Orzechowy domek

Mieszkania dla naszych lalek.
Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Orzechowy domek

Post autor: Balbinka »

Konewka wymiata :) Nie myślałaś o robieniu tego na handel?
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
WalnutSprout
Posty: 62
Rejestracja: 22 lut 2015, 19:17
Kontakt:

Re: Orzechowy domek

Post autor: WalnutSprout »

W sumie to ostatnio się nad tym zastanawiałam, nawet mam sklepik na etsy, ale musiałabym do reaktywować i moze W KOŃCU zrobić sobie dioramkę żeby móc tam robić jakieś fajne aranżacje z tymi moimi miniaturkami

-- 9 mar 2016, o 21:10 --
Saga pisze:Potrzebuję tej konewki. I tych roślinków. Moje serce skradła zwłaszcza ta "drzewkowo-cytrusowa". Daj? :hyhy:
Mam nadzieję że kolejna konewka wyjdzie równie urocza :P a to drzewko ... czy cuś ... było inspirowane roślinką z poczekalni w przychodni ;) tylko muszę zrobić lepsze zdjęcia bo jakoś m się w kadrze nie zmieściło :P
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Orzechowy domek

Post autor: Saga »

Orzeszku, a Ty wykorzystujesz do roślinek jakieś sztuczne kwiaty, czy wszystko to Twoje własnoręczne ulepki/wycinki/malowanki?

Awatar użytkownika
WalnutSprout
Posty: 62
Rejestracja: 22 lut 2015, 19:17
Kontakt:

Re: Orzechowy domek

Post autor: WalnutSprout »

Saga pisze:Orzeszku, a Ty wykorzystujesz do roślinek jakieś sztuczne kwiaty, czy wszystko to Twoje własnoręczne ulepki/wycinki/malowanki?
Jedynie te dwie roślinki w pomarańczowej i w szarej doniczce to gotowe roślinki akwariowe :3 a całą reszta jest zrobiona przeze mnie. Musze koniecznie kupić sobie taki dziurkacz z motywem liścia alko kwiatka ;) żeby zaoszczędzić sobie pracy przy przyszłych projektach
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Orzechowy domek

Post autor: Saga »

Brawa za cierpliwość w takim razie (za efekt już brawowałam, to się powtarzać nie będę :P).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości