Club Hello Kitty (Famosa)

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Club Hello Kitty (Famosa)

Post autor: Soihime »

O a myślałam, czy by nie brać na przeszczep, a tu wychodzi na to, że kiepską jakość prezentują?

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Club Hello Kitty (Famosa)

Post autor: Nagualini »

Ostatnio, dzięki forumowej koleżance, weszłam w posiadanie jednej Hello Kitki (i dopiero z tego wątku dowiedziałam się, kto zacz). Mój egzemplarz przybył golutki, ale też ma zafarbowane miejsca od ubrania (pod pachami). Od Stacie jest chyba nawet trochę niższa, na pewno mniej proporcjonalna. Głowa trzyma się na idealnie okrągłej kulce zintegrowanej z szyją, bez żadnych zaczepów. Gołe ciałko wygląda tak:

Obrazek

Na łopatce hellokitkowy tatuaż:

Obrazek

Kolana i ręce zginają się imo całkiem fajnie, fakt, że stopom też by się przydało...

Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 740
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Club Hello Kitty (Famosa)

Post autor: Carmazin »

Myślę, czy by petite blythe na takim ciałku nie posadzić. Dziękuję, Nagualini!

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Club Hello Kitty (Famosa)

Post autor: reiha »

Też chciałam wsadzić LPS Blythe (chyba, że mówiłaś o tej oryginalnej..), ta z brązowymi włosami i kołem do pływania jest w dobrym kolorze ciała.
Wyszły mi takie. Nie wiem czy to stałe rozwiązanie. Może nie.

Obrazek

Zastanawiałam się, czy z dorosłą głową nie byłyby dobre jako jeźdźcy dla Breyerów, ale mają minimalnie za mały rozkrok. Trzeba by jeszcze skurczyć barbie w acetonie...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Club Hello Kitty (Famosa)

Post autor: Aarjelin »

dziwne, jakoś chyba przegapiłam te laleczki :mysli: a normalnie staram się śledzić maluszki, zwłaszcza, że te na ich tle mają z tego co widzę naprawdę niezłą artykulację :szok: (bo same ichnie główki i twarzyczki to raczej takie se :mysli: ).
A do tego niedrogo, po 17 zł na allegro :cwaniak: no ja bym chętnie brała na przeszczepy, dla wspomnianej Stacie choćby, może Licca, Pamelki, albo jakiej mojej Calineczki Mattelowej :mysli: przydałoby mi się tak czy siak xD (ale jednak dla spokoju, najpierw zerknę czy gdzie stacjonarnie nie mają xD )
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Club Hello Kitty (Famosa)

Post autor: Nagualini »

Aarjelin pisze:ale jednak dla spokoju, najpierw zerknę czy gdzie stacjonarnie nie mają xD
Widziałam je z miesiąc temu w którymś z warszawskich carrfourów, chyba w Arkadii. Nie pamiętam, po ile, ale raczej nie więcej niż 25 zł.

@reiha, lalka z tym realistycznym łepkiem wygląda super, zrobiła się bardzo proporcjonalna!
Skoro już pokazujemy hybrydki - ja na ciele mojej helołkitki wstępnie osadziłam Aryę (wstępnie, bo chyba docelowo zrobię ją w wersji starszej i z bardziej nastolatkowym wzrostem - wciąż nie mogę znaleźć pasującego ciała).

ObrazekThe girl has a body by Nagualini, on Flickr

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Club Hello Kitty (Famosa)

Post autor: reiha »

właśnie ta realistyczna podoba mi się bardziej. Bratz mogłaby mieć dłuższą szyję, coś mi w niej nie pasuje, ale w kategorii nie-proporcji lalkowych jest ok? To raczej kwestia preferencji. W tej chwili ani nie mam nic innego dla tego ciała, ani co zrobić z Bratz.
A Everka z przyciętą szyją dla Aryii?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość