MtM

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Aarjelin »

barbusia77, wygląda uroczo ^^ bardzo kobieco :3 śliczny sweterek :serducho: Co do starszych Barbie i MtM skintonów, oj niełatwy temat :mysli:, ostatnio też się nad tym głowiłam post114083.html#p114083 może zerkniesz tutaj https://www.flickr.com/photos/134563498 ... 7578954720

PS: ech, miałam o tym wcześniej pisać ale chyba z rozczarowania zapomniałam :facepalm: MtM Tall okazała się jednak tylko plotką :| ObrazekNew Hispanic MTM Yoga doll by Phyllis, on Flickr
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: barbusia77 »

Aarjelin ten sweter jest od tonnerki :haha: Lalki MtM curvy są na prawdę puszyste,a ja poprostu oszalałam jak znalazłam jasne ciałko dla mojej favorite77 :happy: I z elegantki chudzinki zrobiła sie taka fajna babka w rozciągnietym sweterku - o to mi chodziło :zakochany:
<3

Awatar użytkownika
karusia79
Posty: 193
Rejestracja: 08 lis 2013, 09:48
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: karusia79 »

A to moje dziewczyny z ciałkami mtm. Mtm curvy dostała głowę jakiejś wróżki i na razie niech tak będzie, marzy mi się jaki karl...
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Arima »

Ale fajna ferajna. :D
I kanapa rewelacyjna!

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: KiciaKocia »

Wrzucę moją MtMową gromadkę:
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."


Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Ciabas »

Czemu jointy curvy są takie....płaskie ;(
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: sandrinka »

Pytanie do właścicieli lalek MtM: jakie buciki pasują na ich stópki? Płaskie? Obcasy? Czy potrzebują jakiś specjalnych?
Rozważam kupić lalkę z tej serii (wolałabym Barbie Musican, ale przegapiłam niestety) jako pierwszą do kolekcji. Z tym, że jej ubranko kompletnie mi nie podoba, więc chcę kupić inne. I nie wiem czy zwracać uwagę na fason dołączonych do niego butów (jeśli takie będą), czy może lalce jest to kompletnie obojętne jakie ma buty i pasują dosłownie każde, łącznie z butami od zestawu ubranek jakiejś randomowej firmy np. z allegro. Z góry dziękuję z odpowiedź :D

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Kamelia »

Na mtm pasują te buty, które pasują na standardowe lalki z linii Barbie Fashionistas. Ale na mtm curvy (grubcie) i tall (wysokie) już tylko te buty, które są dla nich dedykowane.
Tak samo z ubrankami. :)

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: sandrinka »

A z innymi jak jest? Gdzieś tu mi się o oczy obiło, że większość standardowych ubrań i butów na nie pasuje. Talk i curvy nie bardzo mnie interesują. Mam nadzieję, że są wyraźnie oznaczone. Nie chciałabym kupić przez przypadek xD

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Miranda »

Myślę, że większość obecnie dostępnych ubrań na rynku na standardowe MtM będzie pasować. Bym powiedziała, że niektóre były nieco za duże.

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: sandrinka »

Dobrze wiedzieć :D
W piątek oglądałam w sklepie rudą MtM i mi się jakaś masywna wydała. Może była curvy? Albo ja dawno lalki w rękach nie miałam :D

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Soihime »

Widzieliście na instagramie tego Kena MTM? Wiecie czy będzie to dostępne w Europie?

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: barbusia77 »

a o to moja MTM ;)Obrazekmtm by anaconda1977, on Flickr
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości