Szyję ludowe stroje dla lalek

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Szyję ludowe stroje dla lalek

Post autor: toja »

Witam pokrewne dusze :D :) :buzki:
Szyję ludowe stroje dla lalek. Co prawda nie są to stroje z konkretnego regionu. Nazwałabym je raczej etniczne. Używam naturalnych materiałów w miarę możliwości. Mam ich już sześć:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 373&type=3
Pierwsza ma chusteczkę, bluzeczkę, gorset, korale, spódnicę, halkę i buciki. Bardzo pracochłonne. Kolejne ubrałam w chusteczkę, bluzeczkę, spódniczkę z halką, fartuszek i buciki.
Będę wdzięczna za uwagi i sugestie (każde), jak można udoskonalić te stroje. Chciałabym aby moje kolejne lale były jeszcze piękniejsze, bo to początek kolekcji.
Piszcie :P :P :P
:buzki:
Dziękuję Dark-Beauty za zapowiedź na jej blogu mojego tu przybycia.
:serducho:

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Szyję ludowe stroje dla lalek

Post autor: Urshula »

Ojeeejj! jakie cuda!!!!!!!!!! no ja za ludowymi strojami nie przepadam,ale Twoje są fantastyczne!!!! Cudne kiecki,te fartuszki haftowane,chusty na szydełku!!! :D zakładaj bloga ino prędko!!!

aha - i witamy na forum! :D

Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Re: Szyję ludowe stroje dla lalek

Post autor: toja »

Dziękuję za słowa otuchy. Blog? OK. Pozdrawiam :hejka:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Szyję ludowe stroje dla lalek

Post autor: Stary_Zgred »

Łohoho, to jest pomysł! Takich strojów nikt nie szyje. Przedni pomysł i wykonanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Szyję ludowe stroje dla lalek

Post autor: Fleur »

O matko jakie kolorowe! Piękna robota kobieto, to jest talent! Widać jak wszystko w szczegółach wykończone! Chętnie zamówiłabym u Ciebie strój krakowski lub łowicki dla Fleur ;)

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Szyję ludowe stroje dla lalek

Post autor: Imago »

Witaj serdecznie :) cuda szyjesz :)
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Re: Szyję ludowe stroje dla lalek

Post autor: toja »

Fleur pisze:O matko jakie kolorowe! Piękna robota kobieto, to jest talent! Widać jak wszystko w szczegółach wykończone! Chętnie zamówiłabym u Ciebie strój krakowski lub łowicki dla Fleur ;)
Witaj.
No nie wiem czy aż na takie pochwały zasłużyłam. Po prostu robię to co kocham. Ale takie słowa motywują. Strój krakowski lub łowicki? No tak. Szyję stroje etniczne, bez konkretnego regionu. Wtedy mam możliwość pobawienia sie kolorem. Odtworzenie stroju regionalnego to już wyższa szkoła jazdy, ale spróbuję. Zobaczę jakie mam szmateczki bo to w miarę oryginalne powinny być materiały. Tak więc czuję się zmotywowana. Dam znać jak mi coś zacznie wychodzić.
Pozdrawiam cieplutko :pociesza:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość