My Select Pullip

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Mono »

Moja wymarzona Ddalgi :serducho: Zbieram kasę!
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Mono »

To uwierz, ja już na forum pisałam, że mam cyklicznego wirusa na Pullipa.

Też jestem chętna podpiąć się pod zamówienie, jeśli ktoś będzie brał. Na allegro cena jest zbrodnicza, to jeszcze raz tyle co z Pullipstyle :o
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: dollbby »

no pamiętam jak gadalismy i miałaś zachcianki ;D Może akurat tego ci trzeba?? :D

Awatar użytkownika
Agszop
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2013, 03:47
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Agszop »

Mono pisze:To uwierz, ja już na forum pisałam, że mam cyklicznego wirusa na Pullipa.

Też jestem chętna podpiąć się pod zamówienie, jeśli ktoś będzie brał. Na allegro cena jest zbrodnicza, to jeszcze raz tyle co z Pullipstyle :o

Mono to jest nas dwie na ddalgi :)

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Urshula »

heheh,mi tez się podoba!!!!!!!!!! tylko NIE PODOBA mi sie koszt wysyłki z PS :P

Awatar użytkownika
Agszop
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2013, 03:47
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Agszop »

Urshula pisze:heheh,mi tez się podoba!!!!!!!!!! tylko NIE PODOBA mi sie koszt wysyłki z PS :P

A nie można kupic w jednej paczce i podzielić koszt wysyłki ? Nie bedzie taniej?

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Urshula »

będzie,będzie .....ale co jak URZĄD CELNY się dowali? i przyjdzie nam płacić cło i vaty i inne "sraty-pierdaty" ? :(

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: nmin »

Ostatnio mi się nie dowalił (dwie Dal i przesyłka, razem trochę ponad 200$). Zresztą nawet, jeśli się dowali, to ten koszt też będzie dzielony przez ilość zamawiających, czyli nie będzie taki straszny...
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Agszop
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2013, 03:47
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Agszop »

No ale jak sobie radzą ci wszyscy handlarze np Allegro?

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: Urshula »

jak znam życie - mają "kogoś" w USA,kto im wysyła paczki do Polski :) bo cła i vaty płaci się od zakupów "sklepowych" a nie od osób prywatnych....Prostym przykładem jest FLTE.....wysyłają zbiorczą paczkę do PL,w Wawie ktos ja odbiera,rozpakowuje i poszczególne mniejsze przesyłki rozsyła do ludzi.

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: nmin »

Ddalgi zniknęła, może się skończyły...?
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
alsine
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2013, 13:58
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: alsine »

Witam wszystkich.
Kupiłam właśnie czarnulkę jest u mnie od 3 dni. I szczerze mówiąc już myślę jak ją udoskonalić tylko nie wiem jakie oczy mam jej dokupić? Wiem wiem są też chipy ale przeglądając blogi właścicielek podobnych pięknych lalek zauważyłam że wymieniając chipy można uszkodzić gałkę oczną na tyle że jest widoczne to w miejscu połączenia tęczówki z gałką oczną.
Chciałabym tego uniknąć i znalazłam na ebay od mimiwoo czy jakoś tak że posiada całe gałki oczne. tylko nie wiem czy da się je wymienić i jak to funkcjonuję. Widziałam również gdybym jednak się zdecydowała na chipy że są ich różne rozmiary a ja nie bardzo się orientuję jaki jest odpowiedni dla lalki pullip.
A i też zastanawiam się jaki rozmiar butów będzie dobry bo stópki mojej laluni są malutkie...tzn. no takie jak u tych lalek...
Włosy ma długie i cudne więc na razie zostają.... Ciałko nowe więc jeszcze współpracuje...
Czekając na nią zrobiłam dla niej cudny berecik ale jak już dotarła to okazało się że ma za dużą głowę a raczej berecik jest za mały. Zrobiłam też dla niej misia z filcu i miś jest ok:) Proszę odpowiedzcie na moje być może naiwne ale jak ważne dla mnie pytania. Kupując buty kupiłabym od razu oczyska...
Pozdrawiam Alsine...

Awatar użytkownika
lijevne
Posty: 54
Rejestracja: 09 cze 2012, 19:04
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: lijevne »

alsine pisze:Witam wszystkich.
Kupiłam właśnie czarnulkę jest u mnie od 3 dni. I szczerze mówiąc już myślę jak ją udoskonalić tylko nie wiem jakie oczy mam jej dokupić? Wiem wiem są też chipy ale przeglądając blogi właścicielek podobnych pięknych lalek zauważyłam że wymieniając chipy można uszkodzić gałkę oczną na tyle że jest widoczne to w miejscu połączenia tęczówki z gałką oczną.
Chciałabym tego uniknąć i znalazłam na ebay od mimiwoo czy jakoś tak że posiada całe gałki oczne. tylko nie wiem czy da się je wymienić i jak to funkcjonuję. Widziałam również gdybym jednak się zdecydowała na chipy że są ich różne rozmiary a ja nie bardzo się orientuję jaki jest odpowiedni dla lalki pullip.
A i też zastanawiam się jaki rozmiar butów będzie dobry bo stópki mojej laluni są malutkie...tzn. no takie jak u tych lalek...
Włosy ma długie i cudne więc na razie zostają.... Ciałko nowe więc jeszcze współpracuje...
Czekając na nią zrobiłam dla niej cudny berecik ale jak już dotarła to okazało się że ma za dużą głowę a raczej berecik jest za mały. Zrobiłam też dla niej misia z filcu i miś jest ok:) Proszę odpowiedzcie na moje być może naiwne ale jak ważne dla mnie pytania. Kupując buty kupiłabym od razu oczyska...
Pozdrawiam Alsine...
Po pierwsze- piszesz w troche nieodpowiednim wątku.
Jeśli dokładnie pozbędziesz sie starych chipów i zrobisz to ostrożnie to nic się nie stanie ;)
Oczy o których mówisz to oczy przeznaczone dla lalek BJD. Można takie zamontować pullip, tutaj jest pokazane jak: http://whitechocolatedreamland.blogspot ... rylic.html
Kupują oczy do tego musisz też pamietać żeby były takie półokrągłe, zcięte z tyłu (a nie całe gałki, okrągłe) Rozmiar dla Pullipa to z tego co pamiętam 22 lub 24mm.
Jeśli chcesz kupić butki to na ebayu wystarczy wpisać "pullip shoes", jest tam bardzo dużo tych butów i na pewno wszystkie będą pasować.

Awatar użytkownika
alsine
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2013, 13:58
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: My Select Pullip

Post autor: alsine »

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Obejrzałam jak wymienić oczy dosyć to brutalne zresztą jak cała ingerencja w ten mechanizm od oczu. Chyba jeszcze to przemyślę. Dziękuje za pomoc pozdrawiam........

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości