Cave Club

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Cave Club

Post autor: Riv »

Znacie, kojarzycie?
Tutaj odnośnik do mattelowskiej strony-sklepu, na której można podejrzeć wszystkie lalki – mnie ujęła Rockelle z bardzo luźną wariacją na temat tyranozaura.
Obrazek
Lalki wydają mi się być trochę odpowiedzią Mattel na lalki LOL – też są raczej dziecięce, ale bardziej kolorowe, wszystkie inspirowane prehistorią. Mają też przyzwoitą artykulację. W polskich sklepach ich jeszcze nie widziałam, ale jeśli się nie mylę, ogólnie do sprzedaży weszły jakoś w maju, więc to zdecydowana nowość.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: Soihime »

Nie przepadam za LOL i te również jakoś mi się nie widzą. Artykulacja na plus, ale jakoś nie widzę ich w mojej kolekcji. Wolę bardziej dorosłe lalki :).

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: Miranda »

Archeolog z paleontologiem płakali, jak to zobaczyli. :D
Nie będę kupować, ale seria fajna. Taka sympatyczna bardzo. Moje wewnętrzne dziecko ucieszyło się na widok tych laleczek.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: Riv »

Cóż, przynajmniej do zestawu nie zostały dołączone kamienie do rzucania w nieszczęsnego dinozaura.
Ciekawa jestem, jak bardzo docelowo seria ma się rozrosnąć – pewnie niezbyt, bo ileż można ciągnąć na jednym motywie. Ale chłopaczka, gdyby nie miał tych plamek na twarzy, i Rockelle, może bym sobie sprawiła...
O, wiem: jeszcze z Hairdorables mi się kojarzą, i to chyba nawet bardziej, niż z LOL.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: Annorelka »

Mattel uczy się na względnej porażce Enchantimals, mam nadzieję.
Można zrobić fajne, poręczne i artykułowane laleczki w mniejszej skali! Chciałabym piegowatą z rózowymi włosami do repaintu. :) Nie wiem czy inne też.
Tematyka a la Flinstonowie niezbyt do mnie przemawia, ale ogólnie lubię wszystko co małe, urocze i komiksowe...

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: kenereri »

Mój najnowszy nabytek - Rockelle. Korzystam z wyprzedaży Cave Club, dopóki lalki są jeszcze w sklepach. Nie wiem czy oficjalnie, ale linia została zakończona, szkoda.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 261
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: Dia »

W sumie całkiem urocza ta Rockelle i wydaje się że mają bardzo fajne ciałka! Ile one mają cm wysokości?

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: kenereri »

Dia pisze:
21 gru 2022, 14:38
W sumie całkiem urocza ta Rockelle i wydaje się że mają bardzo fajne ciałka! Ile one mają cm wysokości?
Ciałka są świetne, ale pierwszy raz gdy miałam te lalki w ręce, to zaskoczył mnie ich malutki rozmiar. Cała lalka jest trochę niższa od Ever After High. Mają tak około 20cm.

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 261
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: Dia »

Trafiłam na nie w Dealz dzisiaj, niby 40 zł nie taki majątek ale jednak mi się na żywo nie podobają, chociaż była właśnie Rockelle 😅

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: Riv »

A ja się w międzyczasie dorobiłam całej kolekcji, kupując używane za jakieś 15-25 zł. I o ile buźki i wielkie stopy podobają mi się niezmiernie, tak uważam, że dawanie włosów tak paskudnej jakości przy tego typu fryzurach (zazwyczaj długi, prosty dół) to przestępstwo. Ani warkoczyków zapleść, ani nic, bo od razu się robi sterta siana. :(

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Cave Club

Post autor: kenereri »

Riv pisze:
12 sie 2023, 11:39
A ja się w międzyczasie dorobiłam całej kolekcji, kupując używane za jakieś 15-25 zł. I o ile buźki i wielkie stopy podobają mi się niezmiernie, tak uważam, że dawanie włosów tak paskudnej jakości przy tego typu fryzurach (zazwyczaj długi, prosty dół) to przestępstwo. Ani warkoczyków zapleść, ani nic, bo od razu się robi sterta siana. :(
To prawda. To moja pierwsze lalki z poli włosami i już zdążyłam je "zepsuć". :facepalm: Na szczęście dobrze przyjmują prostownicę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości