Polscy artyści od faceupu BJD

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Viktor »

Przepraszam jeśli robię temat w złym dziale lub taki temat już jest- przeszukałem forum i nic nie znalazłem.
Otóż jako że niedługo będę mieć pierwszą BJD (i od razu tu mówię że recast, żeby nie było- planuję kupić legitki w przyszłości, na razie "testuję wodę"). Niby zamówiłem makijaż, ale z recastowym makeupem a nawet legitnym fabrycznym różnie bywa, a jakoś nie potrafię szukać Polskich artystów od faceupu.
Jest może jakaś lista, lub polecane osoby? Słyszałem o niejakiej Kamarze, ale z tego co wiem to ona rzadko teraz przyjmuje zamówienia.
Z wiadomych przyczyn wolałbym kogoś kto nie ma nic przeciwko pracy na recastach.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Carmazin »

Viktor, ja maluję głównie Dyńki, ale bjd też już miałam na warsztacie :) do tego polecam Julię Polcyn, Martnę Szpil i naszą forumową Czarnab1 :)

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Viktor »

Dzięki, obczaję wszystkich włącznie z Tobą i zobaczę, może się zdecyduję :D
Mam też parę "dyniek" co by im się przydało malowanie, więc spoko ;)
Jeżeli ktoś jeszcze kogoś zna to pisać śmiało, jeszcze trochę czasu zanim moja BJD przyjdzie więc mam czas aby się zastanowić jaki styl by mi odpowiadał.

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Saga »

Ja polecam Pauli Faceup Studio - Paulina wyczarowała magię na mojej lalce.

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Arima »

Ja ze swej strony polecam Kasię Grzywacz - Shaiel, ale ona nie maluje recastów.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Balbinka »

Ja mogę polecić Kasię z The Ugliest Wife. Ta kobieta ma cudowne ręce i na prawdę cuda tworzy. Mam dwie lalki przez nią malowane i jestem zachwycona. :zakochany: Natomiast nie wiem czy ona maluje recasty czy nie. Pewnie da się znaleźć taka informację na jej IG.
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Justyna »

Również polecam Kasię- TheUglistWife, co do recasta to musisz dopytać ale podejrzewam że raczej odmówi. Mogę polecić też Martynę- Kaju Art, dziewczyna ma spory talent i pracuje na recastach.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1627
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Czarnab1 »

Carmazin ślicznie dziękuję za polecenie :* , ale obawiam się, że mam za małe doświadczenie w malowaniu BJD. Muszę jeszcze poćwiczyć.
Ja też polecam The Ugliest Wife. Poziom mistrzowski. Sama oddałam w jej cudowne ręce moją Tender Creation. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia. ^^

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: Polscy artyści od faceupu BJD

Post autor: Viktor »

Mega dzięki za wszystkie propozycje :serducho: wszystkie rozważę, nawet te które nie "obsługują" recastów, na czas kiedy będę mieć legita.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości