Bardzo proszę o pomoc - reborn, malunek warg

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
ZuzannaMar
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2016, 01:16
Kontakt:

Bardzo proszę o pomoc - reborn, malunek warg

Post autor: ZuzannaMar »

Z góry przepraszam jeśli piszę w złym miejscu, to moja pierwsza wizyta i wpis na forum
Posiadam winylową Lalkę Reborn z wszczepianymi rzęskami ale dostała się pod moją nieobecność w ręce 3 latki która drastycznie starła jej usta. Pani która robi reborny niestety odmówiła jej przyjęcia i naprawy a sama nie posiadam ani zielonego pojęcia jak naprawić starte usta ani nie mam talentu plastycznego. Szukałam klinik dla lalek ale niczego nie znalazłam a jestem ograniczona do warszawy i rzeszowa. Przeglądając forum zauważyłam że bardzo dużo z członków dolls forum maluje lalki na nowo i są niesamowite. Dlatego czy ktoś mógłby mi chociaż podpowiedzieć gdzie mogę taką lalkę odmalować albo może ktoś z Warszawy albo Rzeszowa podjąłby się odmalowania dolnej wargi? Bardzo proszę o pomoc, naprawdę zależy mi na jak najszybszej naprawie i najlepszym efekcie końcowym. Proszę ;(

Wcześniej wyglądała tak:

Obrazek

TERAZ JEJ USTA WYGLĄDAJĄ TAK, bo zamiast najpierw mi ją oddać rodzice dziewczynki przeczytali nie wiadomo gdzie że wystarczy pokryć usta lakierem i nie będzie widać uszczerbku:

Obrazek

Mi zależy na tym żeby dolna warga była tej samej faktury jak i koloru co górna i pokryta czymś żeby nawet w kontakcie z wodą nic się nie działo

//Doprecyzowałam nazwę tematu. Miranda

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość