Yeolume

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: MPdoll »

Jak tylko przybędzie. Dopiero ją wysłali (jak ja przeżyję ten długi czas oczekiwania...) :)

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: Mangalarga »

Rzucam dwoma słodkimi Yeolume od Sheryl Designs :) Obie są chyba na ciałkach Pure Neemo.

Obrazek
https://www.flickr.com/photos/sheryldes ... 969333564/

Obrazek
https://www.flickr.com/photos/sheryldesigns/14366987177

Chcę bardzo! :serducho:
Obrazek

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: MajorMistakes »

Prześliczna sukienka- ta z emotką!
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: nmin »

A właśnie, co do ciałek - czy Yeolume łatwo zmienić ciałko na obitsu? Trochę się z ciekawości pobawię oryginalnym, gdy lalka dotrze, ale docelowo dostanie obitsu 21. White będzie OK?
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 261
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: Dia »

O bożeno, jakie piękne! Teraz chcę Yeolume jeszcze bardziej... ;___;


Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: MPdoll »

EvilCupcake pisze:Słodkie żyrafy ;D
Nie dokuczaj im niedobra dziewczyno ;) Szyjkę łatwo można skrócić z tego co widziałam na Flickerze :]

Bardzo mi się dziewczyny podobają w tej odsłonie od Sheryl. Może się kiedyś odważę zmienić makijaż któremuś z moich plastików... :mysli:

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: nmin »

Moja Yeolume już dotarła i wrzuciłam trochę zdjęć na bloga, zapraszam, jeśli kogoś interesuje ;)

http://dolls-around-the-corner.blogspot ... 08/62.html
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: MPdoll »

Miałam dać zdjęcie, jak moja Yeolume do mnie przybędzie i co? Zapomniałam... :zawstydzony:
Postaram się jednak to nadrobić.
A więc tak mój "żelek" (przepraszam, ale z żelkami mi się jej nazwa kojarzy i nic na to nie poradzę ;) ) wyglądał po przybyciu:

Obrazek

A tak wygląda teraz:

Obrazek

Zmieniłam jej jak na razie jedynie wiga. Teraz czeka spokojnie na nowe ubranko.
Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, to jestem nią zachwycona i zupełnie nie żałuję zakupu :)

Awatar użytkownika
WalnutSprout
Posty: 62
Rejestracja: 22 lut 2015, 19:17
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: WalnutSprout »

czy można gdzieś jeszcze dorwać Yeolume po przystępnej cenie ? Czekałam na jakieś nowe modele ... a tu ani widu ani słychu a te stare modele powoli znikają ze sklepów :/
Obrazek Obrazek Obrazek

golden_eye
Posty: 95
Rejestracja: 04 kwie 2014, 09:13
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: golden_eye »

Wątpię, najtaniej jak znalazłam była za 90$ a to nie jest przystępna cena, zwłaszcza że za niewiele więcej można nówkę kupić :/ a nowych modeli chyba już nie będzie. Nawet z drugiej ręki ciężko dostać coś poniżej 80$ i to idą piorunem, przynajmniej na fb :( Ja też szukam, ale chyba będę musiała odpuścić.

Awatar użytkownika
WalnutSprout
Posty: 62
Rejestracja: 22 lut 2015, 19:17
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: WalnutSprout »

golden_eye pisze:Wątpię, najtaniej jak znalazłam była za 90$ a to nie jest przystępna cena, zwłaszcza że za niewiele więcej można nówkę kupić :/ a nowych modeli chyba już nie będzie. Nawet z drugiej ręki ciężko dostać coś poniżej 80$ i to idą piorunem, przynajmniej na fb :( Ja też szukam, ale chyba będę musiała odpuścić.
To straszna wiadomość jak tak D: . Teraz jeszcze bardziej żałuje że jej nie kupiłam jak była okazja ... ehhh Kurczę może do moich urodzin się jakaś jeszcze zachowa to bym sobie sprawiła bez większych wyrzutów.
Obrazek Obrazek Obrazek

golden_eye
Posty: 95
Rejestracja: 04 kwie 2014, 09:13
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: golden_eye »

Może Ci się udać, na razie jeszcze są, poza tym jeśli masz jakąś koleżankę, znajomą w Stanach, to zawsze może poszukać w Tuesday Mornings, dziewczyny z grupy pullipowej chwalą się lalkami znalezionymi tam, w dyskontowych cenach, taka Yeolume kosztowała tam bodajże 30$, ale to nieczęste znaleziska a jeszcze rzadziej trafia się Yeo. Aale się trafia :) jest jeszcze ebay, tam podobno co jakiś czas można tanio upolować używaną, raczej tylko dla główki ale zawsze to coś. Popytałam o nowe Yeo i niestety obie firmy produkujące zrezygnowały z produkcji, więc będzie tylko gorzej z dostaniem ich.
Chciałabym, ale nie za 100$ + przesyłka...

Awatar użytkownika
Usiolka
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2016, 18:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: Usiolka »

A ja też będę chciała się na nie załapać :D Są śliczne, jak jej nie obrzydzisz i tak będzie śliczna

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Yeolume

Post autor: Saga »

Moja Yeosia :) Repaint popełniła Mikiyochii.

ObrazekBrand new Rosie by .Saga, on Flickr
ObrazekBrand new Rosie by .Saga, on Flickr
ObrazekMy girls back home! by .Saga, on Flickr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości