Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Ina »

A czy ktoś robił repaint foszka oprócz Kamarzy?
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Dollina1238
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2014, 12:03
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Dollina1238 »

Ja wole pullip.Ale sa tez takie dal które mi sie podobaja.
Nie umiem wytlumaczyc dlaczego wole pullip ale maja one w sobie to cos co sprawia ze je kocham.
Choc sa takie modele pullip które mi sie nie podobaja.Mimo wszystko wole pullip :zakochany:
Zapraszam na mojego bloga!
dollina-plastic.blogspot.com

Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: MPdoll »

Ja uwielbiam Pullipy, natomiast Dale do tej pory lubiłam oglądać tylko u innych. Ostatnio jednak coraz częściej nachodzi mnie myśl o zakupie Dala... Ciekawe czy się polubimy ;)

Dollina1238
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2014, 12:03
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Dollina1238 »

MPdoll pisze:Ja uwielbiam Pullipy, natomiast Dale do tej pory lubiłam oglądać tylko u innych. Ostatnio jednak coraz częściej nachodzi mnie myśl o zakupie Dala... Ciekawe czy się polubimy ;)
Zapraszam na mojego bloga!
dollina-plastic.blogspot.com

Dollina1238
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2014, 12:03
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Dollina1238 »

Dollina1238 pisze:
M[list=][/list]Pdoll pisze:Ja uwielbiam Pullipy, natomiast Dale do tej pory lubiłam oglądać tylko u innych. Ostatnio jednak coraz częściej nachodzi mnie myśl o zakupie Dala... Ciekawe czy się polubimy ;)
Cos sie nie wyslalo...Ale chcialam napisac ze mam tak samo :haha:
Zapraszam na mojego bloga!
dollina-plastic.blogspot.com

Awatar użytkownika
MPdoll
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: MPdoll »

No i kupiłam Dala. I Pullipa. To skoro teraz będę mieć 1 Dala i 2 Pullipy, to czy to znaczy, że jednak wolę Pullipy? O.o

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Carleesi »

Zdecydowanie wolę Pullipy! Mają takie słodkie, nieco 'mangowe' buzie, osobiście to uwielbiam. :D
Dale są takieś takie... Kwadratowe. Dziwne mają twarze i niezbyt przypadają mi do gustu. :)
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Carleesi »

Carleesi pisze:Zdecydowanie wolę Pullipy! Mają takie słodkie, nieco 'mangowe' buzie, osobiście to uwielbiam. :D
Dale są takieś takie... Kwadratowe. Dziwne mają twarze i niezbyt przypadają mi do gustu. :)
Tsa... A teraz idzie do mnie Little Dal... Co to się człowiekowi w głowie nie porobi... :facepalm:
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Manhamana »

Chyba trzeba znaleźć swoją lalkę. Ciężko jest wybrać pomiędzy lalkami, bo każda z nich jest inna. Sama długo czekałam na swoje lalki, bo żadna nie podobała mi się na tyle, żeby przygarnąć :) aż do czasu- hurtem kupiłam dwie panny pullipkę Peter Pan zwaną Piotrusią i dal Frarę :) która zostanie Franką :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Carleesi »

To ja mam pytanie w kwestii rozmiarówki. Z tego, co widzę na zdjęciach, to Dale są od Pullipów niższe. Generalnie zastanawiam się nad kupnem pełnowymiarowej Dal albo Pullip głównie, ponieważ chcę na nią robić ubranka. Ale nie wiem, czy ciuchy zrobione na Dala będą pasować na Pullipa i odwrotnie. Wiem, że gacie na 100% pasować na obie nie będą, ale chodzi mi raczej o sukienki / bluzki. Czy w ramionach i biodrach mają mniej więcej takie same wymiary?
No i jeszcze zapytam, czy wolicie Pullipy czy Dale właśnie z perspektywy ich romiaru - niższa, czy wyższa? I jak to się przekłada na sesje zdjęciowe? ;)
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Majka Chan »

Carleesi pisze:To ja mam pytanie w kwestii rozmiarówki. Z tego, co widzę na zdjęciach, to Dale są od Pullipów niższe. Generalnie zastanawiam się nad kupnem pełnowymiarowej Dal albo Pullip głównie, ponieważ chcę na nią robić ubranka. Ale nie wiem, czy ciuchy zrobione na Dala będą pasować na Pullipa i odwrotnie.
No i jeszcze zapytam, czy wolicie Pullipy czy Dale właśnie z perspektywy ich romiaru - niższa, czy wyższa? I jak to się przekłada na sesje zdjęciowe? ;)
Ciuszki na dala będą za małe na pullipa, ale tutaj chodzi mi o takeigo na obitsu 27. Na stockowe ciałko się wepcha ciuch z dala, tak mi się wydaje.
Carleesi pisze: No i jeszcze zapytam, czy wolicie Pullipy czy Dale właśnie z perspektywy ich romiaru - niższa, czy wyższa? I jak to się przekłada na sesje zdjęciowe? ;)
Z względu wielkości wole osobiście pullipy, są większe i da się je lepiej upozować. Miałam już dwa pullipy i dala- z pullipami mi się dobrze pracuje, z dalem było już gorzej- strasznie to małe, według mnie nie wygodny jest ten rozmiar.

A z ogólnych względów wolę pullipy- ten uśmiech czasami jest perfidny, ale i tak je uwielbiam, łatwiej się je stylizuje. Ogólnie są ładniejsze, no według mnie.
Dali nie lubię, bo większość jest firmowo okrutnie słodka i trudno je przestylizować dobrze. Z dali lubię tylko Loę, ładny ma makijaż, ale firmowo jest zbyt przesłodzona i trudno ją niestety przestylizować.
O byulach i tae nie wspomnę, nie lubię tych ryb >.<. No i facetów.

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Carleesi »

Oooo, doskonale! Takich precyzyjnych opinni mi trzeba! ^_^
Właśnie mam możliwość kupienia ładnej używanej Pullipanny i chyba się na nią zdecyduję (o ile ktoś przygarnie moją biedną Little Dalkę), bo ma ładną buźkę i wiga i generalnie ciałko ma w bardzo dobrym stanie. Za Pullipem przemawia też dla mnie fakt, że mam w domu już Blythe i z tego, co widziałam, to Dale są mniej więcej tej samej wysokości (ciałka) i chciałabym coś większego rozmiaru. :)
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Majka Chan »

Carleesi pisze:Oooo, doskonale! Takich precyzyjnych opinni mi trzeba! ^_^
Właśnie mam możliwość kupienia ładnej używanej Pullipanny i chyba się na nią zdecyduję (o ile ktoś przygarnie moją biedną Little Dalkę), bo ma ładną buźkę i wiga i generalnie ciałko ma w bardzo dobrym stanie. Za Pullipem przemawia też dla mnie fakt, że mam w domu już Blythe i z tego, co widziałam, to Dale są mniej więcej tej samej wysokości (ciałka) i chciałabym coś większego rozmiaru. :)
I taki mały offtop- jaką pannę planujesz kupić? ^_^

Awatar użytkownika
Carleesi
Posty: 208
Rejestracja: 08 gru 2014, 02:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Carleesi »

Z tego, co wiem, to nazywa się Pullip Fraulein. Ma bardzo ładny, naturalny makijaż, co przemawia bardzo na jej korzyść. ^_^
Blog Instagram Flickr Facebook

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Co wolisz: Pullipy czy Dale?

Post autor: Balbinka »

Ja mam i Pullipannę i Dalkę. Z obu jestem zadowolona. Tyle tylko, że przynajmniej mnie łatwiej się szyje na Pullipkę. Dalcia jest taka drobniutka, że jakoś mi trudniej trochę.
A Taśki to ogólnie ubóstwiam i świetnie się na nich szyje ;)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości