Znaleziska dla lalek

Nasze znaleziska dla lalek- meble, ubrania, itp. znanych i nieznanych firm.
Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Soihime »

Arima dziękuję udało mi się dorwać ten sweterek na Marszałkowskiej, choć już straciłam nadzieję.

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Nagualini »

John i ja przyłączamy się do podziękowań ;).

ObrazekJohnny Christmas by Nagualini, on Flickr

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Arima »

Fajnie, że sweterki jeszcze były dostępne.
Chłop jest teraz gotowy do świąt. :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: reiha »

Idealny strój dla Johna :D
w Tigerze widziałam jednorękiego bandytę, malutkiego, nie wiem do czego tak naprawdę służy. Pewnie jak większość rzeczy z tego sklepu - do niczego :D

Szkoda, że nie zwróciłam uwagi na te wieszaczki w ikei :( wycofałam się ze sklepu jak najprędzej, jak tylko zobaczyłam tłum ludzi w restauracji.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Soihime »

Mam tego jednorękiego bandytę. To taki bryloczek :D najważniejsze, że działa xD.

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Arima »

W stolicy w Inter Marche na Ursynowie jest rower dla Barbiowatych i wcale nie różowy, tylko zielony.
Za jakieś 38 zeta, jeśli dobrze patrzyłam.

-- 11 gru 2017, o 10:51 --

W drogerii Hebe są malutkie szczotki Tangle Angel.
Wielkość szczotki Barbiowej.

Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Czarnab1 »

W Tiger kupiłam za 30 zł. taki kuferek na biżuterię, który może służyć jako sofa dla lalek 12"
Obrazek

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Aarjelin »

Czarnab1, o jaki uroczy ten różowy odcień :zakochany: a do tego jakie słodkie te serduszka :serducho: Poppy chyba czuje się wygodnie ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: reiha »

w Tigerze są teraz zestawy sztućców (3 złote widelce, 3 łyżki, 3 noże i tyle samo srebrnych) i zestawy garnków (2 patelnie, 2 rondelki, garnek i 3 pokrywki) po 10 zł każdy. Są jeszcze akcesoria ogrodowe, za małe dla Barbie, dopiero w tramwaju pomyślałam o swoich plastikowych koniach, drewniane lalko-figurki i mebelki z grubych listewek odpowiadające im skalą, ale nie wiem po ile.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Soihime »

Właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką kurtki dla mojej lalki za niecałe 12zł! Gorąco polecam tą Panią bo szyje bardzo ładnie.

https://www.olx.pl/oferta/ubranka-dla-l ... sObg3.html

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Arima »

W Tigerze widziałam taczki w rozmiarze zdaje się Barbiowym.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: reiha »

Kupiłam tę taczkę! :D Bardzo fajna, chciałam zrobić trochę zdjęć w plenerze, będzie odpowiednim rekwizytem :D Teraz tylko zebrać się w sobie i wyjść z lalkami...
Weszłam do tigera z mocnym postanowieniem nie wydawania więcej pieniędzy do końca miesiąca, a wyszłam z jeszcze mocniejszym (i -15 zł na koncie, !@#!@$4). Mieli jeszcze taki fajny zestaw do herbaty, czerwony w kształcie serduszek :( Nie lubię serduszek, ale tutaj naprawdę były ciekawie wykorzystane :( Był za duży dla moich lalek i uszka filiżanek nie były puste w środku, ale i tak chcę :( Kosztował 20 zł. Jeszcze chciałabym kiedyś kupić ten wózek sklepowy...
Za to nie widziałam już patelni i łyżeczek :(

Jeszcze w chińczyku kupiłam małe kwiatki do akwarium, muszę im zrobić doniczki i trochę je podmalować.

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Arima »

W warszawskim Auchan na Ursynowie są portfeliki w kształcie torebki. Nadają się dla bjd w rozmiarze msd. W sumie sd chyba też.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Czarnab1 »

Super gablotka. Szkoda że taka niska https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60390831/

Artykułowane lalki można ładnie posadzić :D

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Aarjelin »

Czarnab1, nawet jest zdjęcie z włożonymi do niej mebelkami z Ikei :D (oczywiście zmieszczą się wszystkie poza tą nieszczęsną różową kanapą ;( ) kurcze, masz rację, że świetnie to wygląda :zakochany: tylko straszna szkoda, że nie mają ich w różnych rozmiarach :bezradny: najlepiej jakiego przynajmniej średniej wielkości, prostokątnego pokoiku dla 1/6 xD oj to by słodko wyglądało :cwaniak:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość