Mackie

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Mackie

Post autor: Stary_Zgred »

Swego czasu strasznie psioczyłam na lalki z twarzą "Mackie", że brzydkie, ze "o - fuj!", że się wśród nich ładne nie trafiają - cięta byłam na "Makówny" okropnie i przerażająco i gotowa byłam iśc na szpady z kazdym, kto twierdziłby coś innego.

A wszystko to - do czasu. Bo mi się objawiła Sisi - z wrednym, modliszkowatym ryjkiem, który mnie strasznie kręci.

http://www.flickr.com/photos/31303432@N ... otostream/

No i chyba przyjdzie odszczekać spod stołu złośliwości :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

A ja od zawsze lubię Mackie :) Dzięki temu moldowi Barbie wygląda wg mnie bardziej ludzko - o ile kobiety z twarzą jakiejś superstarki nie potrafię sobie wyobrazić, to z Mackie owszem. A u Sissy faktycznie ten Mackie wygląda bardzo modliszkowato... Widziałam tę lalkę wcześniej, ale nie przyjrzałam się buźce :) Moją faworytką wśród Mackie jest oczywiście Flashdance Barbie oraz Barbie Roszpunka. Ta druga, po reroocie, który zrobiłam jej już dawno w końcu doczekała się ruchomego ciałka:
Obrazek

Mackie rządzi! :P

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: BarbieDream »

Ania_DollSecondHand pisze:
Mackie rządzi! :P
Haha :) I tu się zgodzę!
Osobiście za mackie przepadam: i za moldem i za projektantem, bo spod jego ręki wyszło wiele wspaniałych lalek :)

A to moje własne ulubienice:

Mój numer jeden - Givenchy Barbie
Obrazek

Illusion Barbie
Obrazek

Venetian Opulence
Obrazek

Hope Diamond
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Hope Diamond jest piękna - te pełne usteczka i rude włoski... Omnomnom ;)

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: ajatoco »

Mold Mackie uwielbiam, a kiedy dodamy do tego czerwone usta, to prawie jestem w niebie :hyhy:

Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Lena »

Kasia, Twoja kolekcja jest imponująca!!!
Uwielbiam Mold Mackie, mam tylko jedną lalkę z tym moldem. Na żywo robi niesamowite wrażenie. :serducho: Moja na razie jest w pudełku, ale jak wymyślę dla niej kreację, to na pewno ją wypuszczę. :D

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Lena, Twoja świąteczna Barbie jest piękna, ale widziałam ją na żywo i wydaje mi się, że właśnie w jakimś innym ciuszku będzie wyglądała jeszcze piękniej. A tak w ogóle to zobaczyłam ją pierwszy raz na żywo, kiedy jeszcze nie zbierałam lalek - jakimś cudem sprzedawali ją w Realu za kilkadziesiąt złotych. Wtedy ją zignorowałam, a dziś tego żałuję, bo mogłabym ją mieć! :D

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: ajatoco »

Tegoroczna Holidejka też niby mold Mackie, na zdjęciach bardzo mi się podobała, na żywo jednak dużo traci.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Spośród tegorocznej trójki najbardziej podoba mi się brunetka z jasną cerą, blondyna taka sobie :]

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: ajatoco »

Mnie brunetka też się bardzo podoba, ale jej jak na złość nigdzie nie ma, wszędzie tylko blondyny :|

Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Lena »

Ania_DollSecondHand pisze:Lena, Twoja świąteczna Barbie jest piękna, ale widziałam ją na żywo i wydaje mi się, że właśnie w jakimś innym ciuszku będzie wyglądała jeszcze piękniej. A tak w ogóle to zobaczyłam ją pierwszy raz na żywo, kiedy jeszcze nie zbierałam lalek - jakimś cudem sprzedawali ją w Realu za kilkadziesiąt złotych. Wtedy ją zignorowałam, a dziś tego żałuję, bo mogłabym ją mieć! :D
Aniu, jak ją pierwszy raz zobaczyłam na zdjęciach, to też mnie jakoś nie zachwyciła. Dopiero na blogu BarbieDream mnie urzekła. Zaczęłam szukać jej na allegro i tak się na nią napaliłam, że maż musiał mi ją kupić. :pudło: Gdy ją zobaczyłam na żywo, to skakałam jak wariatka i cieszyłam się, że ją mam. :pudło:
Pokaż, zdjęcia swojej Flashdance, nie dość, że piękna to jeszcze artykułowana. :D

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: ajatoco »

A to moja "Mackowa" Panna

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Lenko, oto moja Flashdance:
Obrazek
Uwielbiam tę lalkę :D

Ajatoco, czy to Księżniczka na ziarnku grochu? Ma przepiękną buzię!

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: ajatoco »

Tak Aniu, to ona we własnej osobie :)

Właśnie sobie przypomniałam, że mam jeszcze jedną Mackie, ale nie doczekała się jeszcze zdjęć i wpisu na blogu :pudło:

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Miałam kiedyś nowszą wersję tej księżniczki, ale nie przypadła mi do gustu. Co do tej drugiej, to pokazuj jak najszybciej tę pięknotę! :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości