Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Pokrzyva »

Neytiri No właśnie obawiam się, ze to ciałko jest idealnie pomiędzy Leą i Ashą, myślałam że może ktoś posiada do porównania/ wie, jaki na żywo stopień jasności ma ta lalka z aukcji, bo zdjęcie można zrobić na milion sposobów i przy milionie różnych oświetleń... ale dziękuję :*
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Barbie MTM Piłkarka a Pink Top - odcień skóry?

Post autor: Aarjelin »

Witajcie.
Bardzo potrzebuję porady dotyczącej zbieżności koloru skóry ciał tych dwóch lalek"Barbie: "Made to Move Soccer Player Blonde" a "Made To Move Pink Top".

Przeglądam od jakiegoś czasu odmęty internetu i ciągle napotykam na sprzeczne opinie: a to, że są takie same, a zaraz, że jednak nie są bo 'piłkarki' bardziej pomarańczowe... :facepalm:
Wiem, że najlepiej i najprościej byłoby pójść do sklepu, wziąć w łapki obie i sprawdzić naocznie, niestety mieszkam na cywilizacyjnym zaścianku i nie posiadam tej możliwości. Dlatego bardzo proszę o pomoc jakąś życzliwą duszę która ma wieści z pierwszej ręki.
Pozdrawiam serdecznie.
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

Aj... nie wytropiłam widać wcześniej tego wątku :( wybaczcie!
Choć po jego przejrzeniu teraz mam jeszcze większy mętlik w głowie :co?: głównie dzięki cennym rewelacją dostarczonym przez Annorelka:
https://pp.userapi.com/c836435/v8364355 ... ps5JiI.jpg
I się wyjaśniło! Made to move różnią się kolorem ciałka zależnie od partii!
To już jest jakieś istne szaleństwo ;( a człowiek się spodziewał, że mu wystarczy nazwa modelu do szukania odpowiedniej karnacji... a tu teraz jeszcze numer partii :facepalm: moje morale potrzebuje valium xp
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Ciabas »

Aarjelin rozumiem Cię :pociesza: sama miałam ten sam problem i muszę przyznać, że niestety ciałka się różnią. Latałam po sklepach z główką i sprawdzałam które będzie lepiej pasowało.
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Annorelka »

Lalki z ciemniejszym/bardziej pomarańczowym kolorem skóry mają z tyłu pudełka jedynie Tereskę, Barbie i Rudą, tylko te 3 doczekały się pomarańczowej reedycji. W pierwszej serii były 4 lalki z tyłu pudełka (Barbie, Tereska, Lea, Asha), w drugiej 5 lalek (wszystkie prócz Ashy), a trzecia/reedycja to tylko Barbie, Tereska i Ruda. Gorzej jak online się kupuje i nie widzi tyłu pudełka.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

Bardzo pilne pytanie:
Czy te lalki Made to Move z ciemniejszym/bardziej pomarańczowym kolorem skóry mają z tyłu na plecach też datę produkcji 2015 czy już 2016 ? :co?:

Mam zamiar odkupić Pink Top ale niestety sprzedająca nie orientuje się z której jest serii, jedynie, że na plecach ma datę 2015 :mysli: Szukam tych bledszych ale nie wiem czy tylko te jaśniejsze mają datę 2015 czy też mogą mieć taki napis te o pomarańczowym odcieniu wyprodukowane po roku 2016 :mysli:
a po Real Foto niestety nie jestem w stanie stwierdzić koloru na 100% :mysli: ObrazekPT by Aarjelin, on Flickr :mysli: jak myślicie? Chyba ta blada?
Matejko kupowanie niepomarańczowych MtM przez internety to jednak nie jest moje ulubione zajęcie :face:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Arima »

Moja ruda ma 2015. I jest zdaje się właśnie tą bardziej pomarańczową.
Nie pamiętam co miała z tyłu pudełka, bo szybko wyrzuciłam i nawet foty nie zrobiłam, ups.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

Ach, czyli sama data bzinco mi da ;( Ano ludzie właśnie wyrzucają pudełka i potem z drugiej ręki ciężko się tym tropem czegoś dowiedzieć :(
A co sądzisz na podstawie tego nieszczęsnej jakosci zdjęcia? Wygląda na bladą czy pomarańczową? xD Normalnie zwariować idzie :facepalm:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Arima »

Zdjęcie jest bardzo kiepskie. Ciężko stwierdzić, może być i pomarańczowa, bo ten kawałek ręki Ashy według mnie ma za mało żółtego w balansie kolorów.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: lwica »

Mój rudzielec jest z drugiego wypustu a na plecach ma rok 2015 a zdecydowanie jest różowiutka jak prosiaczek. :rotfl:
Wydaje mi się,że ta data jest po prostu datą powstania MTM.Mam 4 MTM-ki i dwie z pierwszego wypustu i dwie z drugiego a wszystkie mają datę 2015.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

ok trop daty więc upada z hukiem :face: w geście zwątpienia dodaję drugie zdjęcie, jeśli ktoś jest w stanie z niego cokolwiek wywróżyć niech da znać ObrazekPT2 by Aarjelin, on Flickr :mysli: blade to to czy pomarańczowe, o to jest pytanie :bezradny: Idę se zaparzyć jaką melisę :facepalm: xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: lwica »

Ciężko stwierdzić jaki ona ma kolor. :bezradny: Bo niby na pierwszym zdjęciu jest jaśniejsza ale na drugim tym po prawej zwłaszcza na nogach wydaje się ciemniejsza.

A tu mój przykład.Teresa i Asha są z pierwszego wypustu a Lea i ruda z drugiego.Wszystkie mają na plecach datę 2015.Na fotce tego aż tak nie widać ale rudzielec w realu jest o wiele bardziej różowa nić na zdjęciu.
Obrazek

-- 20 paź 2017, o 21:36 --

Ale porównując Mili ze zdjęcia z moją rudą to wydaje się jakby Mili była jednak bledsza do ruda na zdecydowanie bardziej różową wygląda.

lonion
Posty: 129
Rejestracja: 08 maja 2016, 21:26
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: lonion »

Mnie się wydaje , że to ta bledsza wersja. Kupiłaś od niej fashionistkę z okresu, w którym wyszły tez pierwsze mtm , to tez może być pewien trop. Ja bym jeszcze zapytała czy lalka ma twardą głowę. Początkowo mtm miały klejogluta i twarde łebki. Mam nową Teresę, która zacięła się na solarium ale główka jest wolna od kleju.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

lonion pisze:Mnie się wydaje , że to ta bledsza wersja. Kupiłaś od niej fashionistkę z okresu, w którym wyszły tez pierwsze mtm , to tez może być pewien trop. Ja bym jeszcze zapytała czy lalka ma twardą głowę. Początkowo mtm miały klejogluta i twarde łebki. Mam nową Teresę, która zacięła się na solarium ale główka jest wolna od kleju.
lonion, wiesz, ty się jednak na detektywa nadajesz ^^ to faktycznie dobre tropy ^^ chyba zamiast o wyrzucone pudełka będę teraz prosić o zmacanie łebków czy twardy xD (Fioletowe Topy są na pewno z pierwszej serii, mam dwie i mimo obtaczania w mące ziemniaczanej na zmianę z pudrem dziecięcym w łepetynkach miały tyle kleju, że nie dałam rady im włosów odratować :face: przy pierwszym czesaniu po zabiegu od nowa się tłuściły, coś okropnego :stres: obecnie leżą w śniadaniówce i czekają na wenę do oskubania i wydłubania klejgluta :face: jeszcze się pewno naczekają bo nie znoszę tego obżydlistwa robić jak nie muszę na już, ugh... :rolleyes: ).

Dziękuję wszystkim za pomoc ^^ już się dogadałam, najwyżej jak się okaże tym z pomarańczowszych będzie dla drugiego Donut Topa xD się biedna pączkówna jakoś nie może na ciałko doczekać :rolleyes:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Annorelka »

Curvy Made to Move ma taki sam kolor jak Tereska z "pomarańczowego" wypustu, jakby ktoś był ciekawy. Wszystkie nowe blondyny (gimnastyczka, narciarka, zestaw do wspinaczki, nowa karierowiczka) wyglądają na pomarańczowe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość