Phicen body

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: miumiu »

mam już dwie phicen ,

Obrazek

mam nadzieję ze dobrze wlepiłam i widać, swiezynka, jeszcze smierdzi silikonem.

resztę zdjęć porównawczych na bloguh ttp://sugartonner.blogspot.com/- tylko to blog dla dorosłych ,bo tam sa gołe lalki:)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: jewelsnake »

Świetne lalki, ale po co ta cenzura? Myślałam, że przynajmniej na blogu nie będzie @@
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: miumiu »

muszę ustawic bloga " dla dorosłych"i nie bedzie cenzury , ale na razie jakoś za cholerę nie kumam jak to ustawić,:)
Teraz mam faze"radochy".

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: miumiu »

z nowości- nareszcie ktoś pomyślał ze "plastik jest fantastik "ale na miski a nie na szkielet lalki i zaprojektował - metalowy
http://www.ebay.com/itm/PHICEN-1-6-PLMB ... 417aec1a7a
plastikowy po prostu sie nie sprawdza, jedne stawy chodzą straszliwe cięzko i sie potrafiłą złamać a stawy kolanowe i łkociowe sie"wyrabiaja " i noga czy ręka już sie nie zgina, no i te bary kwadratowe,
nadal co prawda -cena jest w stosunku do- słonawa , ale stopy np są już fajniejsze,choc włosy nadal koszmar, nie wie czy tym razem zaryzykuję,kusi mnie ten szkielecik, ale studzi cena.
fascynują mnie zdjęcia promo, jak to jest ze potem dostajesz to samo ale nie to samo, no cud, tylko cud:)

z mych obserwacji wynika ze powolutku pojawiają sie już męskie lalki w silikonie

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: Stary_Zgred »

miumiu pisze:z nowości- nareszcie ktoś pomyślał ze "plastik jest fantastik "ale na miski a nie na szkielet lalki i zaprojektował - metalowy
http://www.ebay.com/itm/PHICEN-1-6-PLMB ... 417aec1a7a
plastikowy po prostu sie nie sprawdza, jedne stawy chodzą straszliwe cięzko i sie potrafiłą złamać a stawy kolanowe i łkociowe sie"wyrabiaja " i noga czy ręka już sie nie zgina, no i te bary kwadratowe,
nadal co prawda -cena jest w stosunku do- słonawa , ale stopy np są już fajniejsze,choc włosy nadal koszmar, nie wie czy tym razem zaryzykuję,kusi mnie ten szkielecik, ale studzi cena.
fascynują mnie zdjęcia promo, jak to jest ze potem dostajesz to samo ale nie to samo, no cud, tylko cud:)
Już sobie wyobrażam, co różne świntuchy będą robić z tak zginalnymi lalkami. Tiaaaa, nawet znam jednego który by chętnie wypróbował możliwości tego nowego "szkieletu"
miumiu pisze:z mych obserwacji wynika ze powolutku pojawiają sie już męskie lalki w silikonie
Om nom nom nom! Już sobie wyobrażam, co ten wspomniany wyżej świntuch mógłby robić .... (tu można zrobić copy-paste z wcześniejszej wypowiedzi)

A ja widziałam piękne nowe rodzaje phicenek - na przykład ta wygląda trochę jak Angelina Jolie:

http://www.ebay.com/itm/PHICEN-Seamless ... 1e852f5ffd
Obrazek

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: miumiu »

jest tez takie cudo
http://www.ebay.com/itm/PHICEN-1-6-PL20 ... 43c2998a1f
i takie
http://www.ebay.com/itm/PHICEN-1-6-PL20 ... 43c2997db6

a na metalowym szkielecie chodzi jeszcze ta buzka
http://www.ebay.com/itm/PHICEN-1-6-PLMB ... 417aec39d9
I tutaj nie ma tego brzydkiego łączenia nogi ze stopą , dobrze ze nie wyskoczyłam z kasy(bolesne) i nie kupiłam chineczki na starym typie ciała bo by mi teraz było zal.

ps:udało mi sie dopasować dwie głowki barbiowe na te moje ciałka od phicenek .jest niezle

-- 3 sty 2014, o 15:06 --

znalazłam męskie ciało w silikonie
http://www.chara-net.com/item24837.html
głupio wyglądają te złączenia ud ale rozumiem ze i tak nie chodzi o nagość pełną, mozna to zakryć gatkami a lepiej pozuje

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: miumiu »

Obrazek

Nówka dopiero co z pudełka wydobyta , więc mi z radości mała palma bije, na szkielecie metalowym, barbi dla porównania, strefy zamalowane dla spokojnosci, naga na blogu( sory, reklama przy okazji;))
Lalka jest naprawdę wspaniała jak za 400 zl , razam z kosztami przesłania.Swietnie wykonana, niezwyke miła w dotyku.Wcześniejsze były twardawe.Tą dotykając mam wrażenie ze dotykam żywego ciała(brr).Fajnie ciężka.No i ta ruchomość ,praktycznie nieograniczona, zgina się płynne, bez tego koszmarnego strzelania stawów poprzedniczek no i nie trzeba wkładać w to wysiłku
Minusem moze byc to ze odp. butów sama nie stoi.Ale dają stojąk.No i włosy ,nie wiem co bedzie , ale tu się liczyłam z konieczności rerotu.
Bardzo dopracowali produkt.Buzia to jeszcze nie kumik ale naprawdę ładnie i starannie pomalowana.
Miałam wielkie obawy co do rozmiaru biustu ale tez ładnie wykonany,nie sterczy idiotycznie jak u tych wcześniejszych.
Sadze ze do tygodnia co mam złamać to złamie:)(oby nie),Wiec bedzie po tescie"organoleptycznym"
:)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: Miranda »

Hmm... podoba mi ukrycie łączeń, ale nie przekonują mnie te barki i duże biusty. Ale ogólnie niczego sobie.

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: midorigami »

niestety ja tych ciałek znieść nie mogę :/ za duże barki i te panie zazwyczaj wyglądają jak transwestyci ...
Według mnie nie tak wygląda seksowne kobiece ciało, a mogli się po wzorować na jakiś modelkach victoria secret XD
Jakby trochę poprawili proporcje i zmniejszyli barki to powinno być ok, ewentualnie jakby jeszcze coś z talią zrobili.
A na pewno się da bo są inne ciałka z tego tworzywa, które wyglądają lepiej.

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: miumiu »

Och no to juz tyle czasu:)) ja mam tą phicen

Na metalowym szkielecie daje lala rade, no jak na moje możliwości niszczenia to to jest dobra konstrukcja
ale jakie wady zauważyłam
pękł silikon na udzie, na szczęście nie widać za bardzo, i rozwarstwiał sie miejscami ,zwłaszcza w okolicy pach i musiałam delikatnie obcinać .Ubrać się tego nie da tak łatwo, bo to nie śliski plastik, do tego delikatna ,moją trzymam gołą to nie wiem czy ciuchy nie odbarwiają ciała.Włosy rerotowałam bo oryginale były fatalne.No i cena.Do teraz rodzina nie wie ;)))

Te paprochy to żaden problem, jak juz czuję ze mam ją za brudną to zwyczajnie pod wodę, mydłem, zostawiam by obeschła i zasypuje troszkę maka kartoflaną i jak nowa,bo faktycznie bez tej mąki to się lepi ten silikon.

Jednak nadal ją lubię i teraz tez bym kupiła gdybym takiej nie miała.

Na zdjęciu w awatarze mam stary typ z tych pierwszych.Tego typu nie polecam bo się szybko szkielet psuje .

Awatar użytkownika
Lugormod
Posty: 34
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:49
Kontakt:

Re: Phicen body

Post autor: Lugormod »

Posiadam jedną i jest ona moją "modelką" ;). Te nowe wersje mogę polecić z całego serca :). Jk jest się delikatnym to lalka jest bardzo wytrzymała ;). Jej jedynym minusem może być to że łatwo się brudzi od ubranek, ale mi to nie przeszkadza ;)

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Lalki Phicen (+18)

Post autor: barbusia77 »

Czy ktoś wogole je kolekcjonuje? Czy uważacie je za lalki dla dorosłych? Ja oszalałam na ich punkcie :slinka:
https://flic.kr/p/2pxj7HX
<3

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Lalki Phicen (+18)

Post autor: kenereri »

Fajne, realistyczne ciała. Bardziej przypominają mi wysokopółkowe action figures niż lalki. Ale przez to, że są tak realistyczne w ogóle nie wzbudzają mojego zainteresowania. ;)

Co je czyni lalkami dla dorosłych? Czy one są adresowane do osób zainteresowanych wyuzdanymi pozami "idealnych" pań? Bo poza ewentualnym marketingiem jak dla mnie nic nie czyni je lalkami +18. Poza całościowym wyglądem, który jest bardzo realistyczny i zapewne nudny dla młodszych osób. Ale to bardziej przez naturane wybory konsumentów i ich preferencje w różnych grupach wiekowych. Naturalnie lalki o takim wyglądzie będą wpadały raczej w ręce dorosłych ludzi.

Ale tego oznaczenia +18 jestem ciekawa, a przyznam, że nie zagłębiałam się w temat. Ze zdjęć z internetu wygląda, że właśnie kierowane są w konkretną grupę odbiorców. I już wiem jakich ciałek używają customerzy do główek obitsu. ;)

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki Phicen (+18)

Post autor: KiciaKocia »

W ogóle po co ten temat? Jest cały topik dla Phicen - wystarczyło wyszukać wyszukiwarką...
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalki Phicen (+18)

Post autor: barbusia77 »

Tu rozmiarów ciałek jest duzy wybor tak samo jak i glówek ktore mozna dopasowac.Sa postaci z filmow a także znane osoby. Mnie w tych lalkach podoba sie brak widocznych stawów,realistyczne buzie i proporcje ciała. A +18 dałam bo niektórzy nie lubia tu lalkowej golizny ;)kiciakocia szukałam,nie znalazłam wiec dodałam,o co te nerwy ;)
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości