Naturalistas

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Naturalistas

Post autor: mobe »

Przeglądając Amazona natrafiłam na lalki z serii Naturalistas. Znacie je? W pierwszej chwili mi się strasznie spodobały, a potem doczytałam, że mają... naturalne włosy xD Co jest dla mnie dosyć upiorne, ale same lalki są śliczne i podoba mi się ta idea, że to dla dziewczynek z tego typu naturalnymi włosami, które pewnie stanowią wyzwanie.
https://www.mynaturalistas.com/
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: kenereri »

Czekaj. W sensie naturalne, że ludzkie? A to nie chodzi o to, że odwzorowują różne skręty i tekstury? Teraz mam zagwozdkę, a nic mnie tak nie obrzydza jak cudze włosy. xD

Fajne są. Niektóre chyba mają nawet jakąś tam artykulacje w łokciach. Buźki mają ładne. Ale nie do dostania u nas, więc szkoda.

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: mobe »

No właśnie z takiego samego materiału co naturalne treski, więc... jak dla mnie z włosów xD z kolei po zdjęciach na reddicie jedna wygląda, jakby te włosy były bardzo słabej jakości, z najgorszych plastikowych włókien.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: barbusia77 »

Hmmm... czy mi się wydaje czy to ta sama twarz u każdej z tych lalek tylko inna karnacja i włosy :niewiem: :niewiem: :mysli:
<3

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: mobe »

wydaje mi się, że mold może być taki sam, ewentualnie z różnymi ustami, tylko makijaże mają inne

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: kenereri »

Naturalistas dostały swojego "kena" i jest świetny!

https://www.youtube.com/watch?v=8UvvG8N ... bie%27sGBF

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: mobe »

Ooo wchodzą z facetami lalkami, to czekam na takich z afro i dreadami!

edit: nie będę zakładać nowego tematu dla osobnych lalek, bo zdaje się że to ci sami twórcy, Purpose Toys, ale są jeszcze LATINISTAS

Obrazek
nie powiem, zaczynają mnie kusić, żeby tak po jednej sobie kupić, bo ta w pomarańczowym mnie woła....
Obrazek
z tego co widzę niektóre dzielą chyba moldy z Naturalistas.

edit2: xD
z kolei gdy widzę zdjęcia lalek w pudełku, to one się mocno rozmijają z tym co jest na promo foto
Obrazek

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: Riv »

Z twarzy kojarzą mi się trochę z Baśkami z lat 2007-2010 (Fashion Fever Cupcake Couture Teresa minus brokat), a trochę z Dream Ella. Może jak się przy robieniu zdjęć użyje jakiegoś filtra "glamour", to będą bardziej przypominać promo fotki...

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Naturalistas

Post autor: kenereri »

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem, no a te lalki raczej na pewno nie trafią na nasz rynek, to są dostępne na Aliexpress w okolicach 150zł.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości