Wielkie braki stron www o lalkach

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Wielkie braki stron www o lalkach

Post autor: Fleur »

Czy ktokolwiek zgodzi się ze mną, że jest zbyt mało informujących stron o lalkach, dedykowanych powiedzmy Christie lub Tammy i wielu innym?

Takich stron gdzie można zrobić identyfikację, zobaczyć różne ubranka, lalki, moldy itd?

Ja bardzo często nad tym biedolę, szczególnie jak muszę jakąś lalkę zidentyfikować… aż czasami sama myślę “stworzę stronę o Misty” na przykład, ale potem z braku czasu jej nie zaczynam.

Powinna też być strona o wszystkich muzeach lalkowych na świecie – żeby można było sobie zwiedzić jak się jest na wakacjach :mysli:

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Wielkie braki stron www o lalkach

Post autor: privace »

Mało jest tego, oj mało... Człowiek przypadkiem trafia na jakieś cudo i nie wiadomo co to jest i kto wyprodukował.
Usiłowałam wyszperać takie strony i mizerne wyniki są tu http://dolls.propl.eu/inne/inne.php mizerne, bo wciąż się zabieram za obszerniejsze opisy (co, gdzie) i dodawaniu innych...

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Wielkie braki stron www o lalkach

Post autor: Fleur »

A to bardzo dobry początek – świetnie! Widzę że już masz tam stronę dolllinks – jest to jedna z moich ulubionych.

Właśnie chciałam przesłać Ci linka do strony o Darci firmy Kenner – strona już nie istnieje… :(

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Wielkie braki stron www o lalkach

Post autor: privace »

Ano właśnie- internet ma to do siebie, że fajne rzeczy ludziom się nudzą, przestają płacić za domenę i znikają :(

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Wielkie braki stron www o lalkach

Post autor: Fleur »

Ja mam foldery w laptopie dla poszczegolnych lalek i kiedy coś widze co szkoda byłoby stracić to dodaję. Zdjęcia itd… internet ma swoje wady! :bezradny:


Awatar użytkownika
Mad-Telepath
Posty: 755
Rejestracja: 22 sie 2012, 17:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wielkie braki stron www o lalkach

Post autor: Mad-Telepath »

Kłopot z myśleniem polega na tym, że kiedy już się zacznie, niełatwo przestać.
Terry Pratchett

Moi chłopcy: http://madtelepath.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Wielkie braki stron www o lalkach

Post autor: Miranda »

Niestety, zrobienie porządnej strony zabiera mnóstwo czasu, więc niewiele osób zdecyduje się na prowadzenie takiego przedsięwzięcia. Nie mówiąc już o tym, że czasami nie ma o czym pisać, tzn. zdjęcia lalki są, posiadacze są, ale informacji o lalce nie ma praktycznie żadnych (vide Diana).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości