[EAH] Everkowe nowości

Wszystko o Everkach

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: dextella »

https://66.media.tumblr.com/a91d4b292e5 ... o1_540.jpg - wyjątkowo creepy mają te uśmieszki :hyhy:
A Daring ... Nie. Nic nie napiszę.

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Netta »

Pojawiły się promo everkowych bobasków:
Maddie ma zmieniony kolor pasemek, mimo że to kolejna reedycja jej basica (tym razem w formie dzieciaka). Apple wygląda pokracznie z tym "uśmieśzkiem". Mattelu, załamujesz mnie...Na plus mogę zaliczyć jedynie arty na pudełkach, Apple wygląda przesłodko.
Obrazek
Obrazek
W pudełku:
Apple:
Obrazek
Maddie:
Obrazek
Źródło: http://darth-alinart.tumblr.com/
Więcej zdjęć tu: https://www.amazon.com/dp/B01L04YVZE i tu: https://www.amazon.com/dp/B01L04Z0YK.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: reiha »

nowe książki! czyli jednak coś się ruszyło?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
źródło

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: EvilCupcake »

Pojawiły się nowe everki.
Moja reakcja:
Obrazek

Back to school:
Blondie
Darling :c
Holly
Cupid
Maddie
Meeshell

Biedne Thronecoming
Briar
Maddie
Ashlynn
Nie wiem jak mogli użyć tej samej nazwy do "tego".

Princess Friend (bobasy)
Raven
Ashlynn

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: reiha »

powinni zlikwidować tę serię, bo żal patrzeć :(

mają nadrukowane kamizelki i wstążki :((((((((((((999999999999 i to jeszcze tylko po jednej stronie :(
wyobrażam sobie prawdziwą królową, która przychodzi na koronację w koszuli nocnej przewiązanej siatką XD

(Blondie bardzo ładnie z tym uśmiechem. Szkoda, że jest sztywna. Chociaż może na żywo jest paskudna, podobała mi się zimowa Maddie na promo, a w sklepie n-n-nie... :| )

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Annorelka »

Mnie się jedynie podoba Maddie z laptopem, bo nie ma rękawiczek - pod kątem bycia dawczynią ciałka dla innej lalki...
Zginalne ręce, ale sztywne nogi? Serio?

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Netta »

Obecne poczynania Mattela można w ten sposób skomentować:

Obrazek
Źródło gifa: https://68.media.tumblr.com/a83f6c86849 ... o1_500.gif

Darling wygląda jak tzw. Karyna, a Raven jak kuzynka laleczki Chucky, o reszczie się nie wypowiem, bo jest na tym samym poziomie (choć podobają mi się tylko szkolna Syrenka, szkolna Maddie i twarz Blondie). :no: . Jak firma dalej będzie tkwić w tym bagnie, to prędzej czy później upadnie...Już się boję, jak będzie wyglądać tegoroczna lalka na San Diego Comic Con... :boisie:

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Pokrzyva »

Jak za Afterkami ogólnie nie przepadam, tak mi się podoba ta nowa Meeshell, ino ubranie słabe i te śmieci na twarzy do zmycia jak dla mnie :D A zdradzi mi ktoś, dlaczego z ''Back to school''' niektóre są całkiem zginalne, a inne do połowy? To wersja droższa i tańsza? Przepraszam za swoją ignorancję, ale nie mam jeszcze żadnej lalki z EAH i nie do końca się w tym orientuję...
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: takes »

Czy mi sie tylko wydaje czy ciałka mają pulchniejsze? Przegapiłam jakiegoś newsa?
Ogólnie to taka bieda, że sie płakać chce co z tym zrobili.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Chupacabra »

Człowiek dostał wizje żeby zacząć monsterki albo everki przygarniać pod dach powolutku. Wyczaił gdzieś plote, że everkom mają zmniejszyć głowy, a łeb jak księżyc w pełni na żywo był jedyną rzeczą która od everek odrzucała.
I dostaje takie coś. Eh.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Riv »

Już ciałka ciałkami, ale to, że stroje i dodatki w większości przypadków nic nie mają wspólnego z postaciami - ot, jakieś kiecki, jakieś buty i tyle, zupełnie na odwal się... dobra, Meeshell ma jeszcze jakieś małże, u Holly przewija się warkocz, ale np. Maddie? Cupid? Darling? Szkoda gadać.

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Netta »

Na fp everkowym mówili, że te artykułowane to te właściwe, a sztywniary to budżetówki. Ta seria szkolna nie ma czasem tych samych odlewów książek, co seria Book Party (ta artykułowana budżetówka z Lizzie, Ginger i Kitty)?

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: EvilCupcake »

takes pisze:Czy mi sie tylko wydaje czy ciałka mają pulchniejsze? Przegapiłam jakiegoś newsa?
Ogólnie to taka bieda, że sie płakać chce co z tym zrobili.
Ciałka są raczej te same, ale głowy zostały zmniejszone.

Mam teorię dotyczącą butów syrenki.
Jak się im przyjrzycie, to widać, że mają królicze ogonki. Królik... królik... Bunny! Jest to nowy model butów, więc albo wcześniej w tej serii miała być króliczka, albo mattel się pomylił przy robieniu zdjęć. :P

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: reiha »

wcześniej nie robili budżetowych i bogatszych lalek w ramach jednej serii, może to błąd fotoszopa? :( w rzeczywistości pewnie wszystkie odlane są z jednego kawałka plastiku, łącznie z głową. Włosy to atrapa, rysunek na tle pudełka.

dopatrzyłam się dwóch niebieskich włosów u Darling, jednak nie ograniczyli jej palety, uff, co za ulga :P
przyciemniłam buty syrenki, to na pięcie to może być równiedobrze róża. Z przodu miała coś jak kluczyki, więc może zrobili taki miks wszystkiego, teraz bez żenady mogą dać je każdej lalce, bo zawsze tematyka będzie pasowała.

jeszcze nikt nie załapał, że lalki od Animatorów dobrze się sprzedają, bo mają inny wyraz twarzy niż tępy uśmiech? Kto tam pracuje? mogę też?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość