Lalka Murzynka z Aliexpressu

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lalka Murzynka z Aliexpressu

Post autor: Lacrima »

W zasadzie nie wiem czy to jest klon czy oryginalna chińska myśl, więc jak ktoś wie to prosze o poprawienie.
Lalkę kupiłam, bo była tania, miała ciemny kolor, rozsądną artykulację zerżniętego z fashionistek ciałka (więc półklon?). Więc jeśli ktoś tak jak ja poluje na ciemne, artykuowane i zgrabne ciałka w rozsądnej cenie, to te informacje mogą mu się przydać, aby podjąć decyzję :)
Lalke wziełam stąd:
https://pl.aliexpress.com/item/Jimusuhu ... 5c0fCkZrK3

i nie ma toto żadnej normalnej nazwy. Przyszła w foliowym worku i styropianowym pudle więc pakowanie na plus. Wygląda tak:
ObrazekDSCF1966 by Dajcie Spokój, on Flickr
w zbliżeniu:
ObrazekDSCF1968 by Dajcie Spokój, on Flickr
twarz straszy, ale powiedzmy, że to kwestia gustu, za to włosy... miękki, delikatny, porządnej jakości saran!! I to kręcony!! pewnie prędzej czy później go przerootuję którejś lalce, bo tak świetnych loków to u Mattela nie macałam!
a teraz samo ubranie:
ObrazekDSCF1969 by Dajcie Spokój, on Flickr
Strój typowo chiński, plus za wzorzystą spódnicę, za to różowe buty pasują jak kwiatek do kożucha... Naszyjnik można zdjąć tylko razem z głową :P
A teraz najważniejsze:
ObrazekDSCF1971 by Dajcie Spokój, on Flickr
Artykulacja jak widać na powyższym zdjęciu w najlepszym wydaniu- pod biustem i obrotowe kolana. Dłonie się zginają iobracają, nie są atrapą. Stawy są sztywne i nie latają. Jedynie głowa jest na sztywnym bolcu.
Niestety, nie pasuje za bardzo ani do Light Black, które jest znacznie bardziej żółte, ani do Dark Brown, które jest widocznie ciemniejsze. Dwie foty aby unaocznić:
ObrazekDSCF1974 by Dajcie Spokój, on Flickr ObrazekDSCF1973 by Dajcie Spokój, on Flickr
Zdjęcia robione ziemniakiem za co serdecznie przepraszam, ale kolory widać :]
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości