W Club 2015

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

W Club 2015

Post autor: Justyna »

Dziś w nocy dotarł do mnie mail informujący o możliwości zapisania się do W |Clubu na ten rok? Co Wy na to? Więcej informacji tutaj http://www.integritytoys.com/wclubforum ... intro.html

Obrazek

Agnes
Obrazek
Obrazek

Poppy
Obrazek
Obrazek

Vice Effect Ollie Lawson
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: jewelsnake »

Na pewno wezmę Olliego, nie jest za piękny, do tego kiepsko ubrany ale za to inny :) Podobno to jedna z postaci z Jem and the Holograms, tyle, że incognito XD Z drugiej strony podobnie ubierał sie James Crockett z Policjantów z Miami i sama nazwa lalki sugeruje druga opcję. Baronowa jest dosyć ciekawa, pomyślę nad nią. Trochę odrzuca mnie jej "damulkowy" styl :/ . Poppy - ładna buzia, nie za bardzo zmalowana, ładne włosy, ale ubranie mocno rozczarowujące, wygląda tanio.

Którą opcje wybierasz?
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: Pink Flamingo »

Przyznam, że temat też mnie skusił, również dostałem maila z W Clubu. Ollie bardzo mnie kusi, bo Don Johnson z Miami Vice to ikoniczny wizerunek, chociaż zgadzam się z Jewel, że jego strój mógłby być lepiej wykonany, mam wrażenie, że oversize z lat 80. na lalce wygląda po prostu jak za duże ubranko, aczkolwiek marynara całkiem całkiem. Tak jak ostatnio zakochałem się w Poppy Parker, tak ta zupełnie nie wzbudza we mnie szybszego bicia serca - za mocny makijaż i sukienka, która wygląda jak by była uszyta z zbyt grubej tkaniny, żeby służyć lalkowej figurze. Baronessa przyjemna - ale zastanawiam się czy wyróżnia ją coś na tle innych FRek? Zgadzam się również z Jewel, że pańciowata.
Moim zdaniem za W Clubem przemawia depozytowa pierwsza wpłata i reszta przed wysyłką lalki - kurs dolara może "znormalnieć" do lata i nie być taki zabójczy jak teraz.

Mam do Was jeszcze pytanie innej natury jeśli idzie o W Club - przeczytałem, że w tym roku nie limitują członkostw - czy w poprzednich latach liczba członkostw W Clubu była limitowana do jakiejś konkretnej ilości?

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: Justyna »

A mnie się Poppy podoba i to chyba tylko na nią się skuszę, ale ja mam ogólnie słabość do Popek wszelkiego rodzaju :D Co do Agnes to nie wiem, ja nie mogę się coś przekonać do dumnych FR, kupiłam klubową Agnes w 2014 roku i szybko ją sprzedałam, jakoś nie potrafiłam sie z nią zaprzyjaźnić. Pan u mnie odpada bo zupełnie mnie nie interesuje ale uważam że to ciekawa propozycja, nie wszyscy zbierają tylko żeński odpowiednik lalek.

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: jewelsnake »

Justyna pisze: nie wszyscy zbierają tylko żeński odpowiednik lalek.
A niektórzy nawet zbierają przede wszystkim lalkowych panów i okazjonalnie, od czasu do czasu jakaś panią na doczepkę :D

Ten Ollie bardzo mnie zaskoczył, nie spodziewałam się, że tak szybko, po Techracie będzie kolejny pan. :jupi:
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: BarbieDream »

Poppy jest świetna :) Ale chyba bym się na nią nie skusiła... Kiedy będzie wiadomo coś o innych nowych lalkach? Ciekawi mnie czy w tym roku pojawi się Giselle...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: Stary_Zgred »

Ollie mnie zabił wyglądem. Skojarzył mi się z "najprzystojniejszym" z braci Gibb z Bee Gees i za każdym razem, kiedy na niego spoglądam włącza mi się w głowie refren "Stayin' alive"
https://www.youtube.com/watch?v=I_izvAbhExY
:party: :party: :party:

Dziewczęta wzbudziły u mnie umiarkowane zainteresowanie. Poppy odstrasza mnie kolorystyką makijażu, nie lubię niebieskich cieni na powiekach. Agnes plusuje za to prostotą stroju.
Mam nadzieję, że firma przewiduje jeszcze jakichś panów na ten rok :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: Justyna »

Pojawiła się pierwsza klubowa lalka!
Mood Changers Poppy Parker z trzema główkami Auburn (Head # 1), Raven (Head # 2), Lilac (Head # 3)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2015

Post autor: Justyna »

Kolejna klubowa lalka :-)
Obrazek

Item # 91368
Royal Treatment
Véronique Perrin
™ Dressed Doll Gift Set
The Fashion Royalty® Collection
2015 Online Event Exclusive
Limited Edition Size: TBA (Edition Size Based on Orders Received)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości