Artykuły o kolekcjonerach lalek

Dział dla rozmów o tajnikach kolekcjonowania lalek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunatyczka
Posty: 434
Rejestracja: 04 gru 2013, 14:12
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Lunatyczka »

privace pisze:Już oftopujemy, czy to wciąż na temat?
Ciiiiii, bo admin usłyszy! Oh wait...

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
żeby nie rozwlekać wątku - więcej na blogasku ;)
Żyj szybko. Kochaj mocno. Umrzyj młodo. Zostaw po sobie dobrze wyglądające zwłoki.
http://akwarelove.blogspot.com/ - blogasek
http://lunatyczka.soup.io/ - tumblr dla hipsterów

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Rudy Królik »

"wchodzę i nabożnie nabywam"
KCĘ! :serducho:


JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: JoannaS »

Moja lalka niestety ma mały biust, jakby miała duży to bym ją znienawidziła i przestała się do niej odzywać.

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Medithanera »

Może zechcielibyście nabożnie wesprzeć mój artykuł o "drugim życiu lalek" - bez nawiązywania więzi psychicznej z ich wielką mocą do przekłuwania?

W sposobie postrzegania kolekcjonerów na bank nic to nie zmieni, ale chciałabym, żeby przynajmniej COŚ w miarę normalnego było.
Skupić się pragnę na doprowadzaniu lekko strupiałych lalek do stanu olśniewającego - produkowanych tak od lat pięćdziesiątych, bo wcześniejsze to już trochę inna bajka i inne zabiegi.
Potrzebuję zdjęć "przed", "po" i odpowiedzi na kilka niedyskretnych pytań:
1. Ile kosztował śmierdziel?
2. Jakich zabiegów wymagał?
3. Jaka jest/była jego wartość po spa?
4. Co skłoniło Cię do ratowania tego okazu?
5. Co sprawiło, że nabyłaś/eś pierwszego trupka i czy pacjent przeżył operację odświeżania?

Cytaty znajdą się w cudzysłowie i zostaną poprzedzone nickiem lub imieniem autora oraz linkiem do strony (wedle życzenia) - nie że "pewien bloger" i "jedna z kolekcjonerek", zdjęcia również.
Nie wiem, czy uda mi się to wepchnąć w jakieś poczytne miejsce - najprawdopodobniej nie, ale będę jeszcze dręczyć w tej sprawie. Jak się nie uda, to wyląduje na mojej stronie, co nie jest jakąś szczególną atrakcją, ale a nuż ktoś szukający w internecie informacji o wariatach trafi na to, a nie na "nabożnie nabywane, piękne kobiety z dużym biustem" (to tym bardziej kuszące, że strony jeszcze nie ma, a będzie tylko jeśli mnie w międzyczasie szlag nie trafi z wordpressem).

Rozkładówki i niedyskrecje można składać na maila: medithanera@gmail.com

(jakby nikt nie reflektował to ograniczę się do własnych, ale wtedy to będzie zwykły wywód, nie artykuł)

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Lacrima »

Artykułu nie skomentuje bo nie umiem... Wszystko mi opadło z wrażenia i nie mogłam się tak ciśnięta podnieść z podłogi.
Pragnę tylko dodać, że jakby Lunatyczka wydawała przypinki z napisami to bym ze 3 wzieła xD
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Rudy Królik »

Medithanera pisze:Może zechcielibyście nabożnie wesprzeć mój artykuł o "drugim życiu lalek" - bez nawiązywania więzi psychicznej z ich wielką mocą do przekłuwania?
A do kiedy czekasz na chętnych?

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Medithanera »

Rudy Królik pisze:
Medithanera pisze:Może zechcielibyście nabożnie wesprzeć mój artykuł o "drugim życiu lalek" - bez nawiązywania więzi psychicznej z ich wielką mocą do przekłuwania?
A do kiedy czekasz na chętnych?
Do końca tygodnia?

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: privace »

Ja dawno się nie bawiłam w odświeżanie trupów i nihuhu nie pamiętam ile płaciłam, ani tym bardziej ile są warte po kąpieli i uczesaniu... Zwłaszcza, ze jak kupowałam to hurtem, więc tym bardziej trudno ocenić wzrost wartości pojedynczego trupa. Mogę ewentualnie udzielić kilku fotek kołtunów, ale bez tego opisu to niewiele warte będzie...

Konstelancja
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2014, 12:33
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Konstelancja »

Droga Lunatyczko za te kółeczka to ja bym Cię wyściskała x)
Spadłam z taboretu i nie wstaję.

...
A mogłabym ukraść jedno do podpisu na forum, ale napisać też, że to Twojego autorstwa? :hyhy: Mogę?

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Stary_Zgred »

Luna, bier się za produkcję kółków i trzep kasę, niech mamy milionera na forumie. Przepowiadam Ci świetlaną przyszłość i wielkie przychody na poziomie 20 złotych tygodniowo!
Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Pink Flamingo »

Lunatyczko, kółka faktycznie grejt :) Podłączę się do offtopu kółkowego - od razu przepraszam - bo tylko tyle mogę nadmienić. Artykułu nie czytałem, wystarczą mi Wasze recenzje, nie mogę psuć sobie krwi czyimś ignoranckim podejściem.

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Posty: 434
Rejestracja: 04 gru 2013, 14:12
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Lunatyczka »

Dziękuję :serducho:
Bierzcie i cieszcie się z tego wszyscy, oto kółka moje! Możecie nimi spamować, gdzie tylko zechcecie! Tylko nie zapomnijcie podać źródła :tanczy:
Stary_Zgred pisze:Luna, bier się za produkcję kółków i trzep kasę, niech mamy milionera na forumie.
Zabawne, zanim spłynęły te pochwały, ktoś mi całkiem poważnie zaproponował, żebym zrobiła z tego przypinki...
I teoretycznie miałabym takie możliwości...
Nie wiem co prawda, jaka by była ich cena i ile wzorów udałoby się zrobić, ale gdybyśmy wymyślili jeszcze parę mniej hermetycznych, lalkowych haseł, i gdybym je "ufizyczniła" - bylibyście chętni na ich ewentualne kupno?
(mogłabym w sumie zrobić też koszulki... :hyhy:)

Chyba się muszę przenieść do wątku z gadżetami xD
Żyj szybko. Kochaj mocno. Umrzyj młodo. Zostaw po sobie dobrze wyglądające zwłoki.
http://akwarelove.blogspot.com/ - blogasek
http://lunatyczka.soup.io/ - tumblr dla hipsterów

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: Stary_Zgred »

Teraz zupełnie na serio - chciałabym t-shit z kółeczkiem zawierającym tekst o kastomie, więc mogę robić za pierwszego klienta :)
Ale offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffftop!
Obrazek

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Artykuły o kolekcjonerach lalek

Post autor: BarbieDream »

Stary_Zgred pisze:Teraz zupełnie na serio - chciałabym t-shit z kółeczkiem zawierającym tekst o kastomie, więc mogę robić za pierwszego klienta :)
Ale offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffftop!
Ja bym chciała taką dla lalki :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość