Odnawianie Barbie - prezent dla siostry

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
ada.otto
Posty: 115
Rejestracja: 30 gru 2014, 21:36
Lokalizacja: Leszno, Wrocław
Kontakt:

Re: Odnawianie Barbie - prezent dla siostry

Post autor: ada.otto »

Taką panikę zaczęłam siać, że moja siostra na pewno rozgryzła mój misterny plan, bo przecież nie ma co robić, tylko myśli o tym, co dostanie pod choinkę :P Oczywiście okazało się, że Paula nie miała o niczym zielonego pojęcia i nawet jej przez głowę to nie przeszło, że w pudełku pod świątecznym drzewkiem będzie czekać Pati. Tym sposobem wszystko skończyło się wielkim zaskoczeniem i łzami wzruszenia. Siostry, mamy i moimi, bo my głupie kobiety jesteśmy.
A Pati prezentuje się tak
Obrazek

A tu zapakowana w ręcznie wykonane pudełeczko, przytwierdzona cienkimi drucikami, niemal jak za nowości :)
Obrazek
(pominę fakt, że jak robiłam grubą igłą dziurki w brystolu, aby przewlec drucik, to wbiłam ją sobie na 0.5 cm w udo. a mogłam zginąć)

A zamknięte pudełko prezentowało się tak:
Obrazek
W lewym dolnym rogu mały bohater - moja świnka morska - bez której oczywiście by się nie udało ;)

No i bez Was też by się nie udało :* :* dziękuję!!!

Sukienkę uszyłam zupełnie inną, bo przypomniało mi się, że swego czasu zakupiłam tę oryginalną w całkiem dobrym stanie i Paula gdzieś ją miała, ale nie chciałam szperać. Teraz może sobie wybrać, jaki styl bardziej jej odpowiada, choć tiulowa kokarda na głowie ma nawiązywać lekko do lat 90 :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Odnawianie Barbie - prezent dla siostry

Post autor: Czarnab1 »

Jest cudowna. Siostra na pewno jest przeszczęśliwa :serducho:

Przypomniało mi się jak kiedyś ja odnawiałam lalkę dla mojej siostry. Wymagała głównie odświeżenia i stylizacji, więc było mi o wiele łatwiej niż Tobie. Nie wszystko udalo się naprawić, np. pęknięcie na szyjce. Wtedy nie miałam ciałek do wymiany. :( Ta chwila gdy rozpakowała prezent urodzinowy była bezcenna. :)
Obrazek
Po lewej lalka dla siostry. Po prawej oryginał.
Obrazek

Podsumowująć ada.oto gratuluję pomyslu, udanego projektu i talentu. Jesteś wspaniałą Siostrą! :serducho: :klaszcze:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Odnawianie Barbie - prezent dla siostry

Post autor: reiha »

Wygląda super :serducho: Reroot pierwsza klasa, wybrałaś piękny kolor włosów, a poprawka makijażu prawie niewidoczna :serducho: :serducho: :serducho: Nowa kreacja jest bardzo stylowa, w sam raz wieczorną kolację z choinką w tle :D


Czy poprawiałaś też dobre oko, żeby oba miały taką samą fakturę/kolor? Wczoraj zdarłam pół oka lalce, na szczęście głównie białko i nie wiem czy poprawić nienaruszone czy tylko starte (a może to dobry pretekst do zmiany koloru :facepalm:)...

Awatar użytkownika
ada.otto
Posty: 115
Rejestracja: 30 gru 2014, 21:36
Lokalizacja: Leszno, Wrocław
Kontakt:

Re: Odnawianie Barbie - prezent dla siostry

Post autor: ada.otto »

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa :*
Reiha, w starym oku poprawilam tylko gorną powieke bo była lekko zdarta. Reszty nie ruszałam. No i brew pociemnilam bo byłaby duża różnica

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Odnawianie Barbie - prezent dla siostry

Post autor: Neytiri »

Wygląda cudownie, naprawdę fantastycznie wyszła :) Widać klasykę lalek z lat 90, ale również odrobinę współczesności we fryzurze czy stroju. Jestem pod ogromnym wrażeniem :) Super, że prezent i niespodzianka się udały i siostra jest zadowolona :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości