Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Word Mark: ARI HAUNTINGTON
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
Word Mark: MERRY TROTABOUT
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
Word Mark: LEANDRA DAPPLEBRUSH
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
to pewnie centaury.
Word Mark: MY GHOULFRIEND
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
kreatywne fashionpacki? Albo znowu CAM z doklejanymi twarzami.
Word Mark: BE OUT OF THE ORDINARY
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES, DOLL PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR
i tutaj maszynka do robienia tych lalek/ciuchów.

z źródło

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

MERRY TROTABOUT- drugi centaur? Ewentualnie reniferołak.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Mangalarga »

EvilCupcake pisze:MERRY TROTABOUT- drugi centaur? Ewentualnie reniferołak.
Oj, nie pogardziłabym! Uwielbiam renifery!
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: ingrid »

Merry Trotabout , to taka jakby Merry około kłus ;) , super jakby zrobili centaurkę reniferkę w świątecznym stylu, ale dużą, jak Avea, bo Avea jest zdecydowanie śliczna i szkoda, aby marnowała się matryca z końskim zadkiem, tak ślicznie zaprojektowanym.

Ari Hauntington, nasuwa mi jednoznacznie ducha, szczególnie, że Spectra zanim została Vondergeist, to miała być właśnie Hauntington. Kto wie, może jakaś nieśmiała kuzynka Spectry, duszki są urocze i jak do tej pory chyba każdy się udał.

Leandra Dapplebrush -pstrokaty pędzelek, nie mam pojęcia, może ktoś w łatki, lub cętki, dziewczyna Leopard? Może taka w stylu królowej LA z Afrykańskiej dżungli Tarzana, tylko w bardziej kocim wydaniu. Istny kosmos.

Oby to tylko faktycznie nie okazały się mini centaury :pudło: (chyba, że ktoś je wyjątkowo ulubił, to przepraszam).


A co ze Sfinksem? I kiedy będzie Pharaoh? albo Astranova w wersji dostępnej dla kieszeni, czy inna kosmitka? Mogliby wydać również smoka ze średniowiecza, lub córkę czarodzieja.

W wolnej chwili narysowałam sobie taki swój widzimiś, Monsterki, które za sprawą pomyłki wiedźmy Casty trafiają do średniowiecza (a tam spotykają córy: Elfów, Smoczego króla i Czarodzieja Merlina)
Draca, to księżniczka, Wilczka jest chłopką, Spectra wieszczem, Roszela robi za rycerza, a Wiedźma za Wiedźmę w stereotypowym wdzianku. :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

Byłam ciekawa kim może być Leandra i oto co znalazłam:
"The meaning of the name “Leandra” is: “Lion Man”
Origins: Greek"
"Latinized form of the Greek name Λεανδρος (Leandros), derived from λεων (leon) meaning "lion" and ανηρ (aner) meaning "man" (genitive ανδρος). In Greek legend Leander was the lover of Hero. Every night he swam across the Hellespont to meet her, but on one occasion he was drowned when a storm arose. When Hero saw his dead body she threw herself into the waters and perished."

Obstawiam: Chimerę, Lwa nemejskiego, Mantikorę lub Sfinksa.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: takes »

ciekawy pomysł monsterek w średniowieczu. Draka księżniczka hihi

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Viktor »

"Be out of ordinary" to nowe hasło które ma się pojawiać w promocji filmu live action MH.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: ingrid »

Chimera, Lew nemejski, Mantikora lub Sfinks, brzmi po prostu rewelacyjnie!,

Jakby Leandra okazał się męską lalką, to dla mnie rewelacja, ja bardzo lubię chłopaków Monster High. Po nitce do kłębka rozgryziemy chyba tę zagadkę. Dzisiaj możemy stwierdzić niemal na pewno, że będzie to ktoś kotowaty i bardzo oryginalny. Obyśmy tylko nie zostali nieprzyjemnie rozczarowani jakąś dziwaczną wariacją mattela, lub centaurami mini :facepalm:
takes pisze:ciekawy pomysł monsterek w średniowieczu. Draka księżniczka hihi
Dziękuję ślicznie, cieszę się, że pomysł jawi się ciekawie. Tak właśnie myślałam o Caście jako o stereotypowej czarownicy i o smoku, elfach, tak krok po kroku wyrysowałam obrazek. Draculaura jest drobniutka i delikatna, tak więc skojarzyła mi się z księżniczką, Roszka jest silną strażniczką, więc rycerz, Wilczka troszkę nieokrzesana, a Spectra, to w sumie duch wieszcz. Rysowałam osobno smoczycę, tylko brakuje jej dopracowania, na Elfa nie miałam pomysłu, a córkę Merlina mam gdzieś na komputerze :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Och, czyli A DAPPLEBRUSH to od ogona zakończonego pędzelkiem. Tylko "dapple" okropnie kojarzy mi się z maścią końską, dlatego mam bardzo złe przeczucie, że to jednak mini centaur-gryf :| Frightmares przejmują gatunek potwora, a jeszcze nie mamy kotołączego :( Chyba. Nie śledzę tej serii zbyt dokładnie.
Wolałabym standardową lalkę z ładnym lwim profilem :serducho:

MERRY TROTABOUT może być jeszcze postacią z everkowego Epic Winter, albo zwierzątkiem takim jak smok Apple.
Albo ornamentem na choinkę.



Powinniśmy zrobić wątek o swoich wymarzonych seriach monsterkowych :D

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: ingrid »

Ojej, jeśli wyjdą centaury mini, to zróbmy masowy sprzeciw i wyślijmy petycje do Mattela z naszymi pragnieniami :zawstydzony:
Ja tak bardzo, bardzo nie chcę centaurów mini, one może nie są najbrzydsze, ale zabierają doskonałe pomysły, są malutkie i w mojej kolekcji tak jakby nie do pary.

KotoLew i do tego lalka chłopak brzmi wspaniale. Albo mogliby zrobić Sfinksa-dziewczynę, egipską Catty i Faraona wrzucając ich w słodki 3 pack, dorzucając krótką animację 2D o randce Catty z Faraonem i spotkaniu ze Sfinkską. Gdybym tak mogła popracować trochę w Mattelu echhh

Dział z naszymi pomysłami jest super świetny. Chętnie porozmawiałabym o przeróżnych pomysłach na kolejne serię, sama coś dorzucając. Mam trochę rysunków i takich pomysłów, szkoda tylko, że to się i tak pewnie zamknie tylko w naszych forumowych fantazjach :|

Właśnie ten smok z Everek, to tak troszkę wygląda jak renifer, może i jego dotyczyć znak towarowy. Oby tylko te nasze marzenia nie prysły niczym bańka mydlana.

Co do Gryfa, to mattel zrobił jednego w postaci zwierzaka dla Rochelle.
Obrazek



No i nowe centaury, niby pomysłowe, ale jednak to nie to, co mnie kręci...
http://cdn.specktra.net/d/d8/d8f3ce11_t ... _1280.jpeg

http://cdn.specktra.net/0/05/05107f5b_t ... _1280.jpeg

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

Te dwa nowe maluchy są obleśne, ale nie wykluczone, że pojawią się u mnie dwa kopytniaczki, bo akurat do dwóch się przekonałam. ;)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: ingrid »

Ta z sarnim zadkiem wygląda sympatycznie, chociaż ja nie wiem, do których lal miałabym je podczepić. Gdybym zbierała przynajmniej kucyki Pony, może sprawa miałaby się inaczej, ale przy natłoku Monsterów, to chyba podświadomie wykluczam centaury mini.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Word Mark: LYCANA WILDE
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
Serial Number: 86843704
Filing Date: December 9, 2015
z mharena.com

Nie mogli jej trochę przyspieszyć..? Wepchnęliby ją do syrenkowej serii, oszczędzając nerwów tumblerowi, który wścieka się za fioletową Clawdeen :p

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: KiciaKocia »

Ciekawe czy to postać z MH czy może to jakaś kuzynka Cerise od strony ojca.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Rookley Chesster
Toadessa McFrogge
Chase Redford
Mattressina Peaprincess
z briarsbiggestfan.tumblr.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości