Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Dział dla rozmów o tajnikach kolekcjonowania lalek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Post autor: Miranda »

Pytanie jak w temacie. Jaki macie system trzymania lalczynych ubranek, butów, itp?

Obrazek
źródło zdjęcia: Pixabay

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Post autor: Soihime »

Ja mam dwa regaliki takie metrowe na wysokość z szufladkami. Takie plastikowe. I w nich trzymam ubranka :D natomiast akcesoria trzymam w takich walizkach jak na akcesoria narzędziowe :D

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Post autor: Riv »

W Ikea kupiłam kilka pojemników Samla, w nich trzymam większość ubranek Barbie. Ubranka innych lalek, których mam mniej, trzymam w zapinanych foliowych opakowaniach po poszewkach na jaśki. Buciki, torebki i biżuterię mam porozdzielaną w mniejszych pojemnikach, też z Ikea (Pruta, wielkości jak na kanapki).

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Post autor: Kamelia »

Może się uśmiejecie, ale ja mam deficyt ciuchów. xD

Moje lalki stoją wszystkie ubrane, bo nie znoszę golasów na półce - ale generalnie zapasowej garderoby prawie nie mają. Kilka sztuk mam wrzucone do jednej szuflady. Jedynie buty i biżuterię mam podzielone w pudełkach z przegródkami. Ostatnio kupiłam super pudełka w Action, na tą całą drobnicę typu kolczyki, wisiorki, bransoletki itd.

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 834
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Post autor: mobe »

ja w action kupiłam takie dwustronne walizeczki z przegródkami i ostatnio składałam i segregowałam je tak, że np po jednej stronie mam bluzy i spodnie dla wszystkich lalek, barbie monsterek itd, po drugiej sukienki, w innej mam buty, w innej bluzki, ale wcześniej wszystko miałam wrzucone chaotycznie w karton XD

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Post autor: Dia »

U mnie na półce stoi kilka tych pudeł z Ikei na różne pierdy, na jednej półce mam obok siebie peruki (do cosplayu) i akcesoria lalkowe :tanczy:

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Gdzie trzymacie lalkową garderobę?

Post autor: Miranda »

Moje ubranka są schowane w materialowy kuferek, ale to nie zdaje egzaminu.
Patrzyłam te plastikowe pojemniki - nie znalazłam fajnego małego. Mam takie niezłe na lego, ale dla ubranek za wysokie.
Na dniach byłam w Action, to z kolei te, co by mi pasowaly, to za małe trochę na sukienki. Myślę o pudełkach po butach. :D One są stosunkowo niskie, lekkie i mają odpowiednią długość.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość