Strony z różnymi lalkami BJD

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Strony z różnymi lalkami BJD

Post autor: Karo »

Znacie te strony? Są one w 100% sprawdzone i czy sprzedają tam same oryginały?

- stacyspinkocean
- dolkus
- acbjd

Jak znacie jeszcze jakieś inne to tutaj można dzielić się linkami.

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Strony z różnymi lalkami BJD

Post autor: Mysha »

acbjd to sprawdzony pośrednik. Stacy raczej też, chociaż dopiero mam jedno zamówienie u nich złożone i jeszcze nie doszło, więc z pierwszej ręki nie powiem. Ale ludzie nie narzekają.
Dolkus radzę odpuścić. To niby też pewny pośrednik, ale potrafią pomieszać zamówienie i jeszcze zrobić awanturę klientowi, więc lepiej nie ryzykować.

W Europie jest jeszcze Angelesque - fajnie, bo bez cła, ale Carol też potrafi namieszać w zamówieniach, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość i raczej nie zamawiać u niej limitek, bo można zostać potem niemile zaskoczonym, że się nie doliczyła, nie zamówiła i przepadło.

W USA jest jeszcze BJDivas - dziewczyny są świetne, pomocne i dają raty na rok :)
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Strony z różnymi lalkami BJD

Post autor: Karo »

Na acbjd i Stacy podoba mi się kilka lalek to dobrze się składa. ;) Jak Ci dojdzie zamówienie ze Stacy to daj znać, czy wszystko spoko i jak długo czekałaś. ;)

Co do reszty fakt, jak takie akcje tam się odwalają to lepiej nie kupować kota w worku. Zwłaszcza, że to nie są małe kwoty. Klient wyciąga pieniądze, płaci więc wymaga, a nie na odwrót. :no:

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Strony z różnymi lalkami BJD

Post autor: Arima »

Potwierdzam. ACBJD ma dobrą obsługę, szybko odpisują na maile, wszystko dochodzi. Cło trzeba jednak płacić.
Na Angelesque w sumie nie narzekałam, ciało doszło, ale spodnie z LoongSoul już nie, zwrócili kasę bez problemów.
Jest jeszcze belgijska firma Octarine. Nie kupowałam tam, ale wymiana maili spoko.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Strony z różnymi lalkami BJD

Post autor: Czarnab1 »

Polecam Stacy, kupiłam tam jedną lalkę i jestem zadowolona. Lalka przyszła uszkodzona (nie przez sklep), sklep szybko skontaktował się z artystą i powiadomił o wysyłce nowej części do wymiany. :serducho:
Oczekiwanie na wysyłkę 4mc, to nie wina sklepu, ponieważ lalki były w produkcji u producenta. Tak jest u większości Artystów. Sklep informował o czasie oczekiwania. Sklep utrzymuje kontakt z klientem, do mnie pisali z wiadomością, że produkcja jest zakończona i niedługo będą wysyłać lalki. :]
Paczka przyszła bez cła, opisana jako ozdoba. Na prośbę zaniżą wartości przesyłki, żeby ominąć cło.
Można umówić się na dwa przelewy z kwotą wartości paczki i pozostałą kwotę na wypadek kontroli celnej.
Zwracają część kosztów wysyłki, jeśli wyjdzie taniej. Duży plus ode mnie.
Na razie nie planuję zakupów u nich, ponieważ nie mają interesujących mnie lalek. Jeśli się pojawią, to na pewno skorzystam ponownie. Polecam!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości