Night Lolita Doll

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Myszka27
Posty: 103
Rejestracja: 27 paź 2013, 11:23
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Myszka27 »

Hej, znalazłam chyba coś ciekawego. Widzieliście te?
https://pl.aliexpress.com/item/Free-shi ... 45198.html (dziwny link, bo skrócony, ale to Ali)
Czy to nadal Lolity? Urokliwe są mocno. I czy ktoś wie, czy też mają otwierane łebki?

//Poprawiłam link. Miranda

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Miranda »

Widziałam. Czy to Lolity nie mam pojęcia. Na pewno występujące na innych aukcjach lalki 1/6, które można było ze 100 pewnością, że to Night Lolita, mają wygląd dziecka.
Jednak ciało tych podanych przez Ciebie lalek ma podobne stawy, makijaż z kolei wygląda tak, jakby ktoś robił OOAKi. Nie wiem, ale może ktoś kupuje lalki od firmy produkującej Night Lolity i po swojemu przerabia?
A co do łebków - zobacz, one mają malowane oczy, więc pewnie łebków nie da się otworzyć, tym bardziej, że samym Lolitom 1/3 zdarzały się nieotwierane łebki.

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Mysha »

Te ciała to mi na obitsu wyglądają (nie żebym się znała na obitsu, ale trochę podobne).
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Miranda »

Może się wzorowali na Obitsu? Mnie zastanawiają nadgarstki - na każdym zdjęciu poruszają się góra-dół, nie widać, żeby kręciły się wokół osi - a to jest przypadłość Night Lolit.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Balbinka »

Nie wiem co to, ale ciałek są tam dwa rodzaje. Jedne wyrażnie obitsu-podobne, a drugie takie bardziej bo ja wiem?? podobne do stockowych ciałek dali może jakiś artykułowanych barbiochów (nie mtm). Czyli wygląda to na ogólny misz masz i zgaduj zgadula co dostaniesz w zamówieniu ;)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Myszka27
Posty: 103
Rejestracja: 27 paź 2013, 11:23
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Myszka27 »

Właśnie też trochę dziwne się wydały, ale i ciekawe.
Ale ze mnie ciapa, myślałam, że to trochę jak u dollfie, takie szklane, ale jak malowane. :facepalm:
Opcja z OOAK'ami wydaje się nawet możliwa.
Wyglądają całkiem całkiem, podpisane niby jako Lolity.

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: midorigami »

a skąd wy panów bierzecie ? i jak kupujecie z tej chińskiej strony ?? bo na alii są tylko dziewczyny

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: EvilCupcake »

Myszka27 pisze:Hej, znalazłam chyba coś ciekawego. Widzieliście te?
https://pl.aliexpress.com/item/Free-shi ... 45198.html (dziwny link, bo skrócony, ale to Ali)
Czy to nadal Lolity? Urokliwe są mocno. I czy ktoś wie, czy też mają otwierane łebki?

//Poprawiłam link. Miranda
Nie mam pewności, ale to mogą być Kurhn na nowym typie ciałka, obitsu to to nie jest.

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Mysha »

Ja o tej mówiłam, że wygląda jak obitsu - https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1ynPfNFXX ... 9a56117050
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek


Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Night Lolita Doll

Post autor: Miranda »

midorigami pisze:a skąd wy panów bierzecie ? i jak kupujecie z tej chińskiej strony ?? bo na alii są tylko dziewczyny
Kupowałam z Taobao przez pośrednika. Na ali też się pojawiali.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości