[MH] Frightfully Tall Ghouls

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
Preity
Posty: 70
Rejestracja: 16 cze 2016, 21:27
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Preity »

A na innych amazonach patrzyłaś? Bo zdarza się, że ta sama lalka w różnych amazonach ma bardzo różne ceny. Polecam przejrzeć europejskie amazony, bo może na nich da się znaleźć w sensownej cenie, i nie trzeba się obawiać o cło i podatek, bo w ramach UE limitów nie ma, więc przy odbieraniu paczki nie będzie niespodzianki. A niemiecki amazon ma darmową wysyłkę do Polski od 49 euro.

Zakupy na amazonie są fajne, szczególnie jeśli sprzedawcą jest sam amazon, lub ktoś kto korzysta w pełni z amazonowej infrastruktury, bo wtedy przesyłka zawsze idzie kurierem i spokojnie można śledzić jej drogę. W innych przypadkach śledzenie przesyłki często nie jest dostępne, ale nigdy na sprzedawców nie mogłam narzekać.
Każdy ma swą przystań,
taki mały port.
I na jawie i we śnie,
musi tylko wierzyć, że dopłynie tam.


Tercet Egzotyczny - Noc w Ekwadorze

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Mangalarga »

Na amazon.com nie patrz, bo przesyłka będzie zabójcza - chyba, że przez FLTE/Amerykanosa, który pośredniczy w zakupach stamtąd ;)

Ja mogę zaoferować kupno osobiście w UK i przesyłkę do Polski. Widziałam w sklepach Drakę i Eliskę, nie jestem pewna, czy nie znajdzie się tez przypadkiem Clawdeen i Franka.
Obrazek

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: midorigami »

W sensie, że jakbym Ci wysłała pieniążki to byłabyś taka miła i poszłabyś mi po lalkę do sklepu i na pocztę ? :D Ale byłoby bomba chociaż jeszcze muszę poczekać na zastrzyk gotówki ... już się doczekać nie mogę. Chociaż jeszcze pogrzebie w internecie. Na razie znalazłam Elizabeth http://www.toysrus.pl/toys/monster-high ... 9000630001 150 zł to chyba niezła cena nie ?

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Mangalarga »

Dokładnie, tylko najpierw muszę wybadać jakie są ceny i jakie byłyby koszty wysłania takiej lalki :)
W razie czego pisz! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: midorigami »

na pewno się odezwę bo chyba się skuszę na Draculaure :) lub Franki (nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że Elizabeth ma coś z twarzą XD )
szkoda, że do tej pory nie wypuścili więcej lalek z tej serii

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: GooliopeJ »

Posiada ktoś którąś z głównej trójki i mógłby się wypowiedzieć, czy warto kupić? Podobne do basiców? Z jednej strony chciałabym zakupić wszystkie trzy, a z drugiej nie wiem, czy nie odbierze to wyjątkowości mojej Gooliope, która wyróżnia się właśnie tym wzrostem.
PS. trochę nie w temacie ale może ma ktoś też gigantkę Maddie z Way to Wonderland i powie, czy jest warta zakupu?

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Aarjelin »

GooliopeJ, mam duże Elissabat i Draculaurę, ciała mają te same co Gooliope, czyli np: te cudne dodatkowe jointy w nogach, klatce, rękach, oraz podwujne stawy w łokciach i kolanach ^^
W ogóle żałuję, że ciała w wersji 1:6 nie wyglądają tak jak te u nich :bezradny: (w sumie jedyne co mi tam u wielgusek do szczęścia brakuje to joint w kostkach, ale z tym to niestety w playline nadal ciężko :mysli: ).

Co mnie jeszcze uradowało, to brak kleju we włosach (mieszki były od spodu główek poddane dużej temperaturze, co je nadtopiło i unieruchomiło przed wypadaniem a tym samym fryzurom oszczędziło klejguta ;) tak niestety częstego u wersji 1:6 :( ). Co tam jeszcze... twarzyczki praktycznie poza wielkością nie różnią się od wersji podstawowych.

Dla zainteresowanych bardzo szczegółowa recenzja ciała 17" calowego na stronie The Toy Box Philosopher ^^ :
http://www.toyboxphilosopher.com/2015/0 ... liope.html

( Co do Maddie, niestety nie podobał mi się bardzo brak normalnych materiałowych rajtuz na rzecz koszmarnie pomalowanych nóg :facepalm: no wybaczcie, ale większej wersji chyba łatwiej uszyć rajtuzy niż małej??? :wrr: To dlaczego 1:6 ma szyte rajtki a 17'calowa wymalowane nogi :stres:
Do tego również pomalowane na niebiesko dłonie zamiast rękawiczek :face: ogółem ciało tragedia, w nic nie idzie przebrać gdy ma się kończyny pomalowane na biało w niebieskie :facepalm: https://livingadollslife.blogspot.com/2 ... nd-17.html )
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: GooliopeJ »

Dziękuję za informację :) a dawno i gdzie kupiłaś Elissabat? Bo na Allegro jej nie ma, a na amazonie kosztuje chyba z 400 zł jak nie lepiej :/ Draculaura jest moją ulubioną z głównych, mam jej małą wersję ale duże bardzo mi się podobają, chyba dzięki Gooliope, uwielbiam właśnie te jej włosy bez kleju :) a jej grzywka naprawdę wygląda tak jak na filmikach, tzn ala włosy Bunny Blanc z EAH? xD chociaż lakier na szczęście łatwo zmyć :D Clawdeen za którą nie przepadam też jest w tej wersji śliczna, Frankie najmniej mi sie podoba ale bardziej niż Basic ale Draculaury i Clawdeen nie mogę sobie odpuścić xD Maddie bardzo lubię i jej zwykła wersja jest piękna, a ta duża nie wiem czemu wygląda trochę jak taki plastik xD z jednej strony chciałabym mieć dużą Everkę, a z ddrugiej mam wrażenie patrząc na zdjecia że ta wielka głowa aż przeważa jej tułów xD Do tej pory nie mogę przeboleć, że nie wydali dużej wersji mojej ulubionej Cerise :(

werbiks
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 12:56
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: werbiks »

Ceny w amazon są lepsze niz na allegro..
Czy potrzebujesz zabawek dla dziecka? Nasz serwis oferuje auta na akumulatory, pojazdy akumulatorowe dla dzieci czy inne rodzaje samochodów. Wszystko najwyższej jakości. Sprawdź motor na akumulator dla dziecka w 2020

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości