L.O.L. dolls

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
plumka
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:55
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: plumka »

Wracam do tematu, bo te laleczki to teraz absolutny hit. Pojawiają się różne, coraz to nowe odmiany lalek (np. Hairgoals).
Ostatnio nawet zdarzyło mi się lalki L.O.L. upatrzyć w dwóch centrach handlowych u siebie w mieście, także być może to wpłynie trochę na poziom cen :)

Taka ogromna popularność jednak zawsze sprawia, że na rynku jest zalew podróbek… niekoniecznie udanych. Trzeba mocno uważać, gdzie się kupuje i wybierać zaufanych sprzedawców!

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Viktor »

U mnie na bazarku można kupić L.O.L. bardzo tanio. Tak, na bazarku, i tak, nie podróbki!
Tych nowszych nie kupowałem tam akurat, ale pamiętam że seria 1 i 2 była tam za 38zł, podczas gdy w normalnych sklepach była za prawie 50zł.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Carmazin »


Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Arima »

Ta konkretna LOLka skojarzyła mi się z kreskówkową wersją Mel B z dawnych lat.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Soihime »

Aż boję się poznać cenę tej dużej lolki, skoro te małe potrafią kosztować ponad 50 zł...

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Carmazin »


Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Ner »

Podobają mi się te ich okrągłe ciałka, ale chyba szukałabym dla nich innych głów niż oryginalne... ;)

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Annorelka »

Kompletnie nie moja stylistyka, ale BARDZO doceniam jakość ubranek, opakowania itd przy lalkach LOL OMG. Detale są cudowne, ciuszki o niebo lepsze niż Barbie i cena przystępna.

robik
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 14:31
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: robik »

Z pewnością nie można porównać LOL OMG z klasycznymi Barbie. To zupełnie dwa inne rodzaje lalek. Prawdą jednak jest to, że są one solidnie wykonane. Warto zwrócić uwagę na detale, czyli np. zginane dłonie. Wydaje mi się, że włosy mają wyższą jakość, niż te mniejsze laleczki, które można było znaleźć w kulach. Nie są tak szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Cena zniechęca do zakupu, więc warto polować na promocje. Moim zdaniem nie są one warte takich pieniędzy, jednak z jakiegoś powodu dzieci je uwielbiają. Ja często przeglądam Smyka - nieraz uda się coś sensownie upolować w dobrej cenie ;)

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Daga »

Ostatnio szarpnęłam się na jeden z modeli L.O.L. z serii z rootowanymi włosami - nie dla siebie, dla siostrzenicy ciotecznej. Ale jakość wykonania i urok tego malucha jest tak wielki, że korci mnie, coby i sobie sprawić taką samą!

https://i.redd.it/fbkgvdpiiph91.jpg

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Karo »

Ja widziałam gdzieś w Internecie zapowiedź LOL Surprise OMG Fierce. Są jeszcze wyższe i bardziej dorosłe niż zwykłe LOL OMG.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: GooliopeJ »

Mam dwie Fierce i są fajne, super dopracowane, wyższe trochę od Rainbow High. Ogółem niedawno zainteresowałam się Lolami (kiedyś wręcz mnie odrzucały, teraz się zakochałam, mam już łącznie 11 w kolekcji) i mimo, że RH zawsze będą moją wielką miłością (choć przyznaję, że potrzebuję od nich przerwy, trochę mnie zmęczyły - ilościowo, bo wychodzi ich masa i cenowo, prawie 300 zł za jedną lalkę, a żeby zgromadzić je wszystkie... lekka przesada) to muszę stwierdzić, że LOL są bardziej dopracowane - więcej detali, akcesoriów, piękne pudełka. Jednak od tych Fierce na które teraz jest szał bardziej trafiają do mnie zwykłe, najbardziej polecam cheer divę i starlette, te lalki są przepiękne :) Ogółem cała seria Magic Movie i Travel jest warta uwagi, to na ten moment moje ulubione:

Obrazek

Obrazek

Na żywo są jeszcze ładniejsze!

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: KiciaKocia »

OMG są fajne, ale Tweens są bardziej kjut, imo.

Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: GooliopeJ »

KiciaKocia pisze:
21 sie 2022, 13:06
OMG są fajne, ale Tweens są bardziej kjut, imo.

Obrazek
Też się ostatnio nad nimi zastanawiam bo niektóre są urocze ale ja nigdy nie lubiłam małych lalek dlatego na początku już skreśliłam je przez samą wielkość. Oglądałam filmiki z porównaniami ale w realu wygląda to inaczej niż na kamerze i jakoś nie mogę złapać punktu odniesienia, bardzo duża jest różnica pomiędzy nimi a zwykłymi omg, faktycznie są takie ,,filigranowe''?

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: KiciaKocia »

Nie nazwałbym je filigranowymi. Moim zdaniem są proporcjonalne do dużych - ten sam "styl" ciałka, ale w dziecięcej formie.
Duża i mała razem:
Obrazek
Tweens w porównaniu z innymi lalkami podobnej wielkości:
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości