Kolekcjonerskie MH i EAH

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Riv
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: Riv »

Z "drobnym" opóźnieniem, ale wreszcie pojawiły się: Pennywise (za 60 dolarów) i bliźniaczki z Shining (za 75).
Obrazek
Obrazek
Oczywiście wyprzedały się błyskawicznie – ciekawe, czy w związku z tym można liczyć na "dokładkę", albo chociaż więcej tego typu wypustów. Co prawda dla mnie niezbyt interesujących, z lalek tak ściśle inspirowanych konkretnymi horrorami wolę jednak Living Dead Dolls, ale zawsze to jakieś ożywienie dla samej marki Monster High.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Kontakt:

Post autor: Miranda »

Jak mnie te lalki nigdy specjalnie nie pociągały, to bliźniaczki sama chętnie bym kupiła.

Awatar użytkownika
takes
Kontakt:

Post autor: takes »

drogawo jak dla mnie i nie poruszyły mnie

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Kontakt:

Post autor: GooliopeJ »

Bliźniaczki są świetne, może dlatego że zrobione na bazie Twyli która jest jedną z moich ulubionych monsterek (pomijając klej wyciekający z głowy). Szkoda tylko, że niedostępne albo na rynku albo niedostępne cenowo :rotfl: Cała otoczka, pudełko, tło w środku zrobione tak, że szkoda by mi je było wyciągać, pamiętam że taki sam problem miałam z Gooliope. Co do Pennywise - za darmo bym nie chciała :D

ODPOWIEDZ