Rainbow High

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Godne i znacznie lepsze następczynie Monsterek i Everek jako lalek modowych. Co prawda sam pomysł nie tak ciekawy i oryginalny jak w przypadku wymienionych poprzedniczek ale jakość i wygląd rekompensuje wszystko.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Mi to się ich oczy podobają. I kusi mnie, żeby którąś przygarnąć. Najchętniej Violet Willow z pierwszej serii, ewentualnie Stellę Monroe. Amaya Raine też jest ciekawa, Bella Parker w sumie też. Coś czuję, że ciężko się będzie zdecydować którą z nich przygarnąć. Btw, czy te lalki żyją stadnie?

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Karo »

Ciekawe lalki, ale ja raczej nie zainwestuję. Poza tym jestem pewna, że jeszcze wyjdzie z kilka serii i lalki przejdą do lamusa. Wykorzystają wszystkie istniejące kolory i temat się znudzi. Ładne buźki, ale zero różnorodności i oryginalności. Wszystkie wyglądają jakby były od jednej matki. Ciuchy i włosy na plus.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Riv »

Karo pisze:
04 maja 2021, 01:32
Ładne buźki, ale zero różnorodności i oryginalności. Wszystkie wyglądają jakby były od jednej matki. Ciuchy i włosy na plus.
Mam z nimi ten sam problem. Przed premierą nakręciłam się straszliwie, zwłaszcza na Jade, ale kiedy zobaczyłam je na żywo, czar prysł. Akurat w przypadku Jade rolę odegrał problem z makijażem, tzn. w podstawowej wersji miałam wrażenie, że lalka wygląda dość trupio. Ale ogólnie, pomimo bardzo dopracowanych ciuchów, które osobno chętnie bym przygarnęła, właśnie ta "takasamość" i brak wyrazu mnie odpycha: ok, jedna taka gęba jest urocza, ale więcej sprawia dla mnie wrażenie ataku klonów, przez te wielkie oczy i rozchylone usta wyglądających na myślą nieskażone.
Dlatego jednak Monsterki stały dla mnie o półkę wyżej: technicznie były podobnie dopracowane pod względem strojów etc. (przynajmniej początkowo), ale jednak każda postać była zdecydowanie inna (i nie tylko ze względu na inspirację różnymi potworami, ale też różnorodność moldów i przez to wyrazów twarzy).

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Pod względem różnorodności w moldach raczej ciężko będzie przebić monsterki. I chyba nawet nikt nie próbuje. Ubranka moim zdaniem mają ciekawsze. Szkoda tylko, że nie każde pasuje na Barbie. Gdyby pasowały to pewnie kupiłabym którąś ze względu na ubranka.
I zgadzam się z Riv, jedna taka w kolekcji będzie spoko, większa ilość nie ma sensu. Chyba, że ktoś chce zebrać całą "tęczę" i postawić na półce kolor za kolorem.

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Karo »

Teraz może i jest na nie jako taki szał, bo ładne kolory przyciągają uwagę. Jednak taki brak odmienności u postaci prędzej czy później znudzi. Dlatego nie wróżę im długiej kariery.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Ja bardzo lubię te lalki. Mam 3 dziołchy i chłopaka Randalla. :) Fakt moldy pmają te same, ale ubranka są zrobione nieziemsko.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: KiciaKocia »

Karo pisze:
04 maja 2021, 20:20
Teraz może i jest na nie jako taki szał, bo ładne kolory przyciągają uwagę. Jednak taki brak odmienności u postaci prędzej czy później znudzi. Dlatego nie wróżę im długiej kariery.
Pullipy też mają jeden mold (I kosztują 170$ a nie 27$) a jakoś się ludziom nie znudziły. To samo LOL OMG wszystkie mają takie same moldy a ludzki od ponad dwóch lat wyrywają je sobie z rąk. Więc przy dobrej promocji "takasamość" nie ma znaczenia.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Karo »

KiciaKocia pisze:
05 maja 2021, 08:26
Karo pisze:
04 maja 2021, 20:20
Teraz może i jest na nie jako taki szał, bo ładne kolory przyciągają uwagę. Jednak taki brak odmienności u postaci prędzej czy później znudzi. Dlatego nie wróżę im długiej kariery.
Pullipy też mają jeden mold (I kosztują 170$ a nie 27$) a jakoś się ludziom nie znudziły. To samo LOL OMG wszystkie mają takie same moldy a ludzki od ponad dwóch lat wyrywają je sobie z rąk. Więc przy dobrej promocji "takasamość" nie ma znaczenia.
Dla innych może i tak. Ja ogólnie nie lubię lalek tego typu i w ogóle nie siedzę w dzisiejszym playline, więc pisałam jak to wygląda bardziej z mojej perspektywy. Mnie takie coś szybko by znudziło. Za bardzo lubię różnorodność.

Poza tym tu nie chodzi o ten sam mold. Wiele lalek pomimo tego, że mają ten sam typ twarzy, w innym makijażu i stroju różnią się od siebie. Natomiast RH wyglądają jak jedna postać w przebraniu.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Mi też nie przeszkadza ich "takasamość", chociaż trudno się oczywiście nie zgodzić, że twarze poza makijażem i kolorem oczu są identyczne, ale np. u Everek było to samo, a gdyby nie fatalny reboot myślę że zainteresowanie nimi by nie spadło. Mi u nich przeszkadzał np. klej regularnie wyciekający z głowy, prześwity we włosach, tutaj na szczęście tego nie ma. Cała linia cheerlederek według mnie jest cudna i cała druga kolekcja, z pierwszej jedynie niezbyt podobają mi się Jadę i Skylar, poza tym każda ma coś w sobie :)

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: KiciaKocia »

Moje tęczowe dziewczyny razem!

Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Bardzo ładne! :D Mają ładne buźki. Uwielbiam te urocze panny.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Żeby nie było braku różnorodności - w 3 serii pojawia się nowy model twarzy. Zapowiedź dwupaku, obie są świetne:
Obrazek

Jeszcze co do nowości na jesień/zimę:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I arty postaci nowych lalek z 3 serii:
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Carmazin »

One przez te zarąbiste ubranka ale podobne twarze kojarzą mi się z Bratz. A swoją drogą, czym się nowy model twarzy różni od starego? O.o

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Riv »

O nie, tylko nie zimowa seria! D: Mam słabość do zimowych serii. Może jednak skuszę się na Ruby... dobrze, że to nie ona dostała kraciastą kurtkę, wtedy skusiłabym się na pewno.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości