Koton szyje dla MH :)

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Koton szyje dla MH :)

Post autor: CottonCandyTail »

Witam! Tak mi się spodobało Tutaj że aż uszyłam sukienkę dla mojej Catrine "KittyKitty" xD I na jednym ubranku się nie skończy ;)
Oto ona, opis pod spodem:
Obrazek

Sukienka z 'wysokim stanem', spódnicę mogłam zrobić odrobinę niżej w sumie, na piersiach wisi jej jak namiot ;/ Minimalnie przerysowałam z monitora za mały wykrój =p [przykładam kartkę w kratkę, powiększam odpowiednio w podglądzie i przerysowuję ołówkiem] Nie drukuję wykrojów, przeważnie wychodzą źle, zwłaszcza jak ktoś wrzucił skan, czy zdjęcie o dziwnym wymiarze.
Wykrój:
Obrazek
Rzepów, zapinek nie posiadam więc robię guziczki z koralików i małe oczka z nitki, to zupełnie wystarczy :) Jak mam problem z zapięciem czy rozpięciem to podważam czymś jak szydełkiem. Sukienka szyta ręcznie, nie posiadam maszyny do szycia, nie stać mnie na taki luksus -__-' Planuję zrobić podobną, poprawioną :) Kołnierz z koronki :)
No i puściły mi szwy na rękawkach jak ubierałam pierwszy raz do przymiarki xD Oj tam, oj tam!
Spódnicę zrobiłam tak - nieokreśloną szerokość materiału zwinęłam jak 'papierowy wachlarz' jakie robiło się w przedszkolu, na taką szerokość nitki jak cała bluzka w pasie i w miarę równo zszyłam w sukienkę :)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Koton szyje dla MH :)

Post autor: Balbinka »

Bardzo fajna sukienka. Super kolorystycznie pasuje do kocicy :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Koton szyje dla MH :)

Post autor: CottonCandyTail »

Dziękuję :)

Awatar użytkownika
Wiol
Posty: 161
Rejestracja: 28 paź 2015, 20:42
Kontakt:

Re: Koton szyje dla MH :)

Post autor: Wiol »

Podoba mi się :ok:

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Koton szyje dla MH :)

Post autor: CottonCandyTail »

Witam :)
Ojej, dawno nic się tutaj nie działo... Głównie dlatego, że zbieram pieniążki i materiały na repaint. Idzie mi jak na razie powoli, bo zawsze są ważniejsze sprawy ^^' Często coś robię, ale są to takie eksperymenty i nie wychodzą one zbyt ładnie. Ale dziś pokażę Mouscedes w dwóch dresikach, które wyglądają, jak normalne ubrania, dlatego bardzo mi się podobają :) Jak na razie bardzo proste rzeczy, ale bluzeczki mają pożądany przeze mnie wykrój, będę mogła dzięki temu zacząć robić bluzki z nadrukami lub coś takiego ;)
Obrazek Obrazek

Do tego odkryłam, czym najlepiej przemalować monsterkowe buty na czarno - matowym markerem do płyt. Potem dać butom tydzień czasu na porządne wyschnięcie i nałożyć tyle warstw, ile potrzeba, po pomalowaniu dobrze je wytrzeć wacikiem kosmetycznym z nadmiaru. Po tygodniu czasu nie brudzą, testowałam trzymając bucika dwie godziny w dłoni, potem umyłam go mydłem w płynie. Nic się nie wydarzyło. Chciałam, by różowe - normalne - botki Draculaury (z wersji Budget Basic) które kupiłam na allegro, były czarne, a nie żarówiasto-różowe i dzięki temu mam normalne buty dla mojej myszki :)
Obrazek

Jestem jedynie zła za krzywe i naprawdę ogromne dziury w jej uszach :/ Ale zwróciłam na to uwagę po rozpakowaniu jej, sprzedawca nie uwzględnił mi reklamacji z takiego powodu i po otwarciu pudełka. Też nie chciałam się kłócić z takiego powodu, fizycznie lalce nic nie dolega :< Na duże dziury w uszach znalazłam rozwiązanie - jej kolczyki, to mini śrubki z starego telefonu, z doklejonymi kamyczkami, śrubki fajnie trzymają się ucha i nie odstają z tyłu ucha.

Postaram się częściej coś wrzucać, pracuję obecnie nad spodniami jeansowymi dla MH o naturalnym wyglądzie, z przetarciami i takimi tam bajerami :D

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Koton szyje dla MH :)

Post autor: Arima »

Super ubranka! Mnie bardziej pasuje bluza z lewej do legginsów z prawej. :)
I fajny patent na kolczyki.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Koton szyje dla MH :)

Post autor: Balbinka »

Mycha wygląda super w tych ciuszkach. Bluzy bardzo fajny krój mają. Gratulacje :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości