Moje eksperymenty:

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: Medithanera »

Mono pisze:Świetne! Bardzo pomysłowe :ok:
Czy ona jest składaczkowa? Widzę, że dłonie jakieś inne.
"Bardzo" składaczkowa nawet. Znalazłam dodatkowe dłonie potwora morskiego i udało mi się złożyć całą lalkę (dlatego taka zakryta od szyi po czubki palców).

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: LuLu »

Bardzo ciekawie to wygląda. Jak dla mnie, gdyby nie obejmowało stóp byłoby jeszcze lepiej. Podoba mi się! Lubię takie dziwności.
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: Medithanera »

LuLu pisze:Bardzo ciekawie to wygląda. Jak dla mnie, gdyby nie obejmowało stóp byłoby jeszcze lepiej. Podoba mi się! Lubię takie dziwności.
Przeczytałam i też zaczęło mnie drażnić. Suma pilnych zajęć przekroczyła punkt krytyczny, więc właściwie wychodzi na jedno i jest zupełnie tak, jakbym miała dużo wolnego czasu i mogła się bawić.
Chyba fajnie wyglądałaby w swoich butach z pierwszej serii, ale wcisnąć ich na wełniane rajstopki to się nie da (zresztą tak samo jak i wszystkich innych). Za to w Neferowych chyba...

[I proszę wybaczyć chaos ogólny otaczający]

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: Medithanera »

Zabrałam się wreszcie za te tutoriale o których tyle mówiłam (konstruktywna i niekonstruktywna krytyka mile widziana):

Obrazek
http://meddiedolls.blogspot.com/2014/05 ... opami.html

Obrazek
http://meddiedolls.blogspot.com/2014/06 ... istas.html

Obrazek
http://meddiedolls.blogspot.com/2014/06 ... ienka.html

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: privace »

Niekonstruktywnie: łiiiii, masz własnego anonimowego hejtera :klaszcze:
Zazdraszczam, to już świadczy o pewnej sławie :hyhy:
Konstruktywnie nie będzie, bo fałszywą skromnością nie grzeszysz i swoje niedoróbki widzisz, a zalet swoich też jesteś pewna ;)

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: Medithanera »

privace pisze:Niekonstruktywnie: łiiiii, masz własnego anonimowego hejtera :klaszcze:
Widzę właśnie, ale powstrzymuję skok radości, bo to chyba nie jest mój własny. Strasznie mało prawdopodobne by objawił się akurat w kilka godzin po tym, jak się konfliktowo "zaczynałam" w paru miejscach, to chyba jest hejter pożyczony ;( - czyli zero splendoru, zero sławy, tylko smaka narobił...

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: BarbieDream »

Ten "Twój" Anonim nie potrafi nawet udzielić konstruktywnej krytyki :) W ogóle się nim nie przejmuj :) Sukienki są baaardzo fajne, a jakbyś jeszcze delikatnie obrobiła im górę, żeby się nie strzępiły to byłoby perfekcyjnie :) Co do spodni podziwiam - ze sztywnych materiałów nie potrafię uszyć kompletnie nic. Jak lubisz dopasowane spodnie dla lalek - polecam leginsy z elastycznych materiałów :) Mogą spokojnie imitować spodnie i plusem jest to, że nie trzeba robić im zapięć, a szyje się dokładnie tak samo :)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: jewelsnake »

Z tutorialu nie skorzystam, bo akurat spodnie i takie sukienki też potrafię uszyć, ale bardzo podobają mi się Twoje pomysły :) Dziwi mnie tylko to, że w ogóle nie podwijasz materiału.Nie chce Ci się czy nie lubisz?

Hejterzy strasznie prymitywni, szczególnie ten od spodni. "nie umiesz spodni" - co to w ogóle ma być? Ech, poziom obecnego szkolnictwa...

Btw, uwielbiam Twoją Glitter Beach Marinę <3
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Moje eksperymenty:

Post autor: Medithanera »

BarbieDream pisze:Co do spodni podziwiam - ze sztywnych materiałów nie potrafię uszyć kompletnie nic. Jak lubisz dopasowane spodnie dla lalek - polecam leginsy z elastycznych materiałów :) Mogą spokojnie imitować spodnie i plusem jest to, że nie trzeba robić im zapięć, a szyje się dokładnie tak samo :)
Ja też nie umiem. Liczę na to, że jak się przemęczę to się w końcu nauczę. Najbardziej lubię to, że jak coś mi wyjdzie, fajnego, a potem okazuje się, że nie potrafię tego powtórzyć :-)
Wydaje mi się, że elastyczne są trudniejsze (ale to pewnie moja wina, bo ja zawzięta jestem i z elastycznych przeskakuję od razu do rzadkich dzianin. :mur:
jewelsnake pisze:Dziwi mnie tylko to, że w ogóle nie podwijasz materiału.Nie chce Ci się czy nie lubisz?
Hejterzy strasznie prymitywni, szczególnie ten od spodni. "nie umiesz spodni" - co to w ogóle ma być?
E, podginam. Tylko przy szyciu dżinsów nie podwijam, a te topy to taka koncepcja dziwna.
Co biedny hejter poradzi skoro ja "nie umiem spodni"? - ja też nie wiem, co to i na 100% tego nie umiem :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości