O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdobycia.

Akcesoria, dodatki
Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Morrighan »

Orioness już Stary_Zgred zaklepała wannę. Była pierwsza ;) Ale obiecuję, że jak znajdę kiedyś podobną to napiszę do Ciebie :) Prawie co tydzień chodzę na polowania do pobliskiego lumpexu i tam czasami cuda można znaleźć. Np mam pozytywkę drewniane pianino, różne krzesełka, nawet dorwałam kredens 1:12 ze zdobioną porcelaną. Różne figórki itp. Czasem naniose tyle tego że potem nie mam co z tym zrobić a mój dom powoli zaczyna wyglądać jak graciarnia :D

Frida tak mi się jeszcze przypomniało, że moja lalka bardzo maży o zdobionej, złoconej lub posrebrzanej szczotce do włosów z włosiem i do kompletu lusterko z rączką i lustro wiszące w stylu secesyjnym lub bardziej zdobionym barokowym. Ach... już widzę te sesje zdjęciowe przy takim lustrze :D

Awatar użytkownika
Orioness
Posty: 126
Rejestracja: 29 paź 2014, 09:55
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Orioness »

O, to w dobre ręce wanna trafiła :)
Lusterka z rączką bywają na allegro, jako zawieszki. Tylko nie wiem, czy będzie Ci pasowało rozmiarowo :( Mogę Ci dać link, jeśli jesteś zainteresowana :)

Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Morrighan »

Oczywiście, że jestem zainteresowana :D
Poproszę o link :)


Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Morrighan »

Orioness Kocham Cie :D Kupuje dwie szt i może uda mi się zrobić z jednej szczotkę :D I kupuje te wiszące :D Na te stojące zobaczę jak aukcja się rozwinie.
Dziękuję ślicznie za linki :*

Awatar użytkownika
Orioness
Posty: 126
Rejestracja: 29 paź 2014, 09:55
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Orioness »

:zawstydzony: Nie ma za co :) Trzymam kciuki za obserwowaną aukcję :)

Awatar użytkownika
Frida
Posty: 17
Rejestracja: 02 sty 2015, 17:49
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Frida »

Ojesssu jakie ładne te lustereczka. Ciekawa jestem czy będą dobre gabarytowo. Ciekawa jestem czy będzie duże zainteresowanie i zacięcie licytujących :)

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Lacrima »

Lusterek wiszacych kiedys nakupowalam na tony na ebayu po dolcu, maja tam rozne rozmiary a darmowa wysylka uzaleznia :p . Co do stojacych to polecam szukac i czatowac, czasem mozna znalezc naprawde waskie i wysokie.
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Frida
Posty: 17
Rejestracja: 02 sty 2015, 17:49
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Frida »

Prace przeróżne w trakcie tworzenia i pomysły przeróżne nastręczają mi wiele pytań. Ktoś tutaj pisał o lalkach dla lalek i zabawkach dla lalek (jakkolwiek to brzmi,,,) . Czy możecie rozwinąć ten temat? Coś mi na fotkach pokazać? Przyznam, ze nie bardzo to rozumiem, nie bardzo rozumiem w czym jest problem. Tzn rozumiem, że jest problem np z kolejką elektryczna dla Kena... No w tym rozmiarze to się rozumie samo przez się. Ale miniaturki lalek? nawet samej Barbie? misie jakieś?m Nawet klocki. Myślę, że nie trudno byłoby coś takiego znaleźć i zastosować Na czym polega ten problem, Na tym że może to być tylko z plastiku? Brak włosów u takich miniatur, sztywność? Nie można przebierać? (nawet nie chce sobie wyobrażać tak malusich ubranek). W czym leży problem z zabawkami dla lalek?

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Rudy Królik »

Frida pisze:Ojesssu jakie ładne te lustereczka. Ciekawa jestem czy będą dobre gabarytowo. Ciekawa jestem czy będzie duże zainteresowanie i zacięcie licytujących :)
Przepraszam, że się wcinam między "wódkę, a zakąskę", ale mam lusterko- zawieszkę i gabarytowo wygląda ono tak:

Obrazek

Ladybug
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2015, 22:31
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Ladybug »

Albi a sklepik dla Was? Tam są ceramiczne zestawy kawowe :)

albi
Posty: 52
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:23
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: albi »

Dzięki za podpowiedź ! :)


Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: Miranda »

Mnie się marzą mebelki w skali 1/3. Stylizowane na średniowiecze i okres wiktoriański/edwardiański, "prawdziwa" broń biała.

Awatar użytkownika
ila_214
Posty: 139
Rejestracja: 10 maja 2013, 11:48
Lokalizacja: Północ DW.
Kontakt:

Re: O czym marzą lalki? Okołolalkowe przedmioty nie do zdoby

Post autor: ila_214 »

Bardzo ciekawy temat, na który trafiłam przypadkiem. Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, o czym mogą marzyć lalki, ale .. Hmm.. W tej chwili mam dwie. Jedna na sprzedaż, a druga zostanie ze mną do śmierci, hehe ;), więc myślę, że Rhei chciałaby kochający dom, kogoś, kto by ją docenił i szanował, bo swoje się już 'wycierpiała', zaś mój Ryu .. ? Nowa kurtka, koszulka i para spodni.

Może nie są to jakieś cudowne przedmioty, ale potrzebne w pierwszej kolejności.
"Ila, tak po prostu."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości