[EAH] Lalki z najbardziej gęstymi włosami

Wszystko o Everkach
Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: [EAH] Lalki z najbardziej gęstymi włosami

Post autor: Ciabas »

Dexter za 35zł? O.O Lecrec nadchodzę!!
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Kaelssi
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2015, 03:09
Kontakt:

Re: [EAH] Lalki z najbardziej gęstymi włosami

Post autor: Kaelssi »

Ciabas pisze:Dexter za 35zł? O.O Lecrec nadchodzę!!
Tzn Dexter tyle kosztował bo jest zniżka -30 % na drugą (tańszą) lalkę :D Jeżeli jesteś z Warszawy to leć do Leclerka na Bielanach, są wszystkie Basici w sporej ilości :D

Już odpakowane, stoją na półce i są po myciu włosów :) Dexter, produkcja chińska - bez kleju (mięciutki łepek) - jest mega :D Cerise (też chińska) - niestety łeb mega twardy, ale włosy nie były jakoś bardzo tłuste... Tyle, że tutaj zaskoczenie - leciały przy myciu jak szalone i to kosmykami :/ A zawsze myję ostrożnie, grr. Trudno, trzeba będzie jakoś inaczej ją odświeżać :D
Co do ilości włosów - Cerise rzeczywiście ma ich dużo i są takie aksamitne w dotyku :) Root podobny do Spectry, a i Dexter ma ich sporo :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Lalki z najbardziej gęstymi włosami

Post autor: reiha »

Zapomniałam zupełnie o Maddie, nie wiem czy zostanie mi to wybaczone. Może w zemście zatłuści wszystkie lalki w pudle :'( Jeśli chodzi o root, to bliżej jej do Cupid, może trochę gęstszy. Ale prześwity nie rzucają się w ogóle w oczy.
Moja Ashlynn (tak, ta z dwupaku :D) też nie jest najpiękniejsza :rotfl: Udało mi się ją trafić w TKMaxxie też chyba za 80 złotych, w czasach kiedy everki dopiero do nas wchodziły i kosztowały fortunę. Ale nie żałuję!

Pamiętam, że kilka osób na forum narzekało na wypadające włosy u Cerise, ale na szczęście wyłażą tylko te luźne, źle wszyte pasma, później się uspokaja. Moja na początku w ogóle nie była tłusta, mimo twardej głowy, dopiero później zaczęła się syfić :/ Na szczęście ostatnio indonezyjskie fabryki zmieniły klej, te nowsze, twardogłowe MH które mam, na razie wcale nie są tłuste.
Dexter bez kleju :serducho: :serducho: :serducho:

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: [EAH] Lalki z najbardziej gęstymi włosami

Post autor: Ciabas »

To ja mam jakąś dziwną Cerise. Ani kleju ani wypadania :) ale Raven piknikowa to tragedia, jak dla mnie prawie łysa jest. Jak nauczę się zdejmować główki to zagęszczę jej włoski :)

Najmilsi, a jak się mają włosy Darling, wojowniczej księżniczki? Ktoś coś?
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
AshleyHill
Posty: 39
Rejestracja: 17 lut 2015, 17:39
Kontakt:

Re: [EAH] Lalki z najbardziej gęstymi włosami

Post autor: AshleyHill »

Kaelssi pisze:Dzięki za wyczerpującą odpowiedź ingird :) Masz rację, taki źle zgrzany plastik to dużo większy problem niż włosy :/ Mi akurat monsterki sie trafiły dobrze "nadrukowane", a zamawiałam online...

Byłam dziś w l.eclerku :) Kupiłam Cerise Hood za 49,99 (troszkę inna cena niż w gazetce) oraz Dextera za 34,99 :) Także jestem zadowolona, a z chłopakiem nalataliśmy się za tymi lalkami, co nie miara :D
Nie wiem jeszcze, jak włosy prezentują się po wyjęciu z pudełka. U Cerise zobaczyłam (jadąc do domu) małą plamkę kleju na kapturze, więc pewnie przeprowadzę z nią "walkę", ale Dexter jest świetny :) I dużo było tych "starych" opakowań.
Myślałam nad 2packiem z Ashlyyn, rzeczywiście, włosy ma świetne - a i cena 79 zł. Tyle, że nadruk właśnie zrąbany... a z 15 opakowań przeglądałam ;(


Obrazek


Obrazek
A czy były inne lalki w tych starszych pudełkach?:)

Awatar użytkownika
Kaelssi
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2015, 03:09
Kontakt:

Re: [EAH] Lalki z najbardziej gęstymi włosami

Post autor: Kaelssi »

AshleyHill pisze: A czy były inne lalki w tych starszych pudełkach?:)
Były wszystkie i to po parę lub nawet kilkanaście sztuk :) Warto :) Moje wszystkie lalki poza Rochelle są produkcji chińskiej, Cerise również. Przestraszyłam się tym jej wypadaniem włosów, ale tłuszczu też nie było jakoś dużo. Mam nadzieję, że się nie zasyfi z czasem :/ Ja na Mikołajki poprosiłam teraz o Cupid/Maddie/Duchess w zależności, jaką lalę znajdzie osoba, która mnie wylosowała :) Maddie jest słodka, ale właśnie nie byłam przekonana do jej włosów ze słabym skrętem i tych dłoni "pomalowanych". Oby to wypadanie naprawdę się uspokoiło :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość