[MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/2749-mo ... ankie.html

Jaka ta nowa Twyla jest śliczna... Nie sądziłam, że coś przebije jej basicową wersję ale ta jest albo równie ładna albo jeszcze ładniejsza, coraz bardziej zresztą wszystkie mi się podobają, koniec końców uważam, że to bardzo udany i zbliżony do pierwowzoru reboot. Orientuje się ktoś, kiedy będą w Polsce, padła gdzieś jakaś data i czy będą naprawdę czy tak jak niby te z reprodukcji? Bo już się niecierpliwię :szok:

A co do tej nowej, świątecznej Draculaury nie podoba mi się ale to akurat niewiele zmienia, bo cenowo i tak jest poza moim zasięgiem :D Ta czarno biała za to jest świetna.

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Karo »

To prawda ładna. One teraz będą miały różne typy sylwetki z tego co widzę.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

One są prześliczne! Cały czas czekam w nadziei, że pojawią się na polskim Amazonie, ale chyba zostanie amerykański.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 190
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Też mi się podoba. Twyla i wszystkie lalki Draki na wishliście.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Clawdeen jest moją pierwszą z tej serii i to moja ulubiona MH, jest przecudna. Draca całkiem okej, Lagoona na zdjęciach o wiele lepiej, szału nie ma ale chyba i tak lepsza niż pierwowzór :D
Jakościowo niestety słabo, włosy są wykonane z fatalnego materiału, ze szlafroka Draki się sypie... Ale są na tyle ładne że można przymknąć oko :)

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 190
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

@GooliopeJ oooo, gdzie kupiłaś?

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

Na zagranicznym Amazonie, jedna sztuka wyniosła mnie chyba łącznie z wysyłką niespełna 200 zł (Clawdeen kupiłam jakiś czas temu, potem Lagoonę i niedawno Dracę) więc zdecydowanie bardziej opłaca się zamawiać tam niż w Polsce, gdzie na Allegro widziałam Lagoonę za około 300 zł :(

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/2775-mo ... -doll.html

Jak ja bym chciała kiedyś jakąś Skullectorkę... ale nie za te pieniądze ;( Kocham tą linię, chociaż Lydia i bliźniaczki dalej u mnie numerem jeden. Muszę jeszcze nadrobić zaległości co do filmu bo nigdy wcześniej o nim nie słyszałam

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 190
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Czekam na kolekcjonerską Rochelle, może uda mi się kupić 2, żeby wymienić na Gretę. Reszty nie tykam i tak chyba zostanie.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

A wiesz może jak kupować bezpośrednio na stronie Mattela? Bo moja umiejętność zakupów z USA kończy się na Amazonie :|

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 190
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

GooliopeJ pisze:
11 sty 2023, 13:10
A wiesz może jak kupować bezpośrednio na stronie Mattela? Bo moja umiejętność zakupów z USA kończy się na Amazonie :|
Nie kupowałam nigdy, ale wiem dwie rzeczy. Najpierw trzeba założyć konto z danymi. Płatność kartą, nie wiem czy jest Paypal. I tę płatność trzeba uzupełnić już przy kupowaniu, dlatego wiele osób wywala ze strony w czasie kupowania i już lalka jest sold out.
Pieniądze zjada od razu z konta, nie ma żadnych potwierdzeń od banku.

Przewalutować powinno automatycznie, raczej wątpię, żeby trzeba było mieć konto walutowe.

Najlepiej sobie wejść, założyć konto, porozglądać się, może ktoś nagrał na YT poradnik, albo process.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 190
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

GooliopeJ pisze:
11 sty 2023, 13:10
A wiesz może jak kupować bezpośrednio na stronie Mattela? Bo moja umiejętność zakupów z USA kończy się na Amazonie :|
Swoją drogą, na Amazonie USA 23% Vat jest już wliczony w cenę, która się wyświetla, czy samemu trzeba być przygotowanym, że się dopłaci przy odbiorze przesyłki?

Na Mattel Creations trzeba doliczyć 23% Vat od całości (lalka+przesyłka) i jest to opłata obowiązkowa, to nie cło, jak większość osób myśli. Cło jest od wyższej kwoty i to dwie różne rzeczy.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

Na Amerykańskim Amazonie przy przejściu z towarem do "kasy" pojawia się w podliczeniu dodatkowa kwota VATu i przy dostawie już nie płacisz drugi raz.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 190
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Na początku lutego mają pojawić się dwie kolekcjonerki. Kogo obstawiacie?

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

Podobno ma być dwupak Chucky i Tiffany, co w sumie średnio mnie cieszy bo nigdy nie lubiłam tych filmów ale zobaczymy, może będą udane. Cały czas mam też nadzieję na Wednesday jeszcze przed powstaniem serialu, jak teraz jest na topie to może szanse na jej lalkę wzrosną, chociaż widzę, że MH bazuje raczej na starych, klasycznych horrorach sprzed 2000 roku.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość