Monster High

Wszystko o Monsterkach

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: BarbieDream »

to są te monsterki z cyklu - "zrób je sam"... widziałam nawet jakieś zesatwy na allegro. ;)

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: dollbby »

no ja tez widziałem te zestawy... ito jest najlepsze że sa tam 2 lalki, a wychodzi taniej niż za jedną panne xD

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: privace »

To nie są DWIE lalki- 2 głowy, po 4 kończyny, ale kadłubek jeden.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Mattel dał ciała z zestawami "Create a Monster" - niby dwie lalki, a korpus jeden.
Podobnie te zestawy dodatkowych części - skąd do licha brać do nich korpusy? Kupować cały duży zestaw za ponad stówę i wywalać niepotrzebne części? :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mono »

Zwróćcie uwagę, że jest jedna peruka także.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: dextella »

Strasznie dali ciała z tymi zestawami kombinowanymi, mogła być z tego świetna zabawa a tak liczba kombinacji jest ograniczona i jeszcze z tak dużego zestawu można zrobić jedną potworzankę. Powinni to jakoś udoskonalić, bo pomysł jest całkiem dobry, ale wykonanie kijowe.

Za to ja osobiście proszę o więcej polecianych cudeniek typu C.A. Cupid.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: privace »

Ha, na allegro są zestawy tej osy itd, ale to jeszcze śmieszniejsze- bo "kadłubka" to w nim w ogóle nie ma :facepalm:
W opakowaniu: głowa, nogi, ręce, włosy, buty, sukienka, skrzydła.

Uwaga!!!
To nie jest samodzielna lalka. Jest to zestaw uzupełniający do zestawów podstawowych Stwórz Własnego Potwora!
http://allegro.pl/monster-high-stworz-p ... 33903.html
czyli dwa zestawy, jedna lalka i masę pałętających się dodatkowych kończyn :facepalm:

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Lacrima »

Wybitnie bez sensu.... dziecko złoży, resztę kończyn pogubi i tyle. Nie szkoda im plastiku? A kolekcjoner będzie szukał kadłubka od normalnych monsterek i tak jak mu będzie trzeba niebieskie cialko to rozwali Ghoulię. Polityka Mattela coraz bardziej mnie zaskakuje, czekam co jeszcze wymyślą :facepalm:

-- 29 sty 2012, o 13:22 --

Już wiem!! Te dodatkowe kończyny są po to by przeżuwacze miały co dziamać zamiast lalki!!
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: privace »

Lacrima pisze: Już wiem!! Te dodatkowe kończyny są po to by przeżuwacze miały co dziamać zamiast lalki!!
Fakt- mama złoży sobie jedną lalkę i postawi na półeczce, a dziecku da łapkę, żeby sobie oko wydłubało, albo do nosa wsadziło :wysmiewa:

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: dollbby »

Fakt- mama złoży sobie jedną lalkę i postawi na półeczce, a dziecku da łapkę, żeby sobie oko wydłubało, albo do nosa wsadziło
:facepalm: :facepalm: hahahahahaha XDDDD

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: dextella »

W sumie i taka teoria nie jest wykluczona, ale fakt, że to bezczelne zdzierstwo kasy, żeby zdobyć jak największą ilość zestawów, coby stworzyć z nich coś więcej.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Only NM »

dextella pisze:Strasznie dali ciała z tymi zestawami kombinowanymi, mogła być z tego świetna zabawa a tak liczba kombinacji jest ograniczona i jeszcze z tak dużego zestawu można zrobić jedną potworzankę. Powinni to jakoś udoskonalić, bo pomysł jest całkiem dobry, ale wykonanie kijowe.

Za to ja osobiście proszę o więcej polecianych cudeniek typu C.A. Cupid.
Czego się spodziewać, jakość lalek Mattela spadła i to bardzo! Ja cieszę się że w sprzedaży jest Nefera de Nile, jest dużo wyższa niż normalne MH:
http://www.flickr.com/photos/ayaka502ph ... 738742619/
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: dextella »

Nefera jest bardzo ładną panną, jedyne to mi przeszkadza w niej i jej siostrze to te nieszczęsne świecące włosy (pamiętacie kucyki G2? księżniczki z tej serii też takie miały).

A co do spadku jakości, takie czasy, trzeba iść na ilość nie jakość, co wydaje mi się nie do końca zrozumiałe, bo ceny MH rosną a to nie przekłada się na ich rzeczywistą wartość. A jeszcze ta cała afera przed okresem świątecznym gdzie poznikały ze sklepów i można je było kupić w sieci za 150 zł i to podstawowe.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Akurat ceny i zniknięcie ze sklepów to wina polskiego dystrybutora - w USA wszystkie lalki są wciąż dostępne, ceny też nie szaleją.
Postanowiłam odpuścić sobie kolejne MH, są zbyt "problemowe" - pod względem dostępności i cenowo.
Nawet zaczęłam się zastanawiać nad sprzedażą mojej Cleo (tylko, że jest już ciut zmodyfikowana - wycięłam jej złote "włoski" i zmyłam to "coś" spod oka). Ale to jeszcze się zobaczy.
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość