Dyniogłowe plotki i nowości

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Zapowiedzieli nowe lalki ;).
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-240.html
Lalki z motywem Jasia i Małgosi. W końcu jakiś inny motyw niż recolory, sailorki i alicje. Lalki urocze, ale jakoś nie przypadły mi do gustu. Stocki są fajne, bardzo mi się podobają ^^.
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-232.html
Bez komentarza, znowu Sailor Moon...

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Balbinka »

Ooo, a mnie się Jaś z Małgosią niesamowicie podobają. Uważam, że mają bardzo ładny malunek oczków i brewki ciekawie namalowane. Do tego te ubranka są bardzo ładne. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie na tak. Isulka takiego bym z wielką chęcią przygarnęła. :zakochany:

Co do sailorek, to zupełnie nie moja bajka, ale muszą mieć wzięcie skoro tyle tego wypuszczają :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Jest jeszcze jedna nowość, nowy kolor MIO.
https://www.flickr.com/photos/pullip_junk/24651351573/
Taki sam jak naah-ato ma być kolor, nazwany mocha.

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Gdybym kupowała dyńki dla stocku, to Jasia brałabym na już pomimo 'zapłakanego' różu na dolnych powiekach. Małgosia ma jak dla mnie coś nie tak z makijażem przez co wygląda starzej niż reszta Pullipek, jejak stock też nie powala, ale wig ma już całkiem przyjemny (i znowu bez grzywki :hyhy: ). Do ciemnego MIO nie kupi się obitsu, poza tym, Azjaci (czyli główny rynek) nie są fanami ciemnej karnacji, więc nie wróżę dla tego modelu świetlanej przyszłości.

Truskawa
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, 18:57
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Truskawa »

Jaś i Małgoś według mnie mają dość urocze twarzyczki, aczkolwiek cena na pewno nie zachęci :P Dla stocku to pewnie ja bym już wszystkie tu lalki wybrała, bo muszę się przyznać, że są niezłe ( chyba poprawą w kierunku szycia z ich strony nie można tego nazwać :P)

A mocha bardzo mi się podoba, mogły by dość śliczne, orientalne ślicznotki powychodzić, ale jak już napisała Malina obitsu tu brak, pomimo, że słyszałam o takim legendy. Gdyby nie jego, to pewnie bym wzięła, a jestem w tym kierunku beztalenciem.


Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Saga »

Callie i Cassie są boskie, takie lalki uwielbiam... Moją faworytką jest Cassie, która ma subtelniejsze usta.

Truskawa
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, 18:57
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Truskawa »

Awww <3 Bliźniaczki ( że też je tak określę ) są doprawdy cudne..... Może jednak zdecyduję się na jaki nowszy model :3 Alicja taka sobie, stock mi się podoba, aczkolwiek boli mnie fakt, że jest to wciąż tylko przerobiona wersja Romantic Alice... Chyba lepiej by było, gdyby nie robili z niej nowej odsłony i dodali nową twarz, ta wydaje mi się tu za "słodka". Albo wzięli z innej wersji modelu.

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Callie i cassie sa swietne, musze je miec obydwie XD. Maja swietne outfity.
Nowa RA podoba mi sie bardziej niz orginalna wersja, ten makeup lepiej wyglada w takich barwach ^^

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Balbinka »

Bliźniaczki są śliczne. Podobają mi się całe, i outfit i makijaż i wig :)
A ja wolę zwykłą Alicję, ta jakaś taka "wysmolona" mi się wydaje ;)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Saga pisze:Callie i Cassie są boskie, takie lalki uwielbiam... Moją faworytką jest Cassie, która ma subtelniejsze usta.
No i super - ja biorę Callie, Ty Cassie - dziewczyny będą się widywać 2-3 razy w miesiącu. Piękna sprawa XD

Awatar użytkownika
Dragonella~
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2013, 16:03
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Dragonella~ »

Bliźniaczki są przecudowne, dawno mi się żaden nowy release tak nie podobał! Te ich stroje... :zakochany: Jeśli chodzi o alicję... nie przepadam za oryginałem, więc i ta mi się średnio podoba, ale ten stock w wersji czarno-białej jest boski :serducho:

Awatar użytkownika
ila_214
Posty: 139
Rejestracja: 10 maja 2013, 11:48
Lokalizacja: Północ DW.
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: ila_214 »

Może nie trafiam w temat .. ale z 'nowości' to mam u siebie na sklepie promocje na 'wsio', co 'dyniakowe'.

A poza tym jakoś bardziej podoba mi sie Cassie .. obie Panny będa jutro dostępne na DollSquare ;). W ogóle to pierwsze 'Dyniaki', które do mnie przemawiają.
"Ila, tak po prostu."
Obrazek

Awatar użytkownika
Sarita
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2016, 16:49
Lokalizacja: Pomorze~
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Sarita »

http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-258.html http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-256.html Nowe Pullipki ^^ Ta w loczkach za bardzo nie przekonuje mnie, ale Veritas... Równie piękna co oryginał :3
Obrazek
In the dark
I can feel you in my sleep
In your arms I feel you breathe into me
Forever hold this heart that I will give to you
Forever I will live for you


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości