wszystkie lalki są białe jak śnieg, a ja przepadam za AA!
Ja mam akurat na odwrot i nie lubie lalek AA, wiec ta jasna skora jest dla mnie zaleta. IT nie trzyma sie scislo facesculptow i przypisanych do nich kolorow skory. Kazda lalka moze byc w kazdym kolorze i odcieniu, wiec Natalia nie jest bardziej wybielona niz np. Rayna czy Poppy zaczernione. Zastanawialam sie na kupnem Kyori, ale zrezygnowalam. Cala kolekcja (ubrania i ogolny styl) jest tak bezdennie nudna, ze to byloby marnowaniem pieniedzy.


MLP wygladaja tak bardzo nie w moim typie jak sie spodziewalam. Zazwyczaj rzucam sie na prawie kazdego nowego homme, ale nie tym razem, wszyscy sa okropni. Te ubrania, te fryzury, nie wiem co gorsze.
IT ma wyjatkowo kiepskie lalki w tym roku, az zaluje ze sie w tym roku zapisalam do wclubu. Mam nadzieje, ze konwentowe beda lepsze.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

No właśnie, ta żonglerka kolorami skóry jest ogółem rzecz biorąc ciekawa - ciemnoskóra Vanessa albo Veronique są świetne, a blada Isha przepiękna, ale ta Natalia jakoś lepiej mi się widzi z ciemniejszą karnacją, chociażby odcieniem Hungarian, jak klubowa Veronique. Tak czy inaczej, jest spektakularna i nic dziwnego, że już praktycznie wszędzie wyprzedana. To zresztą chyba pierwsze jasnoskóre wydanie Natalii, co będzie podbijać jej wartość na rynku wtórnym...

I zgadzam się z Jewel, że ciuchy to nic specjalnego. Zwłaszcza suknia Luchii, która wygląda jak z obrusa w bawarskiej piwiarni. Biżuteria jest bardzo powtarzalna, buty odrobinę też. Cała kolekcja bardzo niespójna. Ale i tak mam plan na wykorzystanie odzienia Dashy :cwaniak:
Jeżeli w jakiś cudowny sposób uda mi się ją zamówić. Na razie napisałem 2 maile do niemieckiego dealera i zobaczyłem tylko na stronie, że status zmienił się na "sold out on preorders", a ja nie dostałem żadnej odpowiedzi, słabe trochę. Biję się z myślami czy zamawiać z USA czy skorzystać z innego sklepu w Europie...

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: jewelsnake »

Moze napisz do kolejnego dealera,szkoda by bylo przepuscic taka lalke.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Nie ustaję w próbach :) I też jestem ciekaw konwentowych lalek, bo temat supermodelek wydaje mi się ogromnie wdzięczny i fantastyczny dla lalek IT, boleję tylko, że konwentówki są dość drogie, nawet same golutkie.

A z Natalią, to zgłębiłem temat i wychodzi na to, że to jej 3 przedstawienie w jasnej skórze, poprzednie 2 wydania są właśnie konwentowe.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: niemiłamonika »

No dobra , bo się pogubiłam...Jeśli oszalałam na punkcie Giselle to jaki to mold? Jeszcze jakiejś lalki powinnam poszukiwać? Agnes? Zakochałam się w tym nosie i ustach.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: BarbieDream »

niemiłamonika pisze:No dobra , bo się pogubiłam...Jeśli oszalałam na punkcie Giselle to jaki to mold? Jeszcze jakiejś lalki powinnam poszukiwać? Agnes? Zakochałam się w tym nosie i ustach.
Giselle to Giselle, a Agnes to Agnes - to dwie zupełnie inne lalki. Nazwa moldu każdej pochodzi od imienia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości