[MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

To pozostaje nam czekać, szkoda tylko, że Cleo, Abbey i Ghoulia zostały tak nieładnie pominięte :(

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Cleo i Ghoulia mają pojawić się później. Znaczy Cleo raczej na pewno, co do Ghoulii są tylko przypuszczenia. Ciekawe dlaczego, mimo wszystko zaliczała się do głównej szóstki.
Na Abi bym nie liczyła, jako że to postać poboczna.

I czy Cleo wyjdzie w dwupaku z Deucem jak było oryginalnie, o to jest pytanie!

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Nowa kolekcjonerska, żeńska wersja Draculi. Jest okej, ale nie robi na mnie wrażenia ''wow''.... Wolałabym doczekać się reprodukcji Basiców w normalnej cenie.

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: CottonCandyTail »

Witam! Czy ktoś już tutaj zrobił wątek o nowych Monsterkach z serii G3?
Informacje, zdjęcia i pudełka w jednym miejscu https://www.youloveit.com/dolls/2417-ne ... -more.html
Co o nich sądzicie?

Obrazek

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

To jest masakra... Co prawda nieco lepsza masakra niż g2, jednak wciąż masakra. Chyba już nigdy nie doczekamy się starych, dobrych monsterek, za wyjątkiem reprodukcji i skullectorów, których ceny nie są na kieszeń przeciętnego kolekcjonera. Z jednej strony cieszę się, że MH wróciły, a z drugiej serce mnie boli jak widzę, co zrobili z moją ukochaną serią, która zapoczątkowała moją lalkową pasję. Gdzieś na IG widziałam zdjęcie nóg Draki - monsterki słynęły ze swojej anorektycznej budowy i na tym polegał ich urok a teraz ich budowa jest dość korpulentna, coś trochę jak u Rainbow High. Dlaczego? ;( W tych karykaturalnych sylwetkach były charakterystyczne i ''monsterkowe'' :(

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Gdyby były takie jak na pudełku od nowej kafeterii, byłoby lepiej... Na zdjęciach wyglądają marnie.
Ale nie rozumiem argumentu, że to dobrze, że zrobili je pulchniejsze, bo stały się bardziej naturalne. To właśnie ich nienaturalność i inność sprawiła, że zawładnęły rynkiem. Śmieszne.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: takes »

podoba mi się tylko Draculaura i Deuce... moja ulubiona Clawdeen wygląda jak jej młodsza siostra.. i ubranko dramat, co sie stalo Lagoonie to nie wiem :( Frankie wszędzie wygląda jakby szyi nie miała, detale jak noga fajne ale cala reszta dramat, boli nie ze nie mam kasy na haute wersje starych monsterek ale jak się blisko przyglądam to one chyba nie są warte 700zl czy tam ile..

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Reel Drama podobno ma być w naszych sklepach pod koniec roku. Na pudełkach były polskie napisy, więc to raczej prawdopodobne. Ale creeprodukcji jednak u nas nie będzie? Trochę to smutne.

Teraz po obejrzeniu recenzji stwierdzam, że najlepiej im wyszła Lagoona. Cleo i Draca też są okej. Za to Frankie nie ma szyi, a Clawdeen urwała się z Cave Club. Co by nie mówić wszystkie wyglądają okej, ale widać jak bardzo Mattel chce je wpasować w dziecięcą, kolorową estetykę, a to raczej mało ma wspólnego z Monster High.

Clawdeen ma dwie wersje malowania twarzy i podobno ta lepsza (bardziej przymrużone oczy) zaczyna wchodzić teraz do sklepów w Stanach. Zobaczymy.

Teraz będę kupować wszystkie kolektorki po 2 szt. żeby powymieniać na Gretę i HC. xDD Tak to jest jak się nie spełnia marzeń, nie dają potem żyć.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

kenereri pisze:
23 wrz 2022, 10:46
Reel Drama podobno ma być w naszych sklepach pod koniec roku. Na pudełkach były polskie napisy, więc to raczej prawdopodobne. Ale creeprodukcji jednak u nas nie będzie? Trochę to smutne.

Teraz po obejrzeniu recenzji stwierdzam, że najlepiej im wyszła Lagoona. Cleo i Draca też są okej. Za to Frankie nie ma szyi, a Clawdeen urwała się z Cave Club. Co by nie mówić wszystkie wyglądają okej, ale widać jak bardzo Mattel chce je wpasować w dziecięcą, kolorową estetykę, a to raczej mało ma wspólnego z Monster High.

Clawdeen ma dwie wersje malowania twarzy i podobno ta lepsza (bardziej przymrużone oczy) zaczyna wchodzić teraz do sklepów w Stanach. Zobaczymy.

Teraz będę kupować wszystkie kolektorki po 2 szt. żeby powymieniać na Gretę i HC. xDD Tak to jest jak się nie spełnia marzeń, nie dają potem żyć.
Oo proszę, a skąd wiadomo, że będą u nas + w normalnych cenach czy jak te kolekcjonerskie? Byłabym przeszczęśliwa bo wyglądają niemalże jak basici, czyli najbardziej pożądane przeze mnie MH (i te ich cudowne, długie włosy!), gdyby kosztowały +/-100 zł brałabym wszystkie. Tych z reprodukcji dalej nie mogę przeboleć, jeżeli już jakaś się trafi na polskiej stronie typu olx to kosztuje średnio 400 zł... Lagoona i Draca prawie w ogóle niedostępne. Co do tych nowych, to wyglądają jak takie plastikowe Barbie, jedynie Draca w miarę mi się podoba ale lepsze to chyba niż nic, cieszę się z jakiekolwiek powrotu MH ale oryginału nic nie zastąpi, to klasyka, są już kultowe, koniec i kropka. Czemu nie mogą do tego wrócić... :( I do EAH...

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

GooliopeJ pisze:
23 wrz 2022, 21:31
Oo proszę, a skąd wiadomo, że będą u nas + w normalnych cenach czy jak te kolekcjonerskie? Byłabym przeszczęśliwa bo wyglądają niemalże jak basici, czyli najbardziej pożądane przeze mnie MH (i te ich cudowne, długie włosy!), gdyby kosztowały +/-100 zł brałabym wszystkie. Tych z reprodukcji dalej nie mogę przeboleć, jeżeli już jakaś się trafi na polskiej stronie typu olx to kosztuje średnio 400 zł... Lagoona i Draca prawie w ogóle niedostępne. Co do tych nowych, to wyglądają jak takie plastikowe Barbie, jedynie Draca w miarę mi się podoba ale lepsze to chyba niż nic, cieszę się z jakiekolwiek powrotu MH ale oryginału nic nie zastąpi, to klasyka, są już kultowe, koniec i kropka. Czemu nie mogą do tego wrócić... :( I do EAH...
Mattel potwierdził, że będą (i już są, widać na instagramie) w Stanach, Kanadzie i bodajże Meksyku. Oryginalnie kosztują 27$, więc u nas zapewne około 150 złotych xD Nie wiadomo czy będą limitowane tak jak Creeprodukcja, co jest po prostu pluciem w twarz wszystkim fanom spoza Ameryki, więc zobaczymy. Polskie napisy są na pudełku, widać na zdjęciach. A u nas będą prawdopodobnie, bo tak potwierdził któryś ze sklepów internetowych. Tylko, że tak samo było przy creeprodukcji, dlatego wszystko jest na zasadzie przypuszczeń. Naiwnie liczę, że ta chamówa ze strony Mattela po prostu się skończy i w końcu pozwolą nam kupić te lalki. :zawstydzony: Na creeprodukcję też nadal mam nadzieję. :bezradny:

+ Zostaje nam czekać na jakąś linię lalek, która zawładnie sercami tak jak MH. Rainbow są teraz na topie i je uwielbiam, mam kilka i jeszcze więcej ich u mnie będzie, ale brakuje im tego czegoś, co miały Monsterki.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/2744-mo ... -2022.html

Kolejne Skullectorki. Pomysł super, wykonanie fajne, ogółem uwielbiam tą linię ale te lalki po prostu mi się nie podobają, najsłabsze wg. mnie ze wszystkich. Niby wszystko na tak ale jednak wizualnie nie dla mnie. Greta, Lydia i bliźniaczki to wciąż marzenie....
+ ciekawa jestem, kiedy i czy w ogóle doczekamy się lalek z rebootu. Z czystej chociażby ciekawości kupiłabym Dracę, to moja ulubiona postać z tych głównych i jedyna, która w reebocie w miarę mi się podoba.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Frankenstein wygląda naprawdę dobrze. Szkoda, że w parze z tą szkaradą. :(

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

Mi jedynie trochę nie leży to, że wydają Frankensteina czy Draculę, a po co, mało to mieliśmy już lalek Frankie i Draki? Zdecydowanie wolałam powiew świeżości taki jak Beetlejuice, Gremliny, Lśnienie.... Ciekawe, czy kiedyś doczekam się wreszcie Wednesday lub Mortici, to moje największe marzenie z tej serii ale tak czy tak, lubię Skullectorki, uważam że naprawdę fajnie im wychodzą :D

PS. Do Clawdeen z G3 też już się nawet przekonałam, przypomina mi Isi, którą od początku uwielbiam, Draca jest całkiem urocza... więc może nie będzie jednak aż tak źle. Oryginału nic nie pobije ale lepsze to niż nic (czy to nieszczęsne G2), na początku byłam rozczarowana, teraz zaczynam dostrzegać coraz więcej plusów :D

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Gremliny były strzałem w 10 i bardzo żałuję, że nie próbowałam kupić Grety. Myślę, że jest szansa na Wednesday, zwłaszcza że teraz jest nowy serial z nią w roli głównej.

Jakiś czas temu wyciekło rozpixelowane zdjęcie Isi i znak towarowy został zastrzeżony.

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 84
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Netta »

Dawno mnie tu nie było, ale powoli myślę o powrocie do lalkowania, tym bardziej, że wychodzą nowe monsterki. Wiadomo już, czy pojawią się one w Polsce?
Nowa linia czarno-białych repro oryginałów skradła me serce, plus ta Draca też mi się podoba
Obrazek
https://www.youloveit.com/dolls/2736-mo ... -doll.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość