Monster High

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Urshula pisze:pytanie tylko,jak cenowo będą wyglądały :P
Mam mocną nadzieję, że wyjdą u nas w kraju oficjalnie, wówczas ceny nie powinny być aż tak szalone, jak obecnie na allegro :P

Mam też nadzieję, że Mattel wypuści kiedyś wariant Toralei bez rękawiczek - kocica jest cudna, ale te namalowane rękawiczki skutecznie mnie zniechęcają.

EDIT:
Nefera będzie o pół głowy wyższa niż dotychczasowe Monsterki: LINK
Obrazek

Awatar użytkownika
agniesia0588
Posty: 132
Rejestracja: 09 sty 2012, 17:34
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: agniesia0588 »

Bardzo mi się też spodobała Operetta i nawet znalazłam ją na Allegro. Chętnie bym ją kupiła, ale nie za 650zł:/ A tutaj macie link do aukcji:
http://allegro.pl/monster-high-lalka-op ... 63746.html.
A w tym sklepie zagranicznym Operetta kosztuje 29,99 $ (czyli ok 106 zł). Różnica jest spora w cenie. Niektóre zagraniczne strony oferują nawet bezpłatną przesyłkę.
http://www.angelicdreamz.com/MONSTER-HIGH_c_1736.html
Szanuj ludzi, którzy zawsze znajdą dla Ciebie czas w swoim napiętym grafiku,
a kochaj tych, którzy nawet nie pomyślą o grafiku, gdy dowiedzą się, że ich potrzebujesz.

Awatar użytkownika
amaret
Posty: 47
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:56
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: amaret »

Pajęczyca (że tak zabawie się w słowotwórstwo) nie jest taka straszna- chyba, że ma odwłok (tu ciarki przechodzą mi po ciele, bo panicznie boję się pająków), grrr...

Moja siostra posiada dwie z nich- Clawdeen i Draculare piżamową, i oczywiście chce więcej:) Ja powiem tak, że te laleczki to genialny pomysł. Ich nienaturalne proporcje są rozkoszne, a te łapki! Urocze. Ciuchy- jak się chce, to można! są kolorowe, ale na pewno nie tandetne.

edit:

Bardzo mi się podoba to, że starsze rodzeństwo jest wyższe i ogólnie delikatnie większe od młodszego (Nefera i Cleo). :]
World Of Amaret - Lalki i Szycie Własne
www.world-of-amaret.blogspot.com

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Urshula »

wooow,jestem pozytwynie zaskoczona "rozmiarem" Nerefy! popatrzcie na te kształtne uda! :D

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mono »

Świetnie wyglądają razem - Cleo i Nefera. Od razu widać, że to starsza siostra.
A cena tej Operetty na allegro wywołała u mnie niepohamowany śmiech. Sprzedawca najwyraźniej jest bardzo pazerny na pieniądze, skoro myśli, że ktoś kupi za taką cenę lalkę, która za niedługi czas pewnie będzie w Polsce...
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Zdjęcia szczegółów (uwaga, lalkowa golizna :P):
Blizna i tatuaż Operetty - LINK
Porównanie ciała przeciętnej Monsterki z ciałem Nefery - LINK - pewne różnice są (większe piersi?).

Chcę je obie, już nawet mam pomysły na stylizajce... Przepadłam. Mam już na wishliście na pewno 6 MH, a może będzie ich więcej. A przecież są jeszcze inne lalki, i mam jeszcze inne hobby... O mój biedny (i tak skromny) studencki budżet.
Obrazek

Awatar użytkownika
jasmix
Posty: 21
Rejestracja: 15 sty 2012, 18:20
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: jasmix »

Nie mogę się doczekać kiedy nowe laleczki będą dostępne u nas i to w rozsądnej cenie. Myślicie ze Operetta będzie droższa ze względu na swoje tatuaże i blizny? Są dość szczegółowe. W ogóle laleczka bajerancko wygląda, tak... operowo : D
Mam ochotę kupić kilka lalek. Podoba mi się też plażowa Abbey: http://merlin.pl/Upiorni-plazowicze-Abb ... 79477.html
Mam oryginalną Draculaurę i piżamową Ghoulie. Poluję też na wilkolaczkę, ubolewam że nie mam oryginalnej, ale nowa też mi się podoba, i w sumie proste włosy łatwiej zakręcić niż kręcone wyprostować: http://merlin.pl/Upiorni-Uczniowie-Mons ... 79391.html

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Jestem sfochana na Merlina :<
Chciałam kupić Gila z serii Skull Shores jakoś w najbliższej przyszłości, ale zniknął z ich strony. I gdzie ja go teraz dorwę?
Obrazek

Awatar użytkownika
jasmix
Posty: 21
Rejestracja: 15 sty 2012, 18:20
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: jasmix »

dobra, załamka rowniez. nastawilam sie na Abbey, zrobila sie niedostepna na Merlinie. to przerzucilam sie na Clawdeen, na ktora poluje, i ja tez ten los trafil ;/
czy ktoras nie wie, gdzie moge kupić wolfke po przystepnej cenie? ;<

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mono »

Na allegro pojawiły się już monsterki do samodzielnego złożenia.
Obrazek
Obrazek

Wszystko ładnie i pięknie, już się zastanawiałam nad wpisaniem tej pozycji do wish-listy, a tu patrzę: tylko jeden korpus. Czyli można mieć w danym momencie zlożoną tylko jedną lalkę. WTF? Dlaczego nie dają dwóch? Jak dla mnie bezsensowne :no:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Imago »

No właśnie, też myślę że to "bezsens" z tym pojedynczym korpusem :no:
Ceny ogólnie też jakoś znacząco nie spadły jeszcze...
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: privace »

Ja wciąż czekam na znaczący spadek- kusi mnie to anorektyczne ciałko, ale nie aż tak bardzo. Może "przeżute" wkrótce się pojawią..

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Imago »

Już się pojawiają, ale w cenach od 60zł w górę za lalkę bez ubranka ze złamaną ręką itp... :pudło:
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Ja mam chrapkę na szkielecika, ale nie będę kupować całego zestawu tylko dla jednego korpusu. Chyba z następną Monsterką poczekam do jakiegoś wyjazdu za granicę, wyjdzie taniej :/
Obrazek

Awatar użytkownika
gould
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2012, 10:47
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: gould »

mi sie marzy seria Monsterek, ale najpierw skupiam sie na Barbie (a dopiero zaczynam;-)). zreszta Monsterki byly u nas najbardziej pozadanym prezentem na swieta i oczywiscie nigdzie ich nei mozna bylo dostac. w kwietniu zwykle jest dostawa nowych zabawek, moze wtedy uda mi sie jakas upolowac :-)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości