Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: Dia »

Wątek na blindboxy, blindbagi i inne tego typu zestawy z BJD!
Dla nieświadomych - są to niewielkie laleczki, które można kupić najczęściej od Chińczyków, na AliExpress ale nie tylko. Wątek na znajdźki, nowości i wszystko inne <3
Zacznę od króliczków Bonnie, których preorder drugiej serii niedługo się zacznie :D
https://www.kikagoods.com/products/bonn ... 8208392426
Obrazek

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: KiciaKocia »

Mam trzy różne serie - Penny's Box School Hunting, Teenar Campus oraz Nagi Cub Kindergarten* - i bardzo je sobie chwalę. Małe, urocze i świetnie wykonane. Ubranka są świetnie uszyte mimo, że to takie maleństwa są.
Nagi Cub Kindergarten:
Obrazek
Teenar Campus:
Obrazek
Penny's Box:
Obrazek

Na Aliexpress/KikaGoods można znaleźć naprawdę dużo różnych serii podobnych lalek.

*Teoretycznie to nie BJD, bo nie są na gumkach jak pozostałe dwie serie, ale zaliczam je razem jako "chińskie lalki blind boxowe"


Edit: Linki do reviewów na The Toy Box Philosopher: Penny's Box Natural Wonderland Antu i Penny's Box Street Series Adou
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: Dia »

Ale masz śliczności! Nagi Cluby mają malowane oczka? Mnie najbardziej jednak kręci jak oczka są szklane lub plastikowe, w środku głowy, tak jak Bonnie 😍
Nie mogę się doczekać preorderu!

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: KiciaKocia »

Tak, Nagi Cub ma malowane oczy. Osobiście preferuję malowane w przypadku tak malutkich lalek. Wstawiane nie zawsze wyglądają dobrze plus przy tak małych oczach trudno by było je ustawić.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: mobe »

Jak tak patrzę na te zdjęcia, które wrzucacie, to zaczynam mieć na nie chciejkę.

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: Dia »

No i o to chodzi 🥰
Jakby ktoś był chętny na splita z Bonnie żeby wziąć cały box to myślę nad tym, bo przepadłam w tej różowej 😍

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: KiciaKocia »

Na Aliexpress czasami sprzedają konkretne modele. Wychodzi to ciut drożej niż losowy box, ale zawsze jest pewność, że będzie to co chcesz.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: Dia »

KiciaKocia pisze:
09 sie 2023, 17:59
Na Aliexpress czasami sprzedają konkretne modele. Wychodzi to ciut drożej niż losowy box, ale zawsze jest pewność, że będzie to co chcesz.
Właśnie widziałam je konkretne, ale zastanawiam się dlaczego na tamtej stronie jest jako preorder a na Ali są już dostępne? 😅 Kusi zamówić na próbę...

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: KiciaKocia »

Obstawiam, że na Aliexpress też ma preorder. Z tych ofert na drugą serię Bonnie wszystkie mają termin dostawy dopiero na 22 września. KikaGoods ma preorder oznaczony na wrzesień/październik. Nie wiem z jakiego kraju KikaGoods operuje, ale logiczne, że Alie, które jest z Chin, będzie mieć je ciut wcześniej, bo ma do nich dostęp bezpośrednio.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: Dia »

No i zamówiłam na Ali 😍😍😍

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: KiciaKocia »

Pochwal się jak przyjdzie! Ja myślę nad jeszcze jednym Nagi Cubem (albo może Liroro Summer Island), ale chwilowo mam inne wydatki.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: Dia »

Mnie kuszą strasznie Liroro, ale zobaczę najpierw jak mnie przekonają Bonnie na żywo :D teraz tylko czekać na koniec września aż dotrze...

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: KiciaKocia »

Ja mam takie fifty fifty na nie. Podobają mi się, się chyba nie lubię lalek na gumkach. Strasznie są "kopiące" jeśli wiesz o co mi chodzi - chyba wolę zwykłe stawy, bo wygodniej się taką lalkę ustawia. Ale nie mówię nie.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: mobe »

zakochałam się w tych chłopcach, ale chyba poczekam miesiąc
chyba, że nie wytrzymam
Obrazek
jeszcze te baśnowo leśne postaćki strasznie do mnie przemawiają, w dodatku są na promce link nie wiem czy bardziej podoba mi się Painter czy Dream

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Blind boxy BJD - wątek zbiorczy

Post autor: Dia »

Outing mi się spodobał, bardzo pocieszny 😍

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości