MtM

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: lwica »

Tu znajdziecie wszystkie MTM jakie dotąd wyszły i ich odcienie.Oraz nowe MTM i dwie nowe Curvy i nawet jedna Tall. :)

http://barbiecollectors.altervista.org/ ... e-to-move/

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Aarjelin »

lwica, fajna rozpiska ^^ eh, szkoda tylko tej 'ewolucji' ichnich skintonów xp normalnie nawet podpisali to jako "Made To Move # skin trump" :rotfl: następnie mamy też nazwy odcieni takie jak: "samoopalacz" i "jasna pomarańcza" xD

W zasadzie nie wiadomo już czy śmiać się czy płakać :facepalm: cóż, ja nadal liczę, że któryś z tych jeszcze niezidentyfikowanych to będzie jakiś normalniejszy odcień skóry :bezradny:

PS: nie spodziewałam się że obok Curvy wypuszczą też Tall :szok: to może będzie też Petite :prosi: ja bym nawet chciała, Skipperki moje podstawowe miałyby w końcu fajne ciałka :hurra:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: lwica »

Aarjelin właśnie wrzuciłam go z tą myślą,że się może komuś przyda. ;) A skin yellow china jak przeczytałam to spodziewałam się,że to będzie Lea a jednak nie. :(

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: arigato78 »

Pos*ane to wszystko... Żałuję, że nie kupiłem sobie zapasu lalek MtM z pierwszej edycji (kiedy można jeszcze było je dostać za ok. 50 zeta). Nie sądziłem, że Mattel wprowadzi nowe odcienie, pierwsza edycja stanie się trudno dostępna i w ogóle ceny online zaczną oscylować w granicach 100 zeta. Mieszkając w Świnoujściu, muszę, niestety (z racji braku zabawkowych czy też innych sieciówek, gdzie można pomacać i kupić lalki) polegać na sklepach internetowych (i ponosić ryzyko zakupów lalek z coraz częściej występującymi defektami) :-( Ech...

Zastanawia mnie jedno - post na przytoczonym blogu jest z 30. sierpnia 2017 i nie ma tam żadnego info o ewentualnej aktualizacji, a są foty krągłej (skin yellow china) i wysokiej (???). Hmmm. Poza tym czy określenia odcieni skór są wiarygodne? Brzmią conajmniej dziwnie...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Aarjelin »

lwica, hym, ten "skin yellow china" to właśnie nie bardzo kojarzę co to za odcień :mysli: czy był już wcześniej na jakiejś Barbie stosowany? Czy to jest jakiś zupełnie nowy skinton? :mysli: no nie mam pojęcia. Próbowałam właśnie nawet coś na ten temat w google wyszukać ale z marnym skutkiem :niewiem:

-- 27 lut 2018, o 20:15 --
arigato78 pisze:Zastanawia mnie jedno - post na przytoczonym blogu jest z 30. sierpnia 2017 i nie ma tam żadnego info o ewentualnej aktualizacji, a są foty krągłej (skin yellow china) i wysokiej (???)
nie no, chyba musieli go aktualizować na bieżąco bo jak piszesz, w sierpniu zeszłego roku niektóre z tych zdjęć jeszcze nie 'wyciekły' :mysli:
A to o czym wcześniej pisałeś znam z autopsji, też mieszkam na zaścianku świata i muszę polegać na sklepach internetowych :bezradny: że o żałowaniu niezrobienia zapasów z MtM Neutral i Nostalgic nawet nie wspomnę :stres: także wiem co czujesz :pociesza:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: lwica »

Aarjelin ja też tego odcienia nie znam ale tak na chłopski rozum to żółta Chinka mi się skojarzyła xD i od razu pomyślałam,że może to Lea.Może ktoś bardziej obeznany w temacie skin tonów będzie wiedział.

Ja stacjonarnie to też mogę tylko pomarzyć o lalkach MTM,bo nigdy a żadnym sklepie żadnej na oczy nie widziałam. :( A swoje oczywiście kupiłam przez internet.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Annorelka »

Czy jest potwierdzone, ze ta śniada z nowej edycji to tall? :D Czwarta pewnie będzie perite <3

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: miumiu »

oj, ciesze sie z tej wysokiej,bardzo lubię ten typ ciała, tylko kiedy to trafi na nasz rynek, co do grubci ,to raczej poczekam na "z inną buzią", to przesadzanie za drogo kosztuje:)
było by poręczniej gdyby używali numerków na oznaczenie barw - twarzy i ciała i była by- jasność

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: reiha »

lwica pisze:Aarjelin ja też tego odcienia nie znam ale tak na chłopski rozum to żółta Chinka mi się skojarzyła xD
albo żółta porcelana...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:albo żółta porcelana...
Albo może ma to coś wspólnego z odcieniem jaki miała Barbie Fashionistas #51 Polka Dot Fun :mysli: Np na IHime "Barbie skin tone match guide" jest on opisany jako: "a new skin tone? Darker than nostalgic, more yellow than neutra".
A to by tak z opisu i wyglądu do zdjęcia ciała tej nowej MtM Curvy nawet pasowało :mysli:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: reiha »

Pewnie masz rację! Szkoda, że nie trzymają się kolorów z pierwszej serii mtm, różnica między wariacjami jest zbyt mała (pomijając trumpa), żeby uznać "wow, mattel ma taką różnorodność kolorów skóry!", a jednak zbyt duża żeby dopasować do nich wcześniejsze lalki :/


Awatar użytkownika
karusia79
Posty: 193
Rejestracja: 08 lis 2013, 09:48
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: karusia79 »

Dwa egzemplarze nowej mtm curvy. Malunek twarzy masakra :/ Do przemalowania. Chyba że ktoś lubi uśmiech Jokera i oryginalną asymetrię oczu xD. Włosy sypkie, bez śladu kleju, u jednej wszyte powyżej lini włosów :face: Kupowanie tych lalek przez internet to duuuże ryzyko.
Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Asiasta »

Biorąc pod uwagę swoje doświadczenia z kupowaniem lalek mtm i fashionistas curvy uważam, że w dzisiejszych czasach ryzykiem jest kupowanie przez internet każdej współczesnej lalki Barbie. Z kupionych w zeszłym roku 3 lalek mtm i 3 curvy tylko jedna mtm i 1 fashionistas curvy mialy w miarę rowno namalowane oczy. Cała reszta nawet nie nadawała się do zdjęć. Dobrze, że lalki te byly tanie bo nie żałuję wydanych pieniędzy. Jedną mtm juz sprzedalam, a na Fashionistkach ćwiczę repaint.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1893
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: barbusia77 »

Jestem w szoku :boisie: Bo wlasnie do mnie jedzie MTM curry zamówiona na allegro.
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości