W- Club 2016

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

W- Club 2016

Post autor: Justyna »

Można się już zapisywać do W-Clubu. Nym razem na powitanie do wyboru trzy Panie. Więcej informacji tutaj: http://www.integritytoys.com/wclubforum/2016club.pdf

Obrazek

Moje odczucia: lalki mnie w ogóle nie powaliły i bardzo sie zastanawiam czy w tym roku wykupić członkostwo.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Ja ciągle jestem nowy w temacie WClubu, bo raz, że to sporo kasy - zwłaszcza biorąc pod uwagę szalejący zwyżkowo kurs dolara, a dwa, już drugi rok się zastanawiam :) I moje odczucia są w tym roku podobne do Twoich - moje serce w ogóle nie zabiło mocniej przy żadnej z lalek. Dołożyli im więcej drobiazgów niż poprzednio - Vanessa ma mnóstwo akcesoriów, Imogen podobnie, Poppy trochę mniej i basicowe, ale 1 winyl to już też coś :) Najbardziej podoba mi się Imogen, bo nie widziałem jeszcze ciałka NuFace i opcja wpłaty w 2 transzach. I 25% w rabatu w sklepie IT :)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: jewelsnake »

Ja dla odmiany mam dylemat, bo planowałam nie kupować żadnej z lalki W Club exclusive, chyba, ze byłby to facet, ale jakby na złość podobają mi się aż dwie - Vanessa, bo lubię ten facemold, i Imogen, przede wszystkim ze względu na jej biżuterie, ten pas z czaszką i cała czaszkowa reszta :serducho: .Podobają mi się również jej smokey eyes i delikatne usta. Cena dolara mnie dobija, martwię się, ze przed latem, kiedy będzie trzeba dopłacić resztę, podskoczy jeszcze bardziej >.< Ze względu na kurs dolara nie bardzo mogę sobie pozwolić na dwie panie, szczególnie, że dopiero co wydałam zdecydowanie za dużo na lalki, i to jednego dnia, a dzisiaj dokupiłam kolejną panią IT, więc chyba kupię tylko Imogen.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: Justyna »

Ja wzięłam z Poppy. Sukienka mi się bardzo podoba :D Poza tym skusiło mnie to że będą dwie ekskluzywne Poppy w tym roku :hyhy: Dolar jest strasznie drogi i pewnie pójdzie jeszcze w górę, może warto sobie troszkę odłożyć. :mysli:

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Też zacząłem mocniej zastanawiać się nad Imogen, ale ten dolar nieszczęsny (który pod koniec roku wg prognoz ma kosztować 4.74...) i podwyżka cen paczek z USA trochę mnie dobijają...

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: Miranda »

Mnie z tych trzech podoba się Vanessa. Ale jednak nie zdecyduję się wstąpić do klubu. Nie "czuję" tych lalek na tyle mocno, aby wydać na nie pieniądze. I po głębszej analizie stwierdzam, że wolę jednak subtelniejsze lalki. Te z IT są dla mnie zbyt drapieżne, albo zbyt zmanierowane, czy naburmuszone.
W tej kategorii lalek jednak wygrywa u mnie Barbie.
Może jakby dolar był tańszy, to bym się skusiła, a tak to wolę jednak kupić pierwszą żywiczną pannę.

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: b.b.pl »

Witam mam pytanie jest ktoś z was w W Club Integrity toys. Bardzo chciałbym nowe siostry FASHION ROYALTY SISTER MOGULS GIFT SET. Gdy wchodzę na ich strone na telefonie w zakładce W Klub pokazuję mi że są 2 przedmioty na sprzedaż. Jeśli jest ktoś kto chciałby mi pomóc kupić te lalki to proszę o kontakt.
Wiem lalki są już na ebayu ale nie chce przepłacać za inie i za przesyłkę. Dlatego pytam Was.
Mam jeszcze pytanie może ktoś wie kiedy będą zapisy do W Clubu. Pozdrawiam :lapka:
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: niemiłamonika »

Chyba wiem kto będzie miał je na sprzedaż.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: Pink Flamingo »

b.b.pl, obawiam się, że nie można już ich dostać przez stronę IT, chyba termin na składanie zamówień dla specjalnych lalek klubowych zamyka się przed ich wyprodukowaniem. I niestety ebay może być jedynym wyjściem. W ogóle, dziwne, że widzisz coś w sekcji WClub na stronie, tam zawsze jest info o sekcji tylko dla klubowiczów... W każdym razie, powodzenia, oby udało Ci się je zdobyć:)
A do WClubu będzie można zapisywać się po uprzednim zapisaniu do listy mailingowej tutaj: http://www.integritytoys.com/w-club/, klikając w pierwsze "Click here", maile z informacjami o klubie powinny być rozsyłane właśnie w styczniu.

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: b.b.pl »

Dziękuję za odpowiedź. Wlasnie nie wiem o co chodzi ze widzę te 2 przedmioty w zakładce ale to tylko na telefonie. E maila juz wysłałem, mam nadzieje ze uda mi się wejść do Clubu. Chce kupić Siostry lub Elyse cena taka sama na ebayu wiec nie mogę się zdecydować. :| Ciężkie życie, gdzie te czasy gdy dolar był po 3 złote. :bezradny:
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: jewelsnake »

W zakladce WClubu nie ma zadnych lalek, niestety. Zapisy do W Clubu sa w lutym.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W- Club 2016

Post autor: b.b.pl »

Dzięki za Informację :)
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości